Steirische Landes- und 4. Int. Steirische Mastersmeisterschaften 2018 (29.06.-01.07.2018) - Graz

Ön itt van: Rendezvények > Steirische Landes- und 4. Int. Steirische Mastersmeisterschaften 2018 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 31 - 100m Brust Herren (Mért)
Herren
1.
RT +0.71 50m: 00:31,38, 100m: 01:06,44 (00:35,06)
2.
RT +0.69 50m: 00:33,16, 100m: 01:10,26 (00:37,10)
3.
RT +0.72 50m: 00:32,19, 100m: 01:11,19 (00:39,00)
4.
RT +0.77 50m: 00:33,72, 100m: 01:11,23 (00:37,51)
5.
EISSNER Max1998 F
RT +0.56 50m: 00:31,35, 100m: 01:13,07 (00:41,72)
6.
KLICNIK Jan2001 F
RT +0.65 50m: 00:34,79, 100m: 01:13,62 (00:38,83)
7.
RT +0.70 50m: 00:35,54, 100m: 01:13,70 (00:38,16)
8.
RT +0.70 50m: 00:34,32, 100m: 01:13,98 (00:39,66)
9.
WESSIAK Timo2000 F
RT +0.95 50m: 00:35,67, 100m: 01:15,78 (00:40,11)
10.
SPARY Moritz2003 F
RT +0.76 50m: 00:35,18, 100m: 01:16,07 (00:40,89)
11.
RT +0.66 50m: 00:35,31, 100m: 01:16,27 (00:40,96)
12.
RT +0.71 50m: 00:36,29, 100m: 01:16,66 (00:40,37)
13.
RT +0.63 50m: 00:35,25, 100m: 01:16,75 (00:41,50)
14.
RUPP Felix2003 F
RT +0.48 50m: 00:35,86, 100m: 01:16,92 (00:41,06)
15.
LANG Florian2000 F
RT +0.65 50m: 00:35,90, 100m: 01:17,21 (00:41,31)
16.
RT +0.73 50m: 00:36,80, 100m: 01:18,51 (00:41,71)
17.
PAIER Daniel2002 F
RT +0.72 50m: 00:37,34, 100m: 01:19,28 (00:41,94)
18.
RT +0.72 50m: 00:37,33, 100m: 01:19,71 (00:42,38)
19.
URDL Niklas2004 F
RT +0.54 50m: 00:38,15, 100m: 01:21,61 (00:43,46)
20.
FESSL Jan2003 F
RT +0.71 50m: 00:39,51, 100m: 01:23,43 (00:43,92)
21.
RT +0.70 50m: 00:39,44, 100m: 01:23,81 (00:44,37)
22.
RT +0.63 50m: 00:37,96, 100m: 01:24,12 (00:46,16)
23.
SPARY Paul2005 F
RT +0.69 50m: 00:39,58, 100m: 01:25,07 (00:45,49)
24.
RT +0.59 50m: 00:39,98, 100m: 01:25,97 (00:45,99)
25.
FRICK Felix2005 F
RT +0.71 50m: 00:40,88, 100m: 01:26,78 (00:45,90)
26.
RT +0.53 50m: 00:42,51, 100m: 01:30,42 (00:47,91)
27.
RT +0.50 50m: 00:42,71, 100m: 01:32,95 (00:50,24)
28.
URL Lukas2004 F
RT +0.70 50m: 00:44,15, 100m: 01:34,04 (00:49,89)
29.
LIN Alex2006 F
RT +0.74 50m: 00:45,00, 100m: 01:35,29 (00:50,29)
30.
POCK Georg2007 F
RT +0.64 50m: 00:47,94, 100m: 01:38,00 (00:50,06)
31.
RT +0.71 50m: 00:46,21, 100m: 01:39,91 (00:53,70)
32.
RT +0.86 50m: 00:46,95, 100m: 01:41,72 (00:54,77)
33.
RT +0.65 50m: 00:46,76, 100m: 01:42,19 (00:55,43)
34.
