Steirische Landes- und 4. Int. Steirische Mastersmeisterschaften 2018 (29.06.-01.07.2018) - Graz

Ön itt van: Rendezvények > Steirische Landes- und 4. Int. Steirische Mastersmeisterschaften 2018 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 41 - 200m Freistil Herren (Mért)
Herren
1.
RT +0.68 50m: 00:26,25, 100m: 00:55,81 (00:29,56), 150m: 01:26,77 (00:30,96), 200m: 01:57,37 (00:30,60)
2.
ADAM Franz1998 F
RT +0.64 50m: 00:27,53, 100m: 00:57,74 (00:30,21), 150m: 01:29,09 (00:31,35), 200m: 02:00,46 (00:31,37)
3.
FESSL Simon1999 F
RT +0.75 50m: 00:27,72, 100m: 00:57,73 (00:30,01), 150m: 01:29,11 (00:31,38), 200m: 02:00,79 (00:31,68)
4.
RT +0.66 50m: 00:27,29, 100m: 00:57,97 (00:30,68), 150m: 01:30,51 (00:32,54), 200m: 02:03,33 (00:32,82)
5.
KLICNIK Jan2001 F
RT +0.63 50m: 00:26,81, 100m: 00:56,98 (00:30,17), 150m: 01:29,80 (00:32,82), 200m: 02:04,98 (00:35,18)
6.
RT +0.67 50m: 00:27,67, 100m: 00:59,15 (00:31,48), 150m: 01:32,97 (00:33,82), 200m: 02:06,94 (00:33,97)
7.
RT +0.67 50m: 00:26,83, 100m: 00:58,20 (00:31,37), 150m: 01:32,19 (00:33,99), 200m: 02:08,28 (00:36,09)
8.
RT +0.62 50m: 00:30,30, 100m: 01:03,93 (00:33,63), 150m: 01:39,01 (00:35,08), 200m: 02:12,60 (00:33,59)
9.
RT +0.77 50m: 00:30,26, 100m: 01:04,29 (00:34,03), 150m: 01:39,43 (00:35,14), 200m: 02:14,59 (00:35,16)
10.
RUPP Felix2003 F
RT +0.60 50m: 00:28,74, 100m: 01:01,82 (00:33,08), 150m: 01:38,57 (00:36,75), 200m: 02:16,53 (00:37,96)
11.
FESSL Jan2003 F
RT +0.68 50m: 00:30,28, 100m: 01:04,29 (00:34,01), 150m: 01:40,62 (00:36,33), 200m: 02:16,67 (00:36,05)
12.
WOLF Marco2003 F
RT +0.69 50m: 00:31,61, 100m: 01:06,11 (00:34,50), 150m: 01:41,77 (00:35,66), 200m: 02:17,84 (00:36,07)
13.
RT +0.71 50m: 00:31,25, 100m: 01:06,21 (00:34,96), 150m: 01:43,28 (00:37,07), 200m: 02:19,65 (00:36,37)
14.
RT +0.77 50m: 00:31,80, 100m: 01:07,11 (00:35,31), 150m: 01:43,95 (00:36,84), 200m: 02:21,15 (00:37,20)
15.
PAIER Daniel2002 F
RT +0.65 50m: 00:32,30, 100m: 01:09,49 (00:37,19), 150m: 01:47,59 (00:38,10), 200m: 02:23,96 (00:36,37)
16.
RT +0.69 50m: 00:32,85, 100m: 01:09,34 (00:36,49), 150m: 01:48,03 (00:38,69), 200m: 02:26,45 (00:38,42)
17.
RT +0.64 50m: 00:32,65, 100m: 01:10,03 (00:37,38), 150m: 01:49,09 (00:39,06), 200m: 02:26,98 (00:37,89)
18.
RT +0.70 50m: 00:32,66, 100m: 01:10,81 (00:38,15), 150m: 01:50,42 (00:39,61), 200m: 02:29,70 (00:39,28)
19.
RT +0.67 50m: 00:33,07, 100m: 01:10,83 (00:37,76), 150m: 01:52,04 (00:41,21), 200m: 02:32,08 (00:40,04)
20.
RT +0.62 50m: 00:34,46, 100m: 01:15,84 (00:41,38), 150m: 01:57,21 (00:41,37), 200m: 02:37,25 (00:40,04)
21.
