Steirische Landes- und 4. Int. Steirische Mastersmeisterschaften 2018 (29.06.-01.07.2018) - Graz

Ön itt van: Rendezvények > Steirische Landes- und 4. Int. Steirische Mastersmeisterschaften 2018 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 15 - 400m Freistil Herren (Mért)
Herren
1.
RT +0.69 50m: 00:27,58, 100m: 00:59,38 (00:31,80), 150m: 01:32,26 (00:32,88), 200m: 02:04,97 (00:32,71)
250m: 02:37,96 (00:32,99), 300m: 03:10,66 (00:32,70), 350m: 03:43,53 (00:32,87), 400m: 04:14,87 (00:31,34)
2.
MATJE Philip1997 F
RT +0.75 50m: 00:28,33, 100m: 01:01,01 (00:32,68), 150m: 01:33,13 (00:32,12), 200m: 02:05,60 (00:32,47)
250m: 02:38,30 (00:32,70), 300m: 03:11,74 (00:33,44), 350m: 03:45,41 (00:33,67), 400m: 04:18,63 (00:33,22)
3.
FESSL Simon1999 F
RT +0.75 50m: 00:28,23, 100m: 00:59,08 (00:30,85), 150m: 01:32,31 (00:33,23), 200m: 02:09,06 (00:36,75)
250m: 02:46,20 (00:37,14), 300m: 03:22,96 (00:36,76), 350m: 04:00,57 (00:37,61), 400m: 04:36,43 (00:35,86)
4.
RT +0.62 50m: 00:31,20, 100m: 01:05,93 (00:34,73), 150m: 01:42,58 (00:36,65), 200m: 02:19,76 (00:37,18)
250m: 02:57,26 (00:37,50), 300m: 03:35,34 (00:38,08), 350m: 04:11,18 (00:35,84), 400m: 04:44,94 (00:33,76)
5.
RUPP Felix2003 F
RT +0.63 50m: 00:30,42, 100m: 01:04,63 (00:34,21), 150m: 01:40,51 (00:35,88), 200m: 02:16,70 (00:36,19)
250m: 02:53,95 (00:37,25), 300m: 03:32,53 (00:38,58), 350m: 04:11,50 (00:38,97), 400m: 04:48,45 (00:36,95)
6.
RT +0.75 50m: 00:32,46, 100m: 01:08,72 (00:36,26), 150m: 01:45,57 (00:36,85), 200m: 02:23,14 (00:37,57)
250m: 03:00,06 (00:36,92), 300m: 03:38,06 (00:38,00), 350m: 04:16,01 (00:37,95), 400m: 04:53,51 (00:37,50)
7.
RT +0.72 50m: 00:31,38, 100m: 01:06,78 (00:35,40), 150m: 01:43,49 (00:36,71), 200m: 02:20,92 (00:37,43)
250m: 02:59,27 (00:38,35), 300m: 03:37,90 (00:38,63), 350m: 04:16,93 (00:39,03), 400m: 04:55,27 (00:38,34)
8.
WOLF Marco2003 F
RT +0.76 50m: 00:33,16, 100m: 01:10,64 (00:37,48), 150m: 01:48,36 (00:37,72), 200m: 02:26,99 (00:38,63)
250m: 03:05,52 (00:38,53), 300m: 03:44,06 (00:38,54), 350m: 04:22,37 (00:38,31), 400m: 04:59,86 (00:37,49)
9.
RT +0.68 50m: 00:32,70, 100m: 01:08,77 (00:36,07), 150m: 01:46,16 (00:37,39), 200m: 02:24,31 (00:38,15)
250m: 03:02,64 (00:38,33), 300m: 03:42,44 (00:39,80), 350m: 04:22,26 (00:39,82), 400m: 05:00,96 (00:38,70)
10.
