Steirische Landes- und 4. Int. Steirische Mastersmeisterschaften 2018 (29.06.-01.07.2018) - Graz

Ön itt van: Rendezvények > Steirische Landes- und 4. Int. Steirische Mastersmeisterschaften 2018 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 16 - 200m Brust Damen (Mért)
Damen
1.
RT +0.68 50m: 00:34,83, 100m: 01:15,01 (00:40,18), 150m: 01:55,92 (00:40,91), 200m: 02:38,63 (00:42,71)
2.
RT +0.68 50m: 00:39,27, 100m: 01:23,06 (00:43,79), 150m: 02:07,59 (00:44,53), 200m: 02:52,58 (00:44,99)
3.
PAIER Linda2005 N
RT +0.68 50m: 00:39,56, 100m: 01:24,88 (00:45,32), 150m: 02:10,37 (00:45,49), 200m: 02:54,82 (00:44,45)
4.
RT +0.75 50m: 00:40,14, 100m: 01:25,69 (00:45,55), 150m: 02:11,50 (00:45,81), 200m: 02:55,59 (00:44,09)
5.
SAUER Janine2000 N
RT +0.72 50m: 00:39,55, 100m: 01:23,95 (00:44,40), 150m: 02:09,41 (00:45,46), 200m: 02:56,07 (00:46,66)
6.
RT +0.79 50m: 00:40,48, 100m: 01:26,85 (00:46,37), 150m: 02:15,81 (00:48,96), 200m: 03:03,56 (00:47,75)
7.
RT +0.84 50m: 00:41,72, 100m: 01:29,93 (00:48,21), 150m: 02:19,50 (00:49,57), 200m: 03:08,65 (00:49,15)
8.
PAIER Laura2008 N
RT +0.64 50m: 00:42,92, 100m: 01:31,87 (00:48,95), 150m: 02:23,67 (00:51,80), 200m: 03:12,60 (00:48,93)
9.
RT +0.97 50m: 00:44,75, 100m: 01:34,38 (00:49,63), 150m: 02:24,34 (00:49,96), 200m: 03:13,18 (00:48,84)
10.
RT +0.93 50m: 00:44,45, 100m: 01:33,82 (00:49,37), 150m: 02:23,77 (00:49,95), 200m: 03:13,83 (00:50,06)
11.
RT +0.74 50m: 00:43,02, 100m: 01:33,03 (00:50,01), 150m: 02:25,32 (00:52,29), 200m: 03:16,57 (00:51,25)
12.
50m: 00:42,45, 100m: 01:33,51 (00:51,06), 150m: 02:28,46 (00:54,95), 200m: 03:20,93 (00:52,47)
13.
MAIER Fiona2006 N
RT +0.70 50m: 00:44,92, 100m: 01:36,93 (00:52,01), 150m: 02:29,35 (00:52,42), 200m: 03:21,16 (00:51,81)
14.
SIMON Marie2007 N
RT +0.73 50m: 00:45,06, 100m: 01:36,25 (00:51,19), 150m: 02:29,04 (00:52,79), 200m: 03:21,49 (00:52,45)
15.
RT +0.88 50m: 00:46,63, 100m: 01:38,99 (00:52,36), 150m: 02:32,31 (00:53,32), 200m: 03:23,37 (00:51,06)
16.
50m: 00:45,85, 100m: 01:36,22 (00:50,37), 150m: 02:31,02 (00:54,80), 200m: 03:23,74 (00:52,72)
17.
RT +0.77 50m: 00:45,43, 100m: 01:39,11 (00:53,68), 150m: 02:34,57 (00:55,46), 200m: 03:25,01 (00:50,44)
18.
RT +0.86 50m: 00:46,92, 100m: 01:41,61 (00:54,69), 150m: 02:37,37 (00:55,76), 200m: 03:31,56 (00:54,19)
19.
WERNER Magda2006 N
RT +0.84 50m: 00:48,88, 100m: 01:44,28 (00:55,40), 150m: 02:41,83 (00:57,55), 200m: 03:36,44 (00:54,61)
20.
RT +0.92 50m: 00:50,66, 100m: 01:46,32 (00:55,66), 150m: 02:43,26 (00:56,94), 200m: 03:37,26 (00:54,00)
21.
RT +0.86 50m: 00:50,20, 100m: 01:47,06 (00:56,86), 150m: 02:44,81 (00:57,75), 200m: 03:41,58 (00:56,77)
22.
50m: 02:46,09, 100m: 01:43,79, 150m: 02:46,09 (01:02,30), 200m: 03:44,09 (00:58,00)
23.
THEIßL Lena2005 N
RT +0.80 50m: 00:50,95, 100m: 01:47,87 (00:56,92), 150m: 02:46,65 (00:58,78), 200m: 03:44,91 (00:58,26)
24.
ERKER Eileen2007 N
50m: 00:49,02, 100m: 01:47,61 (00:58,59), 150m: 02:47,29 (00:59,68), 200m: 03:45,59 (00:58,30)
25.
RT +0.67 50m: 00:51,22, 100m: 01:51,55 (01:00,33), 150m: 02:51,87 (01:00,32), 200m: 03:50,90 (00:59,03)
26.
50m: 00:52,16, 100m: 01:51,71 (00:59,55), 150m: 02:54,29 (01:02,58), 200m: 03:55,96 (01:01,67)
27.
