LXII. Országos Serdülõ Bajnokság (25.-28.07.2018) - AQUA SPORT CENTER GYOR

Ön itt van: Rendezvények > LXII. Országos Serdülõ Bajnokság > Program > Nő/k
Program - Nő/k
Hátúszás
36 - 50m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
136 - 50m Backstroke Women A-Final A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
236 - 50m Backstroke Women B-Final B-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
4 - 100m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
104 - 100m Backstroke Women A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
204 - 100m Backstroke Women B-Final B-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
502 - 100m Backstroke Women Time Trial MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
28 - 200m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
128 - 200m Backstroke Women A-Final A-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
228 - 200m Backstroke Women B-Final B-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
Mellúszás
34 - 50m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
134 - 50m Breaststroke Women A-Final A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
234 - 50m Breaststroke Women B-Final B-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
8 - 100m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
108 - 100m Breaststroke Women A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
208 - 100m Breaststroke Women B-Final B-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
24 - 200m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
124 - 200m Breaststroke Women A-Final A-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
224 - 200m Breaststroke Women B-Final B-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
Pillangó
15 - 50m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
115 - 50m Butterfly Women A-Final A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
215 - 50m Butterfly Women B-Final B-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
38 - 100m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
138 - 100m Butterfly Women A-Final A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
238 - 100m Butterfly Women B-Final B-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
6 - 200m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
106 - 200m Butterfly Women A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
206 - 200m Butterfly Women B-Final B-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
Gyors
2 - 50m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
102 - 50m Freestyle Women A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
202 - 50m Freestyle Women B-Final B-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
505 - 50m Freestyle Women Time Trial MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
26 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
126 - 100m Freestyle Women A-Final A-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
226 - 100m Freestyle Women B-Final B-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
508 - 100m Freestyle Women Time Trial MéRT, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
32 - 200m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
132 - 200m Freestyle Women A-Final A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
232 - 200m Freestyle Women B-Final B-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
13 - 400m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
113 - 400m Freestyle Women Final DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
10 - 800m Freestyle Women slow heats MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
10 - 800m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
42 - 1500m Freestyle Women slow heats MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
42 - 1500m Freestyle Women MéRT, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
30 - 4x100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
130 - 4x100m Freestyle Women Final DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
19 - 4x200m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
119 - 4x200m Freestyle Women Final DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
Vegyes
17 - 200m Ind. Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
117 - 200m Ind. Medley Women A-Final A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
217 - 200m Ind. Medley Women B-Final B-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
22 - 400m Ind. Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
122 - 400m Ind. Medley Women Final DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
40 - 4x100m Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
140 - 4x100m Medley Women Final DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00