6. Double-Pool-Meeting im Finswimming 2018 - Abschnitt 2 (25m Bahn) (15.09.2018) - Riesa

Ön itt van: Rendezvények > 6. Double-Pool-Meeting im Finswimming 2018 - Abschnitt 2 (25m Bahn) > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 13 - 200m FS Frauen (Mért)
Jahrgang 2000 und älter
1.
100m: 00:55,40, 200m: 01:55,70 (01:00,30)
Jahrgang 2001/2002
1.
100m: 00:59,18, 200m: 02:02,56 (01:03,38)
2.
100m: 01:03,93, 200m: 02:12,41 (01:08,48)
3.
100m: 01:04,79, 200m: 02:17,20 (01:12,41)
4.
100m: 01:07,42, 200m: 02:18,66 (01:11,24)
Jahrgang 2003/2004
1.
100m: 00:53,46, 200m: 01:55,57 (01:02,11)
2.
100m: 00:57,10, 200m: 01:58,39 (01:01,29)
3.
100m: 01:00,66, 200m: 02:06,02 (01:05,36)
4.
KEMPE Ronja2004 N
100m: 01:06,35, 200m: 02:16,50 (01:10,15)
5.
100m: 01:05,12, 200m: 02:18,57 (01:13,45)
6.
100m: 01:14,44, 200m: 02:34,68 (01:20,24)
Jahrgang 2005/2006
1.
100m: 00:56,75, 200m: 01:53,81 (00:57,06)
2.
100m: 00:58,77, 200m: 01:58,80 (01:00,03)
3.
100m: 00:57,38, 200m: 01:58,81 (01:01,43)
4.
100m: 00:58,52, 200m: 02:00,76 (01:02,24)
5.
100m: 00:59,73, 200m: 02:08,71 (01:08,98)
6.
100m: 01:03,16, 200m: 02:09,60 (01:06,44)
7.
100m: 01:05,51, 200m: 02:12,73 (01:07,22)
8.
100m: 01:06,35, 200m: 02:14,43 (01:08,08)
9.
100m: 01:06,38, 200m: 02:14,93 (01:08,55)
10.
DENTEL Alexa2006 N
100m: 01:06,52, 200m: 02:18,55 (01:12,03)
11.
KUPKA Miriam2005 N
100m: 01:08,05, 200m: 02:20,29 (01:12,24)
12.
LASCHET Ella2006 N
100m: 01:10,99, 200m: 02:27,15 (01:16,16)
13.
100m: 01:15,56, 200m: 02:40,94 (01:25,38)
STANGE Mira2005 N
14:06 Aufgabe nach 75 Meter.
Jahrgang 2007/2008
1.
GöTZ Zoe2007 N
100m: 01:11,88, 200m: 02:28,22 (01:16,34)
2.
100m: 01:14,15, 200m: 02:34,03 (01:19,88)
3.
100m: 01:17,31, 200m: 02:39,59 (01:22,28)
4.
100m: 01:19,84, 200m: 02:44,21 (01:24,37)
5.
BOBSIN Anne2007 N
100m: 01:17,47, 200m: 02:46,94 (01:29,47)
6.
WITT Marlen2007 N
100m: 01:20,44, 200m: 02:48,02 (01:27,58)
7.
100m: 01:23,40, 200m: 02:48,78 (01:25,38)
8.
100m: 01:25,27, 200m: 02:54,77 (01:29,50)
9.
FRANKE Jenny2008 N
100m: 01:30,81, 200m: 03:07,84 (01:37,03)
14:06 Aufgegeben nach 50 Meter.
Jahrgang 2009/2010
1.
100m: 01:13,47, 200m: 02:31,69 (01:18,22)
2.
100m: 01:26,79, 200m: 02:53,53 (01:26,74)
3.
PRäGER Rike2009 N
100m: 01:26,89, 200m: 02:54,81 (01:27,92)
4.
100m: 01:32,39, 200m: 03:09,20 (01:36,81)
AK II Masters
1.
LOPEZ Annett1977 N
100m: 01:04,03, 200m: 02:10,90 (01:06,87)