RT +0.74 50m: 00:33,58, 100m: 01:11,48 (00:37,90), 150m: 01:50,61 (00:39,13), 200m: 02:29,52 (00:38,91)
250m: 03:08,89 (00:39,37), 300m: 03:48,38 (00:39,49), 350m: 04:27,57 (00:39,19), 400m: 05:05,60 (00:38,03)
11.
RT +0.65 50m: 00:32,82, 100m: 01:10,48 (00:37,66), 150m: 01:49,63 (00:39,15), 200m: 02:29,37 (00:39,74)
250m: 03:09,06 (00:39,69), 300m: 03:49,03 (00:39,97), 350m: 04:27,99 (00:38,96), 400m: 05:06,09 (00:38,10)
12.
RT +0.71 50m: 00:32,46, 100m: 01:11,51 (00:39,05), 150m: 01:52,84 (00:41,33), 200m: 02:35,15 (00:42,31)
250m: 03:17,37 (00:42,22), 300m: 03:59,89 (00:42,52), 350m: 04:41,55 (00:41,66), 400m: 05:22,46 (00:40,91)
13.
RAINER Jonas2005 F
RT +0.72 50m: 00:35,51, 100m: 01:17,17 (00:41,66), 150m: 02:00,15 (00:42,98), 200m: 02:43,46 (00:43,31)
250m: 03:27,80 (00:44,34), 300m: 04:10,86 (00:43,06), 350m: 04:54,52 (00:43,66), 400m: 05:33,59 (00:39,07)
14.
URL Lukas2004 F
RT +0.58 50m: 00:37,40, 100m: 01:18,71 (00:41,31), 150m: 02:01,44 (00:42,73), 200m: 02:45,54 (00:44,10)
250m: 03:28,49 (00:42,95), 300m: 04:12,36 (00:43,87), 350m: 04:56,16 (00:43,80), 400m: 05:38,11 (00:41,95)
15.
SCHLAUER Din2005 F
RT +0.68 50m: 00:36,45, 100m: 01:19,66 (00:43,21), 150m: 02:03,08 (00:43,42), 200m: 02:47,27 (00:44,19)
250m: 03:32,84 (00:45,57), 300m: 04:17,72 (00:44,88), 350m: 05:04,30 (00:46,58), 400m: 05:44,87 (00:40,57)
16.
RT +0.67 50m: 00:37,16, 100m: 01:20,11 (00:42,95), 150m: 02:04,01 (00:43,90), 200m: 02:49,03 (00:45,02)
250m: 03:34,19 (00:45,16), 300m: 04:19,68 (00:45,49), 350m: 05:04,27 (00:44,59), 400m: 05:48,15 (00:43,88)
17.
RT +0.71 50m: 00:38,99, 100m: 01:23,96 (00:44,97), 150m: 02:08,87 (00:44,91), 200m: 02:54,72 (00:45,85)
250m: 03:40,85 (00:46,13), 300m: 04:27,41 (00:46,56), 350m: 05:11,64 (00:44,23), 400m: 05:55,21 (00:43,57)
18.
RT +0.82 50m: 00:37,31, 100m: 01:21,52 (00:44,21), 150m: 02:07,56 (00:46,04), 200m: 02:53,98 (00:46,42)
250m: 03:41,37 (00:47,39), 300m: 04:27,76 (00:46,39), 350m: 05:14,97 (00:47,21), 400m: 05:58,84 (00:43,87)
19.
RT +0.79 50m: 00:39,61, 100m: 01:25,98 (00:46,37), 150m: 02:13,62 (00:47,64), 200m: 03:01,31 (00:47,69)
250m: 03:48,58 (00:47,27), 300m: 04:35,63 (00:47,05), 350m: 05:19,50 (00:43,87), 400m: 05:59,03 (00:39,53)
20.
RT +0.77 50m: 00:37,78, 100m: 01:23,48 (00:45,70), 150m: 02:12,18 (00:48,70), 200m: 02:57,28 (00:45,10)
250m: 03:44,26 (00:46,98), 300m: 04:33,18 (00:48,92), 350m: 05:19,00 (00:45,82), 400m: 06:02,31 (00:43,31)
21.