JANSER Armin2007 F
RT +0.90 50m: 00:47,59, 100m: 01:42,36 (00:54,77)
35.
PLAß Niels2008 F
50m: 00:46,42, 100m: 01:42,86 (00:56,44)
36.
RT +0.67 50m: 00:48,86, 100m: 01:46,20 (00:57,34)
37.
RT +0.48 50m: 00:51,73, 100m: 01:49,53 (00:57,80)
38.
ZECHNER Paul2008 F
50m: 00:52,26, 100m: 01:49,95 (00:57,69)
39.
RT +0.91 50m: 00:50,45, 100m: 01:50,16 (00:59,71)
40.
FESSL Emil2009 F
50m: 00:54,00, 100m: 01:51,38 (00:57,38)
41.
PIBER Kilian2006 F
50m: 00:52,95, 100m: 01:51,70 (00:58,75)
42.
RT +01.00 50m: 00:55,75, 100m: 01:56,13 (01:00,38)
43.
RT +0.85 50m: 00:56,24, 100m: 01:58,72 (01:02,48)
44.
DEXL Xaver2007 F
50m: 00:55,06, 100m: 01:59,38 (01:04,32)
45.
RT +0.56 50m: 00:57,61, 100m: 02:02,88 (01:05,27)
46.
RT +0.95 50m: 00:59,61, 100m: 02:03,04 (01:03,43)
47.
50m: 00:59,25, 100m: 02:03,88 (01:04,63)
48.
KRöPFL Tim2007 F
RT +0.92 50m: 00:59,38, 100m: 02:04,31 (01:04,93)
49.
RT +0.80 50m: 00:59,04, 100m: 02:06,67 (01:07,63)
50.
50m: 01:02,62, 100m: 02:09,62 (01:07,00)
51.
50m: 01:02,95, 100m: 02:12,40 (01:09,45)
52.
50m: 01:04,36, 100m: 02:13,84 (01:09,48)
Abgemeldet.
Abgemeldet.
KOREN Peter2003 F
Abgemeldet.
Abgemeldet.
ENDER Jonas2006 F
Abgemeldet.
Abgemeldet.
16:36 SW 7.1 Mehrere Delphinbeinschläge vor dem ersten Armzug
Juniorenklasse 1
1.
RT +0.71 50m: 00:31,38, 100m: 01:06,44 (00:35,06)
2.
RT +0.69 50m: 00:33,16, 100m: 01:10,26 (00:37,10)
3.
RT +0.72 50m: 00:32,19, 100m: 01:11,19 (00:39,00)
4.
KLICNIK Jan2001 F
RT +0.65 50m: 00:34,79, 100m: 01:13,62 (00:38,83)
5.
RT +0.70 50m: 00:35,54, 100m: 01:13,70 (00:38,16)
6.
RT +0.70 50m: 00:34,32, 100m: 01:13,98 (00:39,66)
7.
WESSIAK Timo2000 F
RT +0.95 50m: 00:35,67, 100m: 01:15,78 (00:40,11)
8.
LANG Florian2000 F
RT +0.65 50m: 00:35,90, 100m: 01:17,21 (00:41,31)
9.
RT +0.73 50m: 00:36,80, 100m: 01:18,51 (00:41,71)
10.
RT +0.63 50m: 00:37,96, 100m: 01:24,12 (00:46,16)
Juniorenklasse 2
1.
RT +0.77 50m: 00:33,72, 100m: 01:11,23 (00:37,51)
2.
SPARY Moritz2003 F
RT +0.76 50m: 00:35,18, 100m: 01:16,07 (00:40,89)
3.
RT +0.71 50m: 00:36,29, 100m: 01:16,66 (00:40,37)
4.
RT +0.63 50m: 00:35,25, 100m: 01:16,75 (00:41,50)
5.
RUPP Felix2003 F
RT +0.48 50m: 00:35,86, 100m: 01:16,92 (00:41,06)
6.
PAIER Daniel2002 F
RT +0.72 50m: 00:37,34, 100m: 01:19,28 (00:41,94)
7.
