Steirische Landes- und 4. Int. Steirische Mastersmeisterschaften 2018 (29.06.-01.07.2018) - Graz

Ön itt van: Rendezvények > Steirische Landes- und 4. Int. Steirische Mastersmeisterschaften 2018 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 56 - 100m Freistil Damen (Mért)
Damen
1.
RT +0.70 50m: 00:29,63, 100m: 01:01,25 (00:31,62)
2.
SAUER Janine2000 N
RT +0.62 50m: 00:30,20, 100m: 01:02,72 (00:32,52)
3.
RT +0.63 50m: 00:30,27, 100m: 01:02,81 (00:32,54)
4.
WEIRER Alina2002 N
RT +0.68 50m: 00:30,32, 100m: 01:03,59 (00:33,27)
5.
RT +0.50 50m: 00:31,23, 100m: 01:03,75 (00:32,52)
6.
HöLZL Sonja1994 N
RT +0.67 50m: 00:30,91, 100m: 01:03,84 (00:32,93)
7.
RT +0.76 50m: 00:31,18, 100m: 01:04,14 (00:32,96)
8.
WIESER Lena2004 N
RT +0.71 50m: 00:30,39, 100m: 01:04,43 (00:34,04)
9.
STEFAN Laura2001 N
RT +0.61 50m: 00:30,52, 100m: 01:04,49 (00:33,97)
10.
RT +0.64 50m: 00:31,37, 100m: 01:05,06 (00:33,69)
11.
RT +0.74 50m: 00:31,32, 100m: 01:05,88 (00:34,56)
12.
RT +0.79 50m: 00:31,68, 100m: 01:06,49 (00:34,81)
13.
RT +0.78 50m: 00:31,25, 100m: 01:06,72 (00:35,47)
14.
VERBIC Anna2002 N
RT +0.73 50m: 00:32,16, 100m: 01:06,74 (00:34,58)
15.
RT +0.76 50m: 00:32,18, 100m: 01:06,83 (00:34,65)
16.
WERBER Lena2002 N
RT +0.79 50m: 00:32,37, 100m: 01:07,32 (00:34,95)
17.
FESSL Pia2006 N
RT +0.66 50m: 00:32,37, 100m: 01:07,43 (00:35,06)
18.
RT +0.79 50m: 00:31,81, 100m: 01:07,48 (00:35,67)
19.
RT +0.75 50m: 00:32,96, 100m: 01:08,44 (00:35,48)
20.
PAIER Linda2005 N
RT +0.64 50m: 00:32,60, 100m: 01:08,65 (00:36,05)
21.
RT +0.85 50m: 00:33,15, 100m: 01:09,58 (00:36,43)
22.
RT +0.81 50m: 00:32,78, 100m: 01:09,78 (00:37,00)
23.
RT +0.63 50m: 00:33,89, 100m: 01:10,57 (00:36,68)
24.
CHAPMAN Zoe2004 N
RT +0.87 50m: 00:33,68, 100m: 01:11,06 (00:37,38)
25.
PAIER Laura2008 N
RT +0.66 50m: 00:34,39, 100m: 01:11,07 (00:36,68)
26.
RT +0.77 50m: 00:34,09, 100m: 01:11,09 (00:37,00)
27.
RT +0.63 50m: 00:33,62, 100m: 01:11,29 (00:37,67)
28.
RT +0.58 50m: 00:33,69, 100m: 01:11,66 (00:37,97)
29.
EGGER Denise2005 N
RT +0.81 50m: 00:33,38, 100m: 01:11,87 (00:38,49)
30.
RT +0.58 50m: 00:34,73, 100m: 01:12,14 (00:37,41)
31.
DEXL Emma2005 N
RT +0.62 50m: 00:35,33, 100m: 01:12,22 (00:36,89)
32.
RT +0.84 50m: 00:34,13, 100m: 01:12,38 (00:38,25)
33.
SIMON Marie2007 N
RT +0.64 50m: 00:34,26, 100m: 01:12,54 (00:38,28)
34.
RT +0.90 50m: 00:34,89, 100m: 01:12,66 (00:37,77)
35.
WERNER Magda2006 N
RT +0.69 50m: 00:34,40, 100m: 01:12,94 (00:38,54)
36.
RT +0.73 50m: 00:35,66, 100m: 01:13,59 (00:37,93)
37.
RT +0.83 50m: 00:35,57, 100m: 01:14,19 (00:38,62)
38.
RT +0.78 50m: 00:36,33, 100m: 01:15,81 (00:39,48)
39.
RT +0.83 50m: 00:37,18, 100m: 01:15,98 (00:38,80)
40.
RT +0.83 50m: 00:35,72, 100m: 01:16,00 (00:40,28)
41.
RT +0.97 50m: 00:35,94, 100m: 01:16,27 (00:40,33)
42.