RT +0.69 50m: 00:38,68, 100m: 01:26,75 (00:48,07), 150m: 02:12,77 (00:46,02), 200m: 03:01,74 (00:48,97)
250m: 03:50,48 (00:48,74), 300m: 04:38,99 (00:48,51), 350m: 05:26,08 (00:47,09), 400m: 06:12,83 (00:46,75)
22.
RT +0.70 50m: 00:35,92, 100m: 01:20,91 (00:44,99), 150m: 02:11,98 (00:51,07), 200m: 03:01,78 (00:49,80)
250m: 03:51,94 (00:50,16), 300m: 04:42,24 (00:50,30), 350m: 05:30,98 (00:48,74), 400m: 06:15,13 (00:44,15)
23.
RT +0.70 50m: 00:41,27, 100m: 01:29,05 (00:47,78), 150m: 02:17,74 (00:48,69), 200m: 03:07,75 (00:50,01)
250m: 03:56,58 (00:48,83), 300m: 04:45,44 (00:48,86), 350m: 05:33,21 (00:47,77), 400m: 06:16,07 (00:42,86)
24.
PLAß Niels2008 F
RT +0.98 50m: 00:39,27, 100m: 01:26,87 (00:47,60), 150m: 02:17,98 (00:51,11), 200m: 03:08,86 (00:50,88)
250m: 04:01,08 (00:52,22), 300m: 04:54,70 (00:53,62), 350m: 05:47,91 (00:53,21), 400m: 06:37,59 (00:49,68)
25.
RT +0.82 50m: 00:42,96, 100m: 01:34,44 (00:51,48), 150m: 02:26,62 (00:52,18), 200m: 03:20,33 (00:53,71)
250m: 04:13,57 (00:53,24), 300m: 05:07,84 (00:54,27), 350m: 05:59,63 (00:51,79), 400m: 06:47,26 (00:47,63)
26.
ZECHNER Paul2008 F
RT +0.79 50m: 00:46,14, 100m: 01:36,86 (00:50,72), 150m: 02:28,43 (00:51,57), 200m: 03:21,38 (00:52,95)
250m: 04:14,09 (00:52,71), 300m: 05:06,18 (00:52,09), 350m: 05:59,48 (00:53,30), 400m: 06:47,41 (00:47,93)
27.
50m: 00:47,25, 100m: 01:42,65 (00:55,40), 150m: 02:39,06 (00:56,41), 200m: 03:34,40 (00:55,34)
250m: 04:30,62 (00:56,22), 300m: 05:24,67 (00:54,05), 350m: 06:21,02 (00:56,35), 400m: 07:06,54 (00:45,52)
28.
RT +0.53 50m: 00:45,06, 100m: 01:40,06 (00:55,00), 150m: 02:36,49 (00:56,43), 200m: 03:31,61 (00:55,12)
250m: 04:27,94 (00:56,33), 300m: 05:24,55 (00:56,61), 350m: 06:18,43 (00:53,88), 400m: 07:07,82 (00:49,39)
29.
50m: 00:49,63, 100m: 01:45,37 (00:55,74), 150m: 02:41,94 (00:56,57), 200m: 03:38,80 (00:56,86)
250m: 04:35,35 (00:56,55), 300m: 05:30,46 (00:55,11), 350m: 06:24,66 (00:54,20), 400m: 07:18,42 (00:53,76)
30.
FESSL Emil2009 F
50m: 00:48,92, 100m: 01:43,60 (00:54,68), 150m: 02:38,26 (00:54,66), 200m: 03:35,11 (00:56,85)
250m: 04:35,19 (01:00,08), 300m: 05:36,99 (01:01,80), 350m: 06:37,88 (01:00,89), 400m: 07:33,91 (00:56,03)
31.
