Steirische Landes- und 4. Int. Steirische Mastersmeisterschaften 2018 (29.06.-01.07.2018) - Graz

Ön itt van: Rendezvények > Steirische Landes- und 4. Int. Steirische Mastersmeisterschaften 2018 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 57 - 100m Freistil Herren (Mért)
Herren
1.
RT +0.66 50m: 00:24,35, 100m: 00:51,16 (00:26,81)
2.
RT +0.66 50m: 00:24,90, 100m: 00:52,28 (00:27,38)
3.
ADAM Franz1998 F
RT +0.64 50m: 00:25,61, 100m: 00:52,61 (00:27,00)
4.
RT +0.68 50m: 00:25,77, 100m: 00:53,44 (00:27,67)
5.
MATJE Philip1997 F
RT +0.74 50m: 00:25,04, 100m: 00:53,84 (00:28,80)
6.
RT +0.64 50m: 00:25,79, 100m: 00:53,93 (00:28,14)
7.
RT +0.65 50m: 00:26,11, 100m: 00:54,75 (00:28,64)
8.
RT +0.64 50m: 00:26,19, 100m: 00:54,79 (00:28,60)
9.
KLICNIK Jan2001 F
RT +0.68 50m: 00:26,84, 100m: 00:54,97 (00:28,13)
10.
REISER Marco2000 F
RT +0.69 50m: 00:26,51, 100m: 00:55,45 (00:28,94)
11.
RT +0.60 50m: 00:27,55, 100m: 00:56,46 (00:28,91)
12.
RT +0.66 50m: 00:27,12, 100m: 00:57,06 (00:29,94)
13.
RT +0.77 50m: 00:27,31, 100m: 00:57,18 (00:29,87)
14.
DEXL Oscar2002 F
RT +0.66 50m: 00:28,08, 100m: 00:57,48 (00:29,40)
15.
RT +0.70 50m: 00:27,82, 100m: 00:57,96 (00:30,14)
16.
RT +0.69 50m: 00:27,76, 100m: 00:58,47 (00:30,71)
17.
RT +0.78 50m: 00:28,84, 100m: 00:59,60 (00:30,76)
18.
RT +0.65 50m: 00:28,71, 100m: 00:59,94 (00:31,23)
19.
WESSIAK Timo2000 F
RT +0.86 50m: 00:29,25, 100m: 00:59,99 (00:30,74)
20.
GOONA Fehzan2000 F
RT +0.60 50m: 00:29,04, 100m: 01:00,17 (00:31,13)
21.
RT +0.68 50m: 00:28,88, 100m: 01:00,50 (00:31,62)
22.
RT +0.62 50m: 00:27,98, 100m: 01:00,57 (00:32,59)
23.
RT +0.53 50m: 00:29,81, 100m: 01:00,73 (00:30,92)
24.
WOLF Marco2003 F
RT +0.71 50m: 00:29,66, 100m: 01:01,52 (00:31,86)
25.
PöTZ Jonas2003 F
RT +0.65 50m: 00:29,62, 100m: 01:02,84 (00:33,22)
26.
BäCK Paul2003 F
RT +0.73 50m: 00:29,95, 100m: 01:02,94 (00:32,99)
27.
FESSL Jan2003 F
RT +0.55 50m: 00:29,99, 100m: 01:03,20 (00:33,21)
28.
SPARY Moritz2003 F
RT +0.74 50m: 00:29,11, 100m: 01:03,23 (00:34,12)
29.
RT +0.56 50m: 00:30,10, 100m: 01:03,80 (00:33,70)
30.
PAIER Daniel2002 F
RT +0.57 50m: 00:31,13, 100m: 01:06,00 (00:34,87)
31.
RT +0.60 50m: 00:31,36, 100m: 01:06,44 (00:35,08)
32.
VOGT Gabriel2000 F
RT +0.61 50m: 00:31,86, 100m: 01:06,54 (00:34,68)
33.
RT +0.66 50m: 00:31,80, 100m: 01:06,56 (00:34,76)
34.
URDL Niklas2004 F
RT +0.55 50m: 00:32,54, 100m: 01:07,09 (00:34,55)
35.
RT +0.67 50m: 00:32,25, 100m: 01:07,83 (00:35,58)
36.
RT +0.71 50m: 00:31,62, 100m: 01:07,99 (00:36,37)
37.
RT +0.66 50m: 00:32,46, 100m: 01:08,33 (00:35,87)
38.
RT +0.71 50m: 00:32,58, 100m: 01:08,53 (00:35,95)
39.
SPARY Paul2005 F
RT +0.72 50m: 00:32,70, 100m: 01:08,67 (00:35,97)
40.
RT +0.67 50m: 00:32,67, 100m: 01:08,84 (00:36,17)
41.
RT +0.73 50m: 00:33,21, 100m: 01:09,25 (00:36,04)
42.
RT +0.76 50m: 00:33,94, 100m: 01:09,41 (00:35,47)
43.