50m: 00:54,04, 100m: 01:56,97 (01:02,93), 150m: 03:01,20 (01:04,23), 200m: 03:59,88 (00:58,68)
28.
50m: 00:55,77, 100m: 01:59,14 (01:03,37), 150m: 03:06,93 (01:07,79), 200m: 04:15,07 (01:08,14)
29.
50m: 01:03,04, 100m: 02:14,58 (01:11,54), 150m: 03:26,06 (01:11,48), 200m: 04:35,39 (01:09,33)
Abgemeldet.
Juniorenklasse 1
1.
SAUER Janine2000 N
RT +0.72 50m: 00:39,55, 100m: 01:23,95 (00:44,40), 150m: 02:09,41 (00:45,46), 200m: 02:56,07 (00:46,66)
2.
RT +0.79 50m: 00:40,48, 100m: 01:26,85 (00:46,37), 150m: 02:15,81 (00:48,96), 200m: 03:03,56 (00:47,75)
3.
RT +0.97 50m: 00:44,75, 100m: 01:34,38 (00:49,63), 150m: 02:24,34 (00:49,96), 200m: 03:13,18 (00:48,84)
4.
RT +0.93 50m: 00:44,45, 100m: 01:33,82 (00:49,37), 150m: 02:23,77 (00:49,95), 200m: 03:13,83 (00:50,06)
5.
RT +0.88 50m: 00:46,63, 100m: 01:38,99 (00:52,36), 150m: 02:32,31 (00:53,32), 200m: 03:23,37 (00:51,06)
Juniorenklasse 2
1.
RT +0.75 50m: 00:40,14, 100m: 01:25,69 (00:45,55), 150m: 02:11,50 (00:45,81), 200m: 02:55,59 (00:44,09)
2.
RT +0.84 50m: 00:41,72, 100m: 01:29,93 (00:48,21), 150m: 02:19,50 (00:49,57), 200m: 03:08,65 (00:49,15)
3.
RT +0.86 50m: 00:46,92, 100m: 01:41,61 (00:54,69), 150m: 02:37,37 (00:55,76), 200m: 03:31,56 (00:54,19)
Jugendklasse 1
1.
RT +0.68 50m: 00:39,27, 100m: 01:23,06 (00:43,79), 150m: 02:07,59 (00:44,53), 200m: 02:52,58 (00:44,99)
2.
PAIER Linda2005 N
RT +0.68 50m: 00:39,56, 100m: 01:24,88 (00:45,32), 150m: 02:10,37 (00:45,49), 200m: 02:54,82 (00:44,45)
3.
RT +0.74 50m: 00:43,02, 100m: 01:33,03 (00:50,01), 150m: 02:25,32 (00:52,29), 200m: 03:16,57 (00:51,25)
4.
50m: 00:42,45, 100m: 01:33,51 (00:51,06), 150m: 02:28,46 (00:54,95), 200m: 03:20,93 (00:52,47)
5.
MAIER Fiona2006 N
RT +0.70 50m: 00:44,92, 100m: 01:36,93 (00:52,01), 150m: 02:29,35 (00:52,42), 200m: 03:21,16 (00:51,81)
6.
RT +0.77 50m: 00:45,43, 100m: 01:39,11 (00:53,68), 150m: 02:34,57 (00:55,46), 200m: 03:25,01 (00:50,44)
7.
WERNER Magda2006 N
RT +0.84 50m: 00:48,88, 100m: 01:44,28 (00:55,40), 150m: 02:41,83 (00:57,55), 200m: 03:36,44 (00:54,61)
8.
RT +0.92 50m: 00:50,66, 100m: 01:46,32 (00:55,66), 150m: 02:43,26 (00:56,94), 200m: 03:37,26 (00:54,00)
9.
RT +0.86 50m: 00:50,20, 100m: 01:47,06 (00:56,86), 150m: 02:44,81 (00:57,75), 200m: 03:41,58 (00:56,77)
10.
THEIßL Lena2005 N
RT +0.80 50m: 00:50,95, 100m: 01:47,87 (00:56,92), 150m: 02:46,65 (00:58,78), 200m: 03:44,91 (00:58,26)
11.
50m: 00:55,77, 100m: 01:59,14 (01:03,37), 150m: 03:06,93 (01:07,79), 200m: 04:15,07 (01:08,14)
Schülerklasse 3
1.
SIMON Marie2007 N
RT +0.73 50m: 00:45,06, 100m: 01:36,25 (00:51,19), 150m: 02:29,04 (00:52,79), 200m: 03:21,49 (00:52,45)
2.
50m: 00:45,85, 100m: 01:36,22 (00:50,37), 150m: 02:31,02 (00:54,80), 200m: 03:23,74 (00:52,72)
3.
50m: 02:46,09, 100m: 01:43,79, 150m: 02:46,09 (01:02,30), 200m: 03:44,09 (00:58,00)
4.
ERKER Eileen2007 N
50m: 00:49,02, 100m: 01:47,61 (00:58,59), 150m: 02:47,29 (00:59,68), 200m: 03:45,59 (00:58,30)
5.
RT +0.67 50m: 00:51,22, 100m: 01:51,55 (01:00,33), 150m: 02:51,87 (01:00,32), 200m: 03:50,90 (00:59,03)
6.
50m: 00:52,16, 100m: 01:51,71 (00:59,55), 150m: 02:54,29 (01:02,58), 200m: 03:55,96 (01:01,67)
Abgemeldet.