CANCELLED: Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2020 (17.-19.04.2020) - Auster Graz

Ön itt van: Rendezvények > CANCELLED: Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2020 > Program > Nő/k
Program - Nő/k
Hátúszás
13 - 50m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 07:15, Kezdés 08:15
13 - 50m Backstroke Women B-Final B-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
13 - 50m Backstroke Women A-Final A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
5 - 100m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 07:15, Kezdés 08:15
5 - 100m Backstroke Women B-Final B-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
5 - 100m Backstroke Women A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
32 - 200m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 07:15, Kezdés 08:15
32 - 200m Backstroke Women B-Final B-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:00
32 - 200m Backstroke Women A-Final A-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:00
Mellúszás
34 - 50m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 07:15, Kezdés 08:15
34 - 50m Breaststroke Women B-Final B-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:00
34 - 50m Breaststroke Women A-Final A-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:00
21 - 100m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 07:15, Kezdés 08:15
21 - 100m Breaststroke Women B-Final B-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
21 - 100m Breaststroke Women A-Final A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
30 - 200m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 07:15, Kezdés 08:15
30 - 200m Breaststroke Women B-Final B-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:00
30 - 200m Breaststroke Women A-Final A-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:00
Pillangó
1 - 50m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 07:15, Kezdés 08:15
1 - 50m Butterfly Women B-Final B-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
1 - 50m Butterfly Women A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
17 - 100m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 07:15, Kezdés 08:15
17 - 100m Butterfly Women B-Final B-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
17 - 100m Butterfly Women A-Final A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
36 - 200m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 07:15, Kezdés 08:15
36 - 200m Butterfly Women B-Final B-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:00
36 - 200m Butterfly Women A-Final A-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:00
Gyors
28 - 50m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 07:15, Kezdés 08:15
28 - 50m Freestyle Women B-Final B-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:00
28 - 50m Freestyle Women A-Final A-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:00
9 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 07:15, Kezdés 08:15
9 - 100m Freestyle Women B-Final B-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
9 - 100m Freestyle Women A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
19 - 200m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 07:15, Kezdés 08:15
19 - 200m Freestyle Women B-Final B-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
19 - 200m Freestyle Women A-Final A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
3 - 400m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 07:15, Kezdés 08:15
3 - 400m Freestyle Women B-Final B-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
3 - 400m Freestyle Women A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
38 - 800m Freestyle Women heats MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 07:15, Kezdés 08:15
38 - 800m Freestyle Women fastest heat MéRT, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:00
24 - 1500m Freestyle Women heats MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 07:15, Kezdés 08:15
24 - 1500m Freestyle Women fastest heat MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
12 - 4x100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
Vegyes
7 - 200m Ind. Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 07:15, Kezdés 08:15
7 - 200m Ind. Medley Women B-Final B-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
7 - 200m Ind. Medley Women A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
15 - 400m Ind. Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 07:15, Kezdés 08:15
15 - 400m Ind. Medley Women B-Final B-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
15 - 400m Ind. Medley Women A-Final A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
25 - 4x100m Medley Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00