SCHLAUER Din2005 F
RT +0.66 50m: 00:33,18, 100m: 01:10,04 (00:36,86)
44.
RT +0.44 50m: 00:32,19, 100m: 01:10,11 (00:37,92)
45.
RT +0.74 50m: 00:33,10, 100m: 01:10,49 (00:37,39)
46.
50m: 00:34,80, 100m: 01:10,83 (00:36,03)
47.
URL Lukas2004 F
RT +0.70 50m: 00:33,72, 100m: 01:11,17 (00:37,45)
48.
RT +0.88 50m: 00:33,91, 100m: 01:11,28 (00:37,37)
49.
RT +0.52 50m: 00:34,56, 100m: 01:11,31 (00:36,75)
50.
RT +0.70 50m: 00:34,00, 100m: 01:11,52 (00:37,52)
51.
50m: 00:34,61, 100m: 01:12,86 (00:38,25)
52.
POCK Georg2007 F
RT +0.57 50m: 00:35,04, 100m: 01:13,17 (00:38,13)
53.
RT +0.57 50m: 00:35,19, 100m: 01:14,71 (00:39,52)
54.
RT +0.71 50m: 00:35,99, 100m: 01:14,83 (00:38,84)
55.
RT +0.78 50m: 00:34,57, 100m: 01:14,91 (00:40,34)
56.
RAINER Jonas2005 F
RT +0.70 50m: 00:35,48, 100m: 01:15,21 (00:39,73)
57.
RT +0.86 50m: 00:33,98, 100m: 01:15,65 (00:41,67)
58.
LIN Alex2006 F
RT +0.60 50m: 00:37,12, 100m: 01:16,33 (00:39,21)
59.
RT +0.93 50m: 00:36,62, 100m: 01:17,39 (00:40,77)
60.
RT +0.61 50m: 00:36,34, 100m: 01:18,58 (00:42,24)
61.
KRAPF Nico2005 F
RT +0.78 50m: 00:37,40, 100m: 01:19,22 (00:41,82)
62.
JANSER Armin2007 F
RT +0.85 50m: 00:38,13, 100m: 01:20,73 (00:42,60)
63.
RT +0.57 50m: 00:38,33, 100m: 01:25,84 (00:47,51)
64.
DEXL Xaver2007 F
RT +0.78 50m: 00:44,33, 100m: 01:35,86 (00:51,53)
65.
PIBER Kilian2006 F
50m: 00:46,77, 100m: 01:38,20 (00:51,43)
66.
KRöPFL Tim2007 F
RT +0.78 50m: 00:49,68, 100m: 01:45,97 (00:56,29)
67.
50m: 00:52,35, 100m: 01:53,63 (01:01,28)
NöRES Tim2008 F
EISSNER Max1998 F
Abgemeldet.
Abgemeldet.
KOREN Peter2003 F
Abgemeldet.
Abgemeldet.
RUPP Felix2003 F
Abgemeldet.
Abgemeldet.
Abgemeldet.
Juniorenklasse 1
1.
RT +0.66 50m: 00:24,90, 100m: 00:52,28 (00:27,38)
2.
RT +0.68 50m: 00:25,77, 100m: 00:53,44 (00:27,67)
3.
RT +0.65 50m: 00:26,11, 100m: 00:54,75 (00:28,64)
4.
RT +0.64 50m: 00:26,19, 100m: 00:54,79 (00:28,60)
5.
KLICNIK Jan2001 F
RT +0.68 50m: 00:26,84, 100m: 00:54,97 (00:28,13)
6.
REISER Marco2000 F
RT +0.69 50m: 00:26,51, 100m: 00:55,45 (00:28,94)
7.
RT +0.77 50m: 00:27,31, 100m: 00:57,18 (00:29,87)
8.
WESSIAK Timo2000 F
RT +0.86 50m: 00:29,25, 100m: 00:59,99 (00:30,74)
9.
GOONA Fehzan2000 F
RT +0.60 50m: 00:29,04, 100m: 01:00,17 (00:31,13)
10.
RT +0.68 50m: 00:28,88, 100m: 01:00,50 (00:31,62)
11.
RT +0.62 50m: 00:27,98, 100m: 01:00,57 (00:32,59)
12.
RT +0.56 50m: 00:30,10, 100m: 01:03,80 (00:33,70)
13.
VOGT Gabriel2000 F
RT +0.61 50m: 00:31,86, 100m: 01:06,54 (00:34,68)
Juniorenklasse 2
1.
RT +0.60 50m: 00:27,55, 100m: 00:56,46 (00:28,91)
2.
RT +0.66 50m: 00:27,12, 100m: 00:57,06 (00:29,94)
3.
DEXL Oscar2002 F
RT +0.66 50m: 00:28,08, 100m: 00:57,48 (00:29,40)
4.
RT +0.78 50m: 00:28,84, 100m: 00:59,60 (00:30,76)
5.