RT +0.88 50m: 00:37,36, 100m: 01:16,37 (00:39,01)
43.
50m: 00:36,59, 100m: 01:17,07 (00:40,48)
44.
HAAR Julia2007 N
RT +0.85 50m: 00:35,90, 100m: 01:17,71 (00:41,81)
45.
JUS Eva2007 N
RT +0.67 50m: 00:36,51, 100m: 01:18,17 (00:41,66)
46.
RT +0.77 50m: 00:36,38, 100m: 01:18,21 (00:41,83)
47.
BAUER Iris2006 N
RT +0.71 50m: 00:37,50, 100m: 01:19,33 (00:41,83)
48.
ERKER Eileen2007 N
RT +0.59 50m: 00:37,70, 100m: 01:19,57 (00:41,87)
49.
KöLE Nina2007 N
RT +0.86 50m: 00:38,40, 100m: 01:20,79 (00:42,39)
50.
RT +0.76 50m: 00:40,09, 100m: 01:24,55 (00:44,46)
51.
RT +0.80 50m: 00:39,80, 100m: 01:25,50 (00:45,70)
52.
RT +0.82 50m: 00:38,13, 100m: 01:26,03 (00:47,90)
53.
RT +0.80 50m: 00:43,24, 100m: 01:31,64 (00:48,40)
54.
50m: 00:44,01, 100m: 01:33,46 (00:49,45)
55.
50m: 00:43,45, 100m: 01:33,98 (00:50,53)
56.
50m: 00:44,48, 100m: 01:34,90 (00:50,42)
57.
RT +0.64 50m: 00:45,75, 100m: 01:35,22 (00:49,47)
58.
RT +0.65 50m: 00:46,02, 100m: 01:35,71 (00:49,69)
59.
50m: 00:44,57, 100m: 01:36,48 (00:51,91)
60.
MALLY Leonie2005 N
RT +0.85 50m: 00:44,55, 100m: 01:37,48 (00:52,93)
61.
RT +0.82 50m: 00:47,09, 100m: 01:37,61 (00:50,52)
62.
RT +0.87 50m: 00:47,36, 100m: 01:38,57 (00:51,21)
63.
50m: 00:46,09, 100m: 01:38,81 (00:52,72)
64.
RT +0.90 50m: 00:47,84, 100m: 01:40,20 (00:52,36)
65.
50m: 00:46,37, 100m: 01:40,44 (00:54,07)
66.
SIMON Sophie2008 N
50m: 00:45,56, 100m: 01:41,06 (00:55,50)
67.
50m: 00:47,93, 100m: 01:41,62 (00:53,69)
68.
BACH Sarah2006 N
50m: 00:47,92, 100m: 01:44,93 (00:57,01)
69.
RT +0.65 50m: 00:48,04, 100m: 01:45,02 (00:56,98)
70.
PREIß Thea2009 N
50m: 00:55,36, 100m: 01:50,70 (00:55,34)
71.
50m: 00:52,97, 100m: 01:52,21 (00:59,24)
Abgemeldet.
Abgemeldet.
Abgemeldet.
Juniorenklasse 1
1.
RT +0.70 50m: 00:29,63, 100m: 01:01,25 (00:31,62)
2.
SAUER Janine2000 N
RT +0.62 50m: 00:30,20, 100m: 01:02,72 (00:32,52)
3.
RT +0.63 50m: 00:30,27, 100m: 01:02,81 (00:32,54)
4.
WEIRER Alina2002 N
RT +0.68 50m: 00:30,32, 100m: 01:03,59 (00:33,27)
5.
STEFAN Laura2001 N
RT +0.61 50m: 00:30,52, 100m: 01:04,49 (00:33,97)
6.
VERBIC Anna2002 N
RT +0.73 50m: 00:32,16, 100m: 01:06,74 (00:34,58)
7.
WERBER Lena2002 N
RT +0.79 50m: 00:32,37, 100m: 01:07,32 (00:34,95)
8.
RT +0.79 50m: 00:31,81, 100m: 01:07,48 (00:35,67)
9.
RT +0.84 50m: 00:34,13, 100m: 01:12,38 (00:38,25)
10.
RT +0.90 50m: 00:34,89, 100m: 01:12,66 (00:37,77)
11.
RT +0.82 50m: 00:38,13, 100m: 01:26,03 (00:47,90)
Juniorenklasse 2
1.
RT +0.76 50m: 00:31,18, 100m: 01:04,14 (00:32,96)
2.
WIESER Lena2004 N
RT +0.71 50m: 00:30,39, 100m: 01:04,43 (00:34,04)
3.
RT +0.64 50m: 00:31,37, 100m: 01:05,06 (00:33,69)
4.
RT +0.79 50m: 00:31,68, 100m: 01:06,49 (00:34,81)
5.
RT +0.78 50m: 00:31,25, 100m: 01:06,72 (00:35,47)
6.