50m: 00:51,12, 100m: 01:51,31 (01:00,19), 150m: 02:52,54 (01:01,23), 200m: 03:53,49 (01:00,95)
250m: 04:52,58 (00:59,09), 300m: 05:50,79 (00:58,21), 350m: 06:49,68 (00:58,89), 400m: 07:48,74 (00:59,06)
Abgemeldet.
Abgemeldet.
ENDER Jonas2006 F
Abgemeldet.
Juniorenklasse 1
1.
RT +0.69 50m: 00:27,58, 100m: 00:59,38 (00:31,80), 150m: 01:32,26 (00:32,88), 200m: 02:04,97 (00:32,71)
250m: 02:37,96 (00:32,99), 300m: 03:10,66 (00:32,70), 350m: 03:43,53 (00:32,87), 400m: 04:14,87 (00:31,34)
2.
FESSL Simon1999 F
RT +0.75 50m: 00:28,23, 100m: 00:59,08 (00:30,85), 150m: 01:32,31 (00:33,23), 200m: 02:09,06 (00:36,75)
250m: 02:46,20 (00:37,14), 300m: 03:22,96 (00:36,76), 350m: 04:00,57 (00:37,61), 400m: 04:36,43 (00:35,86)
3.
RT +0.72 50m: 00:31,38, 100m: 01:06,78 (00:35,40), 150m: 01:43,49 (00:36,71), 200m: 02:20,92 (00:37,43)
250m: 02:59,27 (00:38,35), 300m: 03:37,90 (00:38,63), 350m: 04:16,93 (00:39,03), 400m: 04:55,27 (00:38,34)
4.
RT +0.68 50m: 00:32,70, 100m: 01:08,77 (00:36,07), 150m: 01:46,16 (00:37,39), 200m: 02:24,31 (00:38,15)
250m: 03:02,64 (00:38,33), 300m: 03:42,44 (00:39,80), 350m: 04:22,26 (00:39,82), 400m: 05:00,96 (00:38,70)
Juniorenklasse 2
1.
RUPP Felix2003 F
RT +0.63 50m: 00:30,42, 100m: 01:04,63 (00:34,21), 150m: 01:40,51 (00:35,88), 200m: 02:16,70 (00:36,19)
250m: 02:53,95 (00:37,25), 300m: 03:32,53 (00:38,58), 350m: 04:11,50 (00:38,97), 400m: 04:48,45 (00:36,95)
2.
RT +0.75 50m: 00:32,46, 100m: 01:08,72 (00:36,26), 150m: 01:45,57 (00:36,85), 200m: 02:23,14 (00:37,57)
250m: 03:00,06 (00:36,92), 300m: 03:38,06 (00:38,00), 350m: 04:16,01 (00:37,95), 400m: 04:53,51 (00:37,50)
3.
WOLF Marco2003 F
RT +0.76 50m: 00:33,16, 100m: 01:10,64 (00:37,48), 150m: 01:48,36 (00:37,72), 200m: 02:26,99 (00:38,63)
250m: 03:05,52 (00:38,53), 300m: 03:44,06 (00:38,54), 350m: 04:22,37 (00:38,31), 400m: 04:59,86 (00:37,49)
Abgemeldet.
Jugendklasse 1
1.
RT +0.62 50m: 00:31,20, 100m: 01:05,93 (00:34,73), 150m: 01:42,58 (00:36,65), 200m: 02:19,76 (00:37,18)
250m: 02:57,26 (00:37,50), 300m: 03:35,34 (00:38,08), 350m: 04:11,18 (00:35,84), 400m: 04:44,94 (00:33,76)
2.
RT +0.74 50m: 00:33,58, 100m: 01:11,48 (00:37,90), 150m: 01:50,61 (00:39,13), 200m: 02:29,52 (00:38,91)
250m: 03:08,89 (00:39,37), 300m: 03:48,38 (00:39,49), 350m: 04:27,57 (00:39,19), 400m: 05:05,60 (00:38,03)
3.
