Steirische Landes- und 4. Int. Steirische Mastersmeisterschaften 2018 (29.06.-01.07.2018) - Graz

Ön itt van: Rendezvények > Steirische Landes- und 4. Int. Steirische Mastersmeisterschaften 2018 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 19 - 100m Rücken Herren (Mért)
Herren
1.
RT +0.71 50m: 00:28,86, 100m: 00:59,83 (00:30,97)
2.
RT +0.71 50m: 00:29,52, 100m: 01:01,99 (00:32,47)
3.
REISER Marco2000 F
RT +0.70 50m: 00:30,41, 100m: 01:03,40 (00:32,99)
4.
RT +0.61 50m: 00:31,22, 100m: 01:05,62 (00:34,40)
5.
RT +0.71 50m: 00:32,08, 100m: 01:07,37 (00:35,29)
6.
PöTZ Jonas2003 F
RT +0.64 50m: 00:32,14, 100m: 01:08,31 (00:36,17)
7.
RT +0.73 50m: 00:33,20, 100m: 01:09,79 (00:36,59)
8.
DEXL Oscar2002 F
RT +0.59 50m: 00:34,34, 100m: 01:10,86 (00:36,52)
9.
RT +0.72 50m: 00:35,08, 100m: 01:13,11 (00:38,03)
10.
RT +0.76 50m: 00:36,37, 100m: 01:14,28 (00:37,91)
11.
RT +0.69 50m: 00:36,24, 100m: 01:14,72 (00:38,48)
12.
BäCK Paul2003 F
RT +0.87 50m: 00:35,11, 100m: 01:15,05 (00:39,94)
13.
FRICK Felix2005 F
RT +0.66 50m: 00:36,50, 100m: 01:16,09 (00:39,59)
14.
RT +0.69 50m: 00:36,93, 100m: 01:16,33 (00:39,40)
15.
RT +0.88 50m: 00:36,98, 100m: 01:16,83 (00:39,85)
16.
RT +0.79 50m: 00:38,03, 100m: 01:17,97 (00:39,94)
17.
RT +0.62 50m: 00:38,33, 100m: 01:20,09 (00:41,76)
18.
RT +0.88 50m: 00:38,05, 100m: 01:20,73 (00:42,68)
19.
RT +0.73 50m: 00:39,19, 100m: 01:21,09 (00:41,90)
20.
RT +0.70 50m: 00:39,56, 100m: 01:21,72 (00:42,16)
21.
RT +0.66 50m: 00:40,59, 100m: 01:23,61 (00:43,02)
22.
RT +0.80 50m: 00:40,83, 100m: 01:23,77 (00:42,94)
23.
URL Lukas2004 F
RT +0.68 50m: 00:40,26, 100m: 01:24,55 (00:44,29)
24.
RAINER Jonas2005 F
RT +0.82 50m: 00:41,35, 100m: 01:25,54 (00:44,19)
25.
SCHLAUER Din2005 F
RT +0.71 50m: 00:41,19, 100m: 01:25,91 (00:44,72)
26.
JANSER Armin2007 F
RT +0.70 50m: 00:42,25, 100m: 01:28,44 (00:46,19)
27.
LIN Alex2006 F
RT +0.99 50m: 00:43,16, 100m: 01:31,88 (00:48,72)
28.
RT +0.82 50m: 00:46,37, 100m: 01:36,40 (00:50,03)
29.
RT +0.76 50m: 00:52,12, 100m: 01:46,89 (00:54,77)
30.
RT +0.59 50m: 00:52,92, 100m: 01:50,14 (00:57,22)
DEXL Xaver2007 F
Abgemeldet.
ENDER Jonas2006 F
Abgemeldet.
Abgemeldet.
KLEIN Max2007 F
Abgemeldet.
11:36 SW 6.4 Wand bei der Wende nicht berührt
Juniorenklasse 1
1.
RT +0.71 50m: 00:28,86, 100m: 00:59,83 (00:30,97)
2.
RT +0.71 50m: 00:29,52, 100m: 01:01,99 (00:32,47)
3.
REISER Marco2000 F
RT +0.70 50m: 00:30,41, 100m: 01:03,40 (00:32,99)
4.
RT +0.61 50m: 00:31,22, 100m: 01:05,62 (00:34,40)
5.
RT +0.73 50m: 00:33,20, 100m: 01:09,79 (00:36,59)
6.
RT +0.76 50m: 00:36,37, 100m: 01:14,28 (00:37,91)
Juniorenklasse 2
1.
RT +0.71 50m: 00:32,08, 100m: 01:07,37 (00:35,29)
2.
PöTZ Jonas2003 F
RT +0.64 50m: 00:32,14, 100m: 01:08,31 (00:36,17)
3.
DEXL Oscar2002 F
RT +0.59 50m: 00:34,34, 100m: 01:10,86 (00:36,52)
4.
RT +0.72 50m: 00:35,08, 100m: 01:13,11 (00:38,03)
5.
RT +0.69 50m: 00:36,24, 100m: 01:14,72 (00:38,48)
6.
BäCK Paul2003 F
RT +0.87 50m: 00:35,11, 100m: 01:15,05 (00:39,94)
11:36 SW 6.4 Wand bei der Wende nicht berührt
Jugendklasse 1
1.
FRICK Felix2005 F
RT +0.66 50m: 00:36,50, 100m: 01:16,09 (00:39,59)
2.
RT +0.69 50m: 00:36,93, 100m: 01:16,33 (00:39,40)
3.
RT +0.88 50m: 00:36,98, 100m: 01:16,83 (00:39,85)
4.
RT +0.79 50m: 00:38,03, 100m: 01:17,97 (00:39,94)
5.
RT +0.62 50m: 00:38,33, 100m: 01:20,09 (00:41,76)
6.
RT +0.88 50m: 00:38,05, 100m: 01:20,73 (00:42,68)
7.
RT +0.70 50m: 00:39,56, 100m: 01:21,72 (00:42,16)
8.
RT +0.66 50m: 00:40,59, 100m: 01:23,61 (00:43,02)
9.
URL Lukas2004 F
RT +0.68 50m: 00:40,26, 100m: 01:24,55 (00:44,29)
10.
RAINER Jonas2005 F
RT +0.82 50m: 00:41,35, 100m: 01:25,54 (00:44,19)
11.
SCHLAUER Din2005 F
RT +0.71 50m: 00:41,19, 100m: 01:25,91 (00:44,72)
12.
RT +0.82 50m: 00:46,37, 100m: 01:36,40 (00:50,03)
13.
RT +0.76 50m: 00:52,12, 100m: 01:46,89 (00:54,77)
Schülerklasse 3
1.
RT +0.73 50m: 00:39,19, 100m: 01:21,09 (00:41,90)
2.
RT +0.80 50m: 00:40,83, 100m: 01:23,77 (00:42,94)
3.
JANSER Armin2007 F
RT +0.70 50m: 00:42,25, 100m: 01:28,44 (00:46,19)
4.
LIN Alex2006 F
RT +0.99 50m: 00:43,16, 100m: 01:31,88 (00:48,72)
5.
RT +0.59 50m: 00:52,92, 100m: 01:50,14 (00:57,22)
DEXL Xaver2007 F
Abgemeldet.
ENDER Jonas2006 F
Abgemeldet.
KLEIN Max2007 F
Abgemeldet.