RT +0.65 50m: 00:28,71, 100m: 00:59,94 (00:31,23)
6.
WOLF Marco2003 F
RT +0.71 50m: 00:29,66, 100m: 01:01,52 (00:31,86)
7.
PöTZ Jonas2003 F
RT +0.65 50m: 00:29,62, 100m: 01:02,84 (00:33,22)
8.
BäCK Paul2003 F
RT +0.73 50m: 00:29,95, 100m: 01:02,94 (00:32,99)
9.
FESSL Jan2003 F
RT +0.55 50m: 00:29,99, 100m: 01:03,20 (00:33,21)
10.
SPARY Moritz2003 F
RT +0.74 50m: 00:29,11, 100m: 01:03,23 (00:34,12)
11.
PAIER Daniel2002 F
RT +0.57 50m: 00:31,13, 100m: 01:06,00 (00:34,87)
12.
RT +0.66 50m: 00:31,80, 100m: 01:06,56 (00:34,76)
13.
RT +0.70 50m: 00:34,00, 100m: 01:11,52 (00:37,52)
14.
RT +0.86 50m: 00:33,98, 100m: 01:15,65 (00:41,67)
KOREN Peter2003 F
Abgemeldet.
RUPP Felix2003 F
Abgemeldet.
Abgemeldet.
Abgemeldet.
Jugendklasse 1
1.
RT +0.53 50m: 00:29,81, 100m: 01:00,73 (00:30,92)
2.
URDL Niklas2004 F
RT +0.55 50m: 00:32,54, 100m: 01:07,09 (00:34,55)
3.
RT +0.67 50m: 00:32,25, 100m: 01:07,83 (00:35,58)
4.
RT +0.71 50m: 00:31,62, 100m: 01:07,99 (00:36,37)
5.
RT +0.66 50m: 00:32,46, 100m: 01:08,33 (00:35,87)
6.
RT +0.71 50m: 00:32,58, 100m: 01:08,53 (00:35,95)
7.
SPARY Paul2005 F
RT +0.72 50m: 00:32,70, 100m: 01:08,67 (00:35,97)
8.
RT +0.67 50m: 00:32,67, 100m: 01:08,84 (00:36,17)
9.
RT +0.73 50m: 00:33,21, 100m: 01:09,25 (00:36,04)
10.
RT +0.76 50m: 00:33,94, 100m: 01:09,41 (00:35,47)
11.
SCHLAUER Din2005 F
RT +0.66 50m: 00:33,18, 100m: 01:10,04 (00:36,86)
12.
RT +0.44 50m: 00:32,19, 100m: 01:10,11 (00:37,92)
13.
RT +0.74 50m: 00:33,10, 100m: 01:10,49 (00:37,39)
14.
URL Lukas2004 F
RT +0.70 50m: 00:33,72, 100m: 01:11,17 (00:37,45)
15.
RT +0.57 50m: 00:35,19, 100m: 01:14,71 (00:39,52)
16.
RT +0.78 50m: 00:34,57, 100m: 01:14,91 (00:40,34)
17.
RAINER Jonas2005 F
RT +0.70 50m: 00:35,48, 100m: 01:15,21 (00:39,73)
18.
RT +0.61 50m: 00:36,34, 100m: 01:18,58 (00:42,24)
19.
KRAPF Nico2005 F
RT +0.78 50m: 00:37,40, 100m: 01:19,22 (00:41,82)
Abgemeldet.
Schülerklasse 3
1.
RT +0.60 50m: 00:31,36, 100m: 01:06,44 (00:35,08)
2.
50m: 00:34,80, 100m: 01:10,83 (00:36,03)
3.
RT +0.88 50m: 00:33,91, 100m: 01:11,28 (00:37,37)
4.
RT +0.52 50m: 00:34,56, 100m: 01:11,31 (00:36,75)
5.
50m: 00:34,61, 100m: 01:12,86 (00:38,25)
6.
POCK Georg2007 F
RT +0.57 50m: 00:35,04, 100m: 01:13,17 (00:38,13)
7.
RT +0.71 50m: 00:35,99, 100m: 01:14,83 (00:38,84)
8.
LIN Alex2006 F
RT +0.60 50m: 00:37,12, 100m: 01:16,33 (00:39,21)
9.
RT +0.93 50m: 00:36,62, 100m: 01:17,39 (00:40,77)
10.
JANSER Armin2007 F
RT +0.85 50m: 00:38,13, 100m: 01:20,73 (00:42,60)
11.
DEXL Xaver2007 F
RT +0.78 50m: 00:44,33, 100m: 01:35,86 (00:51,53)
12.
PIBER Kilian2006 F
50m: 00:46,77, 100m: 01:38,20 (00:51,43)
13.
KRöPFL Tim2007 F
RT +0.78 50m: 00:49,68, 100m: 01:45,97 (00:56,29)
14.
50m: 00:52,35, 100m: 01:53,63 (01:01,28)