RT +0.65 50m: 00:32,82, 100m: 01:10,48 (00:37,66), 150m: 01:49,63 (00:39,15), 200m: 02:29,37 (00:39,74)
250m: 03:09,06 (00:39,69), 300m: 03:49,03 (00:39,97), 350m: 04:27,99 (00:38,96), 400m: 05:06,09 (00:38,10)
4.
RT +0.71 50m: 00:32,46, 100m: 01:11,51 (00:39,05), 150m: 01:52,84 (00:41,33), 200m: 02:35,15 (00:42,31)
250m: 03:17,37 (00:42,22), 300m: 03:59,89 (00:42,52), 350m: 04:41,55 (00:41,66), 400m: 05:22,46 (00:40,91)
5.
RAINER Jonas2005 F
RT +0.72 50m: 00:35,51, 100m: 01:17,17 (00:41,66), 150m: 02:00,15 (00:42,98), 200m: 02:43,46 (00:43,31)
250m: 03:27,80 (00:44,34), 300m: 04:10,86 (00:43,06), 350m: 04:54,52 (00:43,66), 400m: 05:33,59 (00:39,07)
6.
URL Lukas2004 F
RT +0.58 50m: 00:37,40, 100m: 01:18,71 (00:41,31), 150m: 02:01,44 (00:42,73), 200m: 02:45,54 (00:44,10)
250m: 03:28,49 (00:42,95), 300m: 04:12,36 (00:43,87), 350m: 04:56,16 (00:43,80), 400m: 05:38,11 (00:41,95)
7.
SCHLAUER Din2005 F
RT +0.68 50m: 00:36,45, 100m: 01:19,66 (00:43,21), 150m: 02:03,08 (00:43,42), 200m: 02:47,27 (00:44,19)
250m: 03:32,84 (00:45,57), 300m: 04:17,72 (00:44,88), 350m: 05:04,30 (00:46,58), 400m: 05:44,87 (00:40,57)
8.
RT +0.67 50m: 00:37,16, 100m: 01:20,11 (00:42,95), 150m: 02:04,01 (00:43,90), 200m: 02:49,03 (00:45,02)
250m: 03:34,19 (00:45,16), 300m: 04:19,68 (00:45,49), 350m: 05:04,27 (00:44,59), 400m: 05:48,15 (00:43,88)
Schülerklasse 3
1.
RT +0.79 50m: 00:39,61, 100m: 01:25,98 (00:46,37), 150m: 02:13,62 (00:47,64), 200m: 03:01,31 (00:47,69)
250m: 03:48,58 (00:47,27), 300m: 04:35,63 (00:47,05), 350m: 05:19,50 (00:43,87), 400m: 05:59,03 (00:39,53)
2.
RT +0.77 50m: 00:37,78, 100m: 01:23,48 (00:45,70), 150m: 02:12,18 (00:48,70), 200m: 02:57,28 (00:45,10)
250m: 03:44,26 (00:46,98), 300m: 04:33,18 (00:48,92), 350m: 05:19,00 (00:45,82), 400m: 06:02,31 (00:43,31)
3.
RT +0.70 50m: 00:35,92, 100m: 01:20,91 (00:44,99), 150m: 02:11,98 (00:51,07), 200m: 03:01,78 (00:49,80)
250m: 03:51,94 (00:50,16), 300m: 04:42,24 (00:50,30), 350m: 05:30,98 (00:48,74), 400m: 06:15,13 (00:44,15)
4.
RT +0.70 50m: 00:41,27, 100m: 01:29,05 (00:47,78), 150m: 02:17,74 (00:48,69), 200m: 03:07,75 (00:50,01)
250m: 03:56,58 (00:48,83), 300m: 04:45,44 (00:48,86), 350m: 05:33,21 (00:47,77), 400m: 06:16,07 (00:42,86)
5.
RT +0.53 50m: 00:45,06, 100m: 01:40,06 (00:55,00), 150m: 02:36,49 (00:56,43), 200m: 03:31,61 (00:55,12)
250m: 04:27,94 (00:56,33), 300m: 05:24,55 (00:56,61), 350m: 06:18,43 (00:53,88), 400m: 07:07,82 (00:49,39)
Abgemeldet.