RT +0.76 50m: 00:32,18, 100m: 01:06,83 (00:34,65)
7.
RT +0.81 50m: 00:32,78, 100m: 01:09,78 (00:37,00)
8.
RT +0.63 50m: 00:33,89, 100m: 01:10,57 (00:36,68)
9.
CHAPMAN Zoe2004 N
RT +0.87 50m: 00:33,68, 100m: 01:11,06 (00:37,38)
10.
RT +0.77 50m: 00:34,09, 100m: 01:11,09 (00:37,00)
11.
RT +0.78 50m: 00:36,33, 100m: 01:15,81 (00:39,48)
12.
RT +0.97 50m: 00:35,94, 100m: 01:16,27 (00:40,33)
Abgemeldet.
Jugendklasse 1
1.
RT +0.50 50m: 00:31,23, 100m: 01:03,75 (00:32,52)
2.
RT +0.74 50m: 00:31,32, 100m: 01:05,88 (00:34,56)
3.
FESSL Pia2006 N
RT +0.66 50m: 00:32,37, 100m: 01:07,43 (00:35,06)
4.
RT +0.75 50m: 00:32,96, 100m: 01:08,44 (00:35,48)
5.
PAIER Linda2005 N
RT +0.64 50m: 00:32,60, 100m: 01:08,65 (00:36,05)
6.
RT +0.85 50m: 00:33,15, 100m: 01:09,58 (00:36,43)
7.
RT +0.58 50m: 00:33,69, 100m: 01:11,66 (00:37,97)
8.
EGGER Denise2005 N
RT +0.81 50m: 00:33,38, 100m: 01:11,87 (00:38,49)
9.
RT +0.58 50m: 00:34,73, 100m: 01:12,14 (00:37,41)
10.
DEXL Emma2005 N
RT +0.62 50m: 00:35,33, 100m: 01:12,22 (00:36,89)
11.
WERNER Magda2006 N
RT +0.69 50m: 00:34,40, 100m: 01:12,94 (00:38,54)
12.
RT +0.83 50m: 00:35,57, 100m: 01:14,19 (00:38,62)
13.
RT +0.83 50m: 00:37,18, 100m: 01:15,98 (00:38,80)
14.
RT +0.83 50m: 00:35,72, 100m: 01:16,00 (00:40,28)
15.
RT +0.77 50m: 00:36,38, 100m: 01:18,21 (00:41,83)
16.
BAUER Iris2006 N
RT +0.71 50m: 00:37,50, 100m: 01:19,33 (00:41,83)
17.
RT +0.76 50m: 00:40,09, 100m: 01:24,55 (00:44,46)
18.
50m: 00:44,57, 100m: 01:36,48 (00:51,91)
19.
MALLY Leonie2005 N
RT +0.85 50m: 00:44,55, 100m: 01:37,48 (00:52,93)
20.
50m: 00:46,37, 100m: 01:40,44 (00:54,07)
21.
BACH Sarah2006 N
50m: 00:47,92, 100m: 01:44,93 (00:57,01)
Abgemeldet.
Schülerklasse 3
1.
RT +0.63 50m: 00:33,62, 100m: 01:11,29 (00:37,67)
2.
SIMON Marie2007 N
RT +0.64 50m: 00:34,26, 100m: 01:12,54 (00:38,28)
3.
RT +0.88 50m: 00:37,36, 100m: 01:16,37 (00:39,01)
4.
50m: 00:36,59, 100m: 01:17,07 (00:40,48)
5.
HAAR Julia2007 N
RT +0.85 50m: 00:35,90, 100m: 01:17,71 (00:41,81)
6.
JUS Eva2007 N
RT +0.67 50m: 00:36,51, 100m: 01:18,17 (00:41,66)
7.
ERKER Eileen2007 N
RT +0.59 50m: 00:37,70, 100m: 01:19,57 (00:41,87)
8.
KöLE Nina2007 N
RT +0.86 50m: 00:38,40, 100m: 01:20,79 (00:42,39)
9.
RT +0.80 50m: 00:39,80, 100m: 01:25,50 (00:45,70)
10.
RT +0.80 50m: 00:43,24, 100m: 01:31,64 (00:48,40)
11.
50m: 00:44,01, 100m: 01:33,46 (00:49,45)
12.
50m: 00:43,45, 100m: 01:33,98 (00:50,53)
13.
50m: 00:44,48, 100m: 01:34,90 (00:50,42)
14.
50m: 00:46,09, 100m: 01:38,81 (00:52,72)
15.
RT +0.90 50m: 00:47,84, 100m: 01:40,20 (00:52,36)
16.
50m: 00:47,93, 100m: 01:41,62 (00:53,69)
17.
RT +0.65 50m: 00:48,04, 100m: 01:45,02 (00:56,98)
Abgemeldet.