RAINER Jonas2005 F
RT +0.58 50m: 00:35,09, 100m: 01:17,21 (00:42,12), 150m: 01:59,58 (00:42,37), 200m: 02:38,26 (00:38,68)
22.
POCK Georg2007 F
RT +0.71 50m: 00:36,49, 100m: 01:18,95 (00:42,46), 150m: 02:02,02 (00:43,07), 200m: 02:42,28 (00:40,26)
23.
RT +0.54 50m: 00:35,51, 100m: 01:16,88 (00:41,37), 150m: 02:00,64 (00:43,76), 200m: 02:42,51 (00:41,87)
24.
50m: 00:35,79, 100m: 01:19,22 (00:43,43), 150m: 02:02,31 (00:43,09), 200m: 02:44,32 (00:42,01)
25.
RT +0.80 50m: 00:36,90, 100m: 01:19,07 (00:42,17), 150m: 02:04,44 (00:45,37), 200m: 02:47,51 (00:43,07)
26.
RT +0.78 50m: 00:36,69, 100m: 01:18,92 (00:42,23), 150m: 02:04,46 (00:45,54), 200m: 02:48,68 (00:44,22)
27.
RT +0.78 50m: 00:39,08, 100m: 01:24,49 (00:45,41), 150m: 02:11,35 (00:46,86), 200m: 02:54,95 (00:43,60)
28.
FLORIAN Jan2004 F
RT +0.69 50m: 00:39,06, 100m: 01:25,75 (00:46,69), 150m: 02:13,37 (00:47,62), 200m: 02:56,13 (00:42,76)
29.
KRAPF Nico2005 F
RT +0.97 50m: 00:38,49, 100m: 01:24,68 (00:46,19), 150m: 02:12,53 (00:47,85), 200m: 02:56,55 (00:44,02)
30.
JANSER Armin2007 F
RT +0.86 50m: 00:40,25, 100m: 01:26,46 (00:46,21), 150m: 02:14,55 (00:48,09), 200m: 02:56,89 (00:42,34)
31.
RT +0.80 50m: 00:38,75, 100m: 01:25,04 (00:46,29), 150m: 02:13,61 (00:48,57), 200m: 03:00,61 (00:47,00)
32.
DEXL Xaver2007 F
50m: 00:44,46, 100m: 01:38,51 (00:54,05), 150m: 02:33,31 (00:54,80), 200m: 03:24,81 (00:51,50)
33.
50m: 00:45,26, 100m: 01:41,84 (00:56,58), 150m: 02:38,27 (00:56,43), 200m: 03:30,33 (00:52,06)
34.
KRöPFL Tim2007 F
50m: 00:49,25, 100m: 01:49,89 (01:00,64), 150m: 02:52,26 (01:02,37), 200m: 03:51,37 (00:59,11)
ENDER Jonas2006 F
Abgemeldet.
Juniorenklasse 1
1.
RT +0.68 50m: 00:26,25, 100m: 00:55,81 (00:29,56), 150m: 01:26,77 (00:30,96), 200m: 01:57,37 (00:30,60)
2.
FESSL Simon1999 F
RT +0.75 50m: 00:27,72, 100m: 00:57,73 (00:30,01), 150m: 01:29,11 (00:31,38), 200m: 02:00,79 (00:31,68)
3.
KLICNIK Jan2001 F
RT +0.63 50m: 00:26,81, 100m: 00:56,98 (00:30,17), 150m: 01:29,80 (00:32,82), 200m: 02:04,98 (00:35,18)
4.
RT +0.71 50m: 00:31,25, 100m: 01:06,21 (00:34,96), 150m: 01:43,28 (00:37,07), 200m: 02:19,65 (00:36,37)
Juniorenklasse 2
1.
RT +0.67 50m: 00:27,67, 100m: 00:59,15 (00:31,48), 150m: 01:32,97 (00:33,82), 200m: 02:06,94 (00:33,97)
2.
RT +0.67 50m: 00:26,83, 100m: 00:58,20 (00:31,37), 150m: 01:32,19 (00:33,99), 200m: 02:08,28 (00:36,09)
3.
RT +0.77 50m: 00:30,26, 100m: 01:04,29 (00:34,03), 150m: 01:39,43 (00:35,14), 200m: 02:14,59 (00:35,16)
4.
RUPP Felix2003 F
RT +0.60 50m: 00:28,74, 100m: 01:01,82 (00:33,08), 150m: 01:38,57 (00:36,75), 200m: 02:16,53 (00:37,96)
5.