FESSL Jan2003 F
RT +0.71 50m: 00:39,51, 100m: 01:23,43 (00:43,92)
8.
RT +0.71 50m: 00:46,21, 100m: 01:39,91 (00:53,70)
KOREN Peter2003 F
Abgemeldet.
Abgemeldet.
Jugendklasse 1
1.
RT +0.72 50m: 00:37,33, 100m: 01:19,71 (00:42,38)
2.
URDL Niklas2004 F
RT +0.54 50m: 00:38,15, 100m: 01:21,61 (00:43,46)
3.
RT +0.70 50m: 00:39,44, 100m: 01:23,81 (00:44,37)
4.
SPARY Paul2005 F
RT +0.69 50m: 00:39,58, 100m: 01:25,07 (00:45,49)
5.
RT +0.59 50m: 00:39,98, 100m: 01:25,97 (00:45,99)
6.
FRICK Felix2005 F
RT +0.71 50m: 00:40,88, 100m: 01:26,78 (00:45,90)
7.
RT +0.53 50m: 00:42,51, 100m: 01:30,42 (00:47,91)
8.
URL Lukas2004 F
RT +0.70 50m: 00:44,15, 100m: 01:34,04 (00:49,89)
9.
RT +0.86 50m: 00:46,95, 100m: 01:41,72 (00:54,77)
10.
RT +0.91 50m: 00:50,45, 100m: 01:50,16 (00:59,71)
Abgemeldet.
16:36 SW 7.1 Mehrere Delphinbeinschläge vor dem ersten Armzug
Schülerklasse 3
1.
RT +0.50 50m: 00:42,71, 100m: 01:32,95 (00:50,24)
2.
LIN Alex2006 F
RT +0.74 50m: 00:45,00, 100m: 01:35,29 (00:50,29)
3.
POCK Georg2007 F
RT +0.64 50m: 00:47,94, 100m: 01:38,00 (00:50,06)
4.
RT +0.65 50m: 00:46,76, 100m: 01:42,19 (00:55,43)
5.
JANSER Armin2007 F
RT +0.90 50m: 00:47,59, 100m: 01:42,36 (00:54,77)
6.
PIBER Kilian2006 F
50m: 00:52,95, 100m: 01:51,70 (00:58,75)
7.
RT +01.00 50m: 00:55,75, 100m: 01:56,13 (01:00,38)
8.
RT +0.85 50m: 00:56,24, 100m: 01:58,72 (01:02,48)
9.
DEXL Xaver2007 F
50m: 00:55,06, 100m: 01:59,38 (01:04,32)
10.
50m: 00:59,25, 100m: 02:03,88 (01:04,63)
11.
KRöPFL Tim2007 F
RT +0.92 50m: 00:59,38, 100m: 02:04,31 (01:04,93)
12.
RT +0.80 50m: 00:59,04, 100m: 02:06,67 (01:07,63)
Abgemeldet.
ENDER Jonas2006 F
Abgemeldet.
Schülerklasse 2
1.
PLAß Niels2008 F
50m: 00:46,42, 100m: 01:42,86 (00:56,44)
2.
RT +0.67 50m: 00:48,86, 100m: 01:46,20 (00:57,34)
3.
RT +0.48 50m: 00:51,73, 100m: 01:49,53 (00:57,80)
4.
ZECHNER Paul2008 F
50m: 00:52,26, 100m: 01:49,95 (00:57,69)
5.
RT +0.95 50m: 00:59,61, 100m: 02:03,04 (01:03,43)
6.
50m: 01:02,62, 100m: 02:09,62 (01:07,00)
7.
50m: 01:02,95, 100m: 02:12,40 (01:09,45)
Schülerklasse 1
1.
FESSL Emil2009 F
50m: 00:54,00, 100m: 01:51,38 (00:57,38)
2.
RT +0.56 50m: 00:57,61, 100m: 02:02,88 (01:05,27)
3.
50m: 01:04,36, 100m: 02:13,84 (01:09,48)