Steirische Landes- und 4. Int. Steirische Mastersmeisterschaften 2018 (29.06.-01.07.2018) - Graz

Ön itt van: Rendezvények > Steirische Landes- und 4. Int. Steirische Mastersmeisterschaften 2018 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 42 - 100m Schmetterling Damen (Mért)
Damen
1.
RT +0.65 50m: 00:31,19, 100m: 01:06,26 (00:35,07)
2.
RT +0.66 50m: 00:32,10, 100m: 01:09,74 (00:37,64)
3.
MOSER Lena1999 N
RT +0.60 50m: 00:32,02, 100m: 01:10,43 (00:38,41)
4.
RT +0.84 50m: 00:32,99, 100m: 01:10,91 (00:37,92)
5.
RT +0.72 50m: 00:31,95, 100m: 01:11,99 (00:40,04)
6.
WEIRER Alina2002 N
RT +0.63 50m: 00:32,53, 100m: 01:12,50 (00:39,97)
7.
RT +0.78 50m: 00:35,51, 100m: 01:17,50 (00:41,99)
8.
WERBER Lena2002 N
RT +0.71 50m: 00:36,13, 100m: 01:18,72 (00:42,59)
9.
50m: 00:36,99, 100m: 01:23,82 (00:46,83)
10.
RT +0.71 50m: 00:38,30, 100m: 01:25,71 (00:47,41)
11.
RT +0.82 50m: 00:39,47, 100m: 01:25,73 (00:46,26)
12.
RT +0.71 50m: 00:38,73, 100m: 01:27,60 (00:48,87)
13.
RT +0.86 50m: 00:39,92, 100m: 01:28,28 (00:48,36)
14.
BAUER Iris2006 N
RT +0.82 50m: 00:43,65, 100m: 01:34,71 (00:51,06)
15.
HAAR Julia2007 N
RT +0.82 50m: 00:45,16, 100m: 01:41,14 (00:55,98)
16.
RT +0.85 50m: 00:45,02, 100m: 01:41,55 (00:56,53)
17.
RT +0.59 50m: 00:51,37, 100m: 01:49,40 (00:58,03)
18.
50m: 00:49,59, 100m: 01:49,74 (01:00,15)
19.
BACH Sarah2006 N
RT +0.82 50m: 00:50,74, 100m: 01:57,22 (01:06,48)
20.
RT +0.92 50m: 00:56,80, 100m: 02:01,76 (01:04,96)
Abgemeldet.
Abgemeldet.
Juniorenklasse 1
1.
RT +0.65 50m: 00:31,19, 100m: 01:06,26 (00:35,07)
2.
RT +0.66 50m: 00:32,10, 100m: 01:09,74 (00:37,64)
3.
RT +0.72 50m: 00:31,95, 100m: 01:11,99 (00:40,04)
4.
WEIRER Alina2002 N
RT +0.63 50m: 00:32,53, 100m: 01:12,50 (00:39,97)
5.
WERBER Lena2002 N
RT +0.71 50m: 00:36,13, 100m: 01:18,72 (00:42,59)
6.
RT +0.71 50m: 00:38,30, 100m: 01:25,71 (00:47,41)
7.
RT +0.86 50m: 00:39,92, 100m: 01:28,28 (00:48,36)
Abgemeldet.
Juniorenklasse 2
1.
RT +0.82 50m: 00:39,47, 100m: 01:25,73 (00:46,26)
2.
RT +0.71 50m: 00:38,73, 100m: 01:27,60 (00:48,87)
Jugendklasse 1
1.
RT +0.84 50m: 00:32,99, 100m: 01:10,91 (00:37,92)
2.
RT +0.78 50m: 00:35,51, 100m: 01:17,50 (00:41,99)
3.
BAUER Iris2006 N
RT +0.82 50m: 00:43,65, 100m: 01:34,71 (00:51,06)
4.
50m: 00:49,59, 100m: 01:49,74 (01:00,15)
5.
BACH Sarah2006 N
RT +0.82 50m: 00:50,74, 100m: 01:57,22 (01:06,48)
Schülerklasse 3
1.
50m: 00:36,99, 100m: 01:23,82 (00:46,83)
2.
HAAR Julia2007 N
RT +0.82 50m: 00:45,16, 100m: 01:41,14 (00:55,98)
3.
RT +0.85 50m: 00:45,02, 100m: 01:41,55 (00:56,53)
4.
RT +0.92 50m: 00:56,80, 100m: 02:01,76 (01:04,96)