ENDER Jonas2006 F
Abgemeldet.
Schülerklasse 2
1.
RT +0.71 50m: 00:38,99, 100m: 01:23,96 (00:44,97), 150m: 02:08,87 (00:44,91), 200m: 02:54,72 (00:45,85)
250m: 03:40,85 (00:46,13), 300m: 04:27,41 (00:46,56), 350m: 05:11,64 (00:44,23), 400m: 05:55,21 (00:43,57)
2.
RT +0.82 50m: 00:37,31, 100m: 01:21,52 (00:44,21), 150m: 02:07,56 (00:46,04), 200m: 02:53,98 (00:46,42)
250m: 03:41,37 (00:47,39), 300m: 04:27,76 (00:46,39), 350m: 05:14,97 (00:47,21), 400m: 05:58,84 (00:43,87)
3.
PLAß Niels2008 F
RT +0.98 50m: 00:39,27, 100m: 01:26,87 (00:47,60), 150m: 02:17,98 (00:51,11), 200m: 03:08,86 (00:50,88)
250m: 04:01,08 (00:52,22), 300m: 04:54,70 (00:53,62), 350m: 05:47,91 (00:53,21), 400m: 06:37,59 (00:49,68)
4.
RT +0.82 50m: 00:42,96, 100m: 01:34,44 (00:51,48), 150m: 02:26,62 (00:52,18), 200m: 03:20,33 (00:53,71)
250m: 04:13,57 (00:53,24), 300m: 05:07,84 (00:54,27), 350m: 05:59,63 (00:51,79), 400m: 06:47,26 (00:47,63)
5.
ZECHNER Paul2008 F
RT +0.79 50m: 00:46,14, 100m: 01:36,86 (00:50,72), 150m: 02:28,43 (00:51,57), 200m: 03:21,38 (00:52,95)
250m: 04:14,09 (00:52,71), 300m: 05:06,18 (00:52,09), 350m: 05:59,48 (00:53,30), 400m: 06:47,41 (00:47,93)
6.
50m: 00:49,63, 100m: 01:45,37 (00:55,74), 150m: 02:41,94 (00:56,57), 200m: 03:38,80 (00:56,86)
250m: 04:35,35 (00:56,55), 300m: 05:30,46 (00:55,11), 350m: 06:24,66 (00:54,20), 400m: 07:18,42 (00:53,76)
Schülerklasse 1
1.
RT +0.69 50m: 00:38,68, 100m: 01:26,75 (00:48,07), 150m: 02:12,77 (00:46,02), 200m: 03:01,74 (00:48,97)
250m: 03:50,48 (00:48,74), 300m: 04:38,99 (00:48,51), 350m: 05:26,08 (00:47,09), 400m: 06:12,83 (00:46,75)
2.
50m: 00:47,25, 100m: 01:42,65 (00:55,40), 150m: 02:39,06 (00:56,41), 200m: 03:34,40 (00:55,34)
250m: 04:30,62 (00:56,22), 300m: 05:24,67 (00:54,05), 350m: 06:21,02 (00:56,35), 400m: 07:06,54 (00:45,52)
3.
FESSL Emil2009 F
50m: 00:48,92, 100m: 01:43,60 (00:54,68), 150m: 02:38,26 (00:54,66), 200m: 03:35,11 (00:56,85)
250m: 04:35,19 (01:00,08), 300m: 05:36,99 (01:01,80), 350m: 06:37,88 (01:00,89), 400m: 07:33,91 (00:56,03)
4.
50m: 00:51,12, 100m: 01:51,31 (01:00,19), 150m: 02:52,54 (01:01,23), 200m: 03:53,49 (01:00,95)
250m: 04:52,58 (00:59,09), 300m: 05:50,79 (00:58,21), 350m: 06:49,68 (00:58,89), 400m: 07:48,74 (00:59,06)