FESSL Jan2003 F
RT +0.68 50m: 00:30,28, 100m: 01:04,29 (00:34,01), 150m: 01:40,62 (00:36,33), 200m: 02:16,67 (00:36,05)
6.
WOLF Marco2003 F
RT +0.69 50m: 00:31,61, 100m: 01:06,11 (00:34,50), 150m: 01:41,77 (00:35,66), 200m: 02:17,84 (00:36,07)
7.
RT +0.77 50m: 00:31,80, 100m: 01:07,11 (00:35,31), 150m: 01:43,95 (00:36,84), 200m: 02:21,15 (00:37,20)
8.
PAIER Daniel2002 F
RT +0.65 50m: 00:32,30, 100m: 01:09,49 (00:37,19), 150m: 01:47,59 (00:38,10), 200m: 02:23,96 (00:36,37)
9.
RT +0.78 50m: 00:36,69, 100m: 01:18,92 (00:42,23), 150m: 02:04,46 (00:45,54), 200m: 02:48,68 (00:44,22)
Jugendklasse 1
1.
RT +0.62 50m: 00:30,30, 100m: 01:03,93 (00:33,63), 150m: 01:39,01 (00:35,08), 200m: 02:12,60 (00:33,59)
2.
RT +0.69 50m: 00:32,85, 100m: 01:09,34 (00:36,49), 150m: 01:48,03 (00:38,69), 200m: 02:26,45 (00:38,42)
3.
RT +0.64 50m: 00:32,65, 100m: 01:10,03 (00:37,38), 150m: 01:49,09 (00:39,06), 200m: 02:26,98 (00:37,89)
4.
RT +0.70 50m: 00:32,66, 100m: 01:10,81 (00:38,15), 150m: 01:50,42 (00:39,61), 200m: 02:29,70 (00:39,28)
5.
RT +0.67 50m: 00:33,07, 100m: 01:10,83 (00:37,76), 150m: 01:52,04 (00:41,21), 200m: 02:32,08 (00:40,04)
6.
RAINER Jonas2005 F
RT +0.58 50m: 00:35,09, 100m: 01:17,21 (00:42,12), 150m: 01:59,58 (00:42,37), 200m: 02:38,26 (00:38,68)
7.
RT +0.54 50m: 00:35,51, 100m: 01:16,88 (00:41,37), 150m: 02:00,64 (00:43,76), 200m: 02:42,51 (00:41,87)
8.
FLORIAN Jan2004 F
RT +0.69 50m: 00:39,06, 100m: 01:25,75 (00:46,69), 150m: 02:13,37 (00:47,62), 200m: 02:56,13 (00:42,76)
9.
KRAPF Nico2005 F
RT +0.97 50m: 00:38,49, 100m: 01:24,68 (00:46,19), 150m: 02:12,53 (00:47,85), 200m: 02:56,55 (00:44,02)
10.
RT +0.80 50m: 00:38,75, 100m: 01:25,04 (00:46,29), 150m: 02:13,61 (00:48,57), 200m: 03:00,61 (00:47,00)
Schülerklasse 3
1.
RT +0.62 50m: 00:34,46, 100m: 01:15,84 (00:41,38), 150m: 01:57,21 (00:41,37), 200m: 02:37,25 (00:40,04)
2.
POCK Georg2007 F
RT +0.71 50m: 00:36,49, 100m: 01:18,95 (00:42,46), 150m: 02:02,02 (00:43,07), 200m: 02:42,28 (00:40,26)
3.
50m: 00:35,79, 100m: 01:19,22 (00:43,43), 150m: 02:02,31 (00:43,09), 200m: 02:44,32 (00:42,01)
4.
JANSER Armin2007 F
RT +0.86 50m: 00:40,25, 100m: 01:26,46 (00:46,21), 150m: 02:14,55 (00:48,09), 200m: 02:56,89 (00:42,34)
5.
DEXL Xaver2007 F
50m: 00:44,46, 100m: 01:38,51 (00:54,05), 150m: 02:33,31 (00:54,80), 200m: 03:24,81 (00:51,50)
6.
KRöPFL Tim2007 F
50m: 00:49,25, 100m: 01:49,89 (01:00,64), 150m: 02:52,26 (01:02,37), 200m: 03:51,37 (00:59,11)
ENDER Jonas2006 F
Abgemeldet.