Steirische Landes- und 4. Int. Steirische Mastersmeisterschaften 2018 (29.06.-01.07.2018) - Graz

Ön itt van: Rendezvények > Steirische Landes- und 4. Int. Steirische Mastersmeisterschaften 2018 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 14 - 400m Freistil Damen (Mért)
Damen
1.
RT +0.78 50m: 00:32,94, 100m: 01:08,76 (00:35,82), 150m: 01:45,44 (00:36,68), 200m: 02:22,66 (00:37,22)
250m: 03:00,34 (00:37,68), 300m: 03:38,30 (00:37,96), 350m: 04:16,47 (00:38,17), 400m: 04:53,86 (00:37,39)
2.
RT +0.62 50m: 00:33,24, 100m: 01:09,56 (00:36,32), 150m: 01:47,58 (00:38,02), 200m: 02:26,53 (00:38,95)
250m: 03:06,44 (00:39,91), 300m: 03:45,39 (00:38,95), 350m: 04:24,57 (00:39,18), 400m: 05:02,17 (00:37,60)
3.
RT +0.84 50m: 00:33,37, 100m: 01:11,61 (00:38,24), 150m: 01:51,03 (00:39,42), 200m: 02:31,32 (00:40,29)
250m: 03:11,20 (00:39,88), 300m: 03:52,40 (00:41,20), 350m: 04:31,83 (00:39,43), 400m: 05:08,82 (00:36,99)
4.
RT +0.88 50m: 00:36,01, 100m: 01:17,01 (00:41,00), 150m: 01:56,25 (00:39,24), 200m: 02:36,29 (00:40,04)
250m: 03:15,39 (00:39,10), 300m: 03:55,13 (00:39,74), 350m: 04:33,67 (00:38,54), 400m: 05:09,40 (00:35,73)
5.
RT +0.80 50m: 00:33,10, 100m: 01:10,56 (00:37,46), 150m: 01:49,54 (00:38,98), 200m: 02:29,35 (00:39,81)
250m: 03:09,99 (00:40,64), 300m: 03:50,98 (00:40,99), 350m: 04:31,56 (00:40,58), 400m: 05:10,63 (00:39,07)
6.
VERBIC Anna2002 N
RT +0.76 50m: 00:33,01, 100m: 01:10,32 (00:37,31), 150m: 01:49,58 (00:39,26), 200m: 02:30,00 (00:40,42)
250m: 03:11,07 (00:41,07), 300m: 03:52,41 (00:41,34), 350m: 04:33,62 (00:41,21), 400m: 05:11,91 (00:38,29)
7.
RT +0.75 50m: 00:33,64, 100m: 01:12,71 (00:39,07), 150m: 01:53,22 (00:40,51), 200m: 02:34,29 (00:41,07)
250m: 03:15,31 (00:41,02), 300m: 03:57,06 (00:41,75), 350m: 04:37,67 (00:40,61), 400m: 05:15,37 (00:37,70)
8.
RT +0.69 50m: 00:34,35, 100m: 01:13,77 (00:39,42), 150m: 01:54,98 (00:41,21), 200m: 02:36,03 (00:41,05)
250m: 03:17,49 (00:41,46), 300m: 03:59,19 (00:41,70), 350m: 04:39,46 (00:40,27), 400m: 05:16,36 (00:36,90)
9.
FESSL Pia2006 N
RT +0.61 50m: 00:34,05, 100m: 01:13,01 (00:38,96), 150m: 01:53,36 (00:40,35), 200m: 02:34,65 (00:41,29)
250m: 03:15,57 (00:40,92), 300m: 03:57,23 (00:41,66), 350m: 04:38,28 (00:41,05), 400m: 05:16,79 (00:38,51)
10.
WERBER Lena2002 N
RT +0.81 50m: 00:33,98, 100m: 01:12,75 (00:38,77), 150m: 01:53,07 (00:40,32), 200m: 02:34,02 (00:40,95)
250m: 03:15,89 (00:41,87), 300m: 03:57,56 (00:41,67), 350m: 04:38,51 (00:40,95), 400m: 05:17,90 (00:39,39)
11.
RT +0.87 50m: 00:34,01, 100m: 01:12,48 (00:38,47), 150m: 01:52,54 (00:40,06), 200m: 02:34,51 (00:41,97)
250m: 03:16,90 (00:42,39), 300m: 03:58,30 (00:41,40), 350m: 04:39,25 (00:40,95), 400m: 05:19,57 (00:40,32)
12.
CHAPMAN Zoe2004 N
RT +0.80 50m: 00:34,48, 100m: 01:14,32 (00:39,84), 150m: 01:55,21 (00:40,89), 200m: 02:37,34 (00:42,13)
250m: 03:19,08 (00:41,74), 300m: 04:01,61 (00:42,53), 350m: 04:43,60 (00:41,99), 400m: 05:23,98 (00:40,38)
13.
RT +0.87 50m: 00:37,49, 100m: 01:18,38 (00:40,89), 150m: 02:00,66 (00:42,28), 200m: 02:43,11 (00:42,45)
250m: 03:25,99 (00:42,88), 300m: 04:09,03 (00:43,04), 350m: 04:50,70 (00:41,67), 400m: 05:29,79 (00:39,09)
14.
RT +0.71 50m: 00:36,75, 100m: 01:18,51 (00:41,76), 150m: 02:01,38 (00:42,87), 200m: 02:44,32 (00:42,94)
250m: 03:27,47 (00:43,15), 300m: 04:10,30 (00:42,83), 350m: 04:51,61 (00:41,31), 400m: 05:32,20 (00:40,59)
15.
RT +0.84 50m: 00:36,94, 100m: 01:19,52 (00:42,58), 150m: 02:03,53 (00:44,01), 200m: 02:46,04 (00:42,51)
250m: 03:29,45 (00:43,41), 300m: 04:13,20 (00:43,75), 350m: 04:56,43 (00:43,23), 400m: 05:37,14 (00:40,71)
16.
EGGER Denise2005 N
RT +0.70 50m: 00:35,48, 100m: 01:18,27 (00:42,79), 150m: 02:04,16 (00:45,89), 200m: 02:49,55 (00:45,39)
250m: 03:35,87 (00:46,32), 300m: 04:21,95 (00:46,08), 350m: 05:06,46 (00:44,51), 400m: 05:48,88 (00:42,42)
17.
RT +0.85 50m: 00:37,12, 100m: 01:21,52 (00:44,40), 150m: 02:08,07 (00:46,55), 200m: 02:53,96 (00:45,89)
250m: 03:41,27 (00:47,31), 300m: 04:26,61 (00:45,34), 350m: 05:12,97 (00:46,36), 400m: 05:54,85 (00:41,88)
18.
50m: 00:39,51, 100m: 01:24,45 (00:44,94), 150m: 02:10,54 (00:46,09), 200m: 02:57,47 (00:46,93)
250m: 03:43,86 (00:46,39), 300m: 04:30,30 (00:46,44), 350m: 05:15,56 (00:45,26), 400m: 05:57,04 (00:41,48)
19.
RT +0.82 50m: 00:37,77, 100m: 01:21,66 (00:43,89), 150m: 02:07,43 (00:45,77), 200m: 02:53,98 (00:46,55)
250m: 03:41,37 (00:47,39), 300m: 04:27,72 (00:46,35), 350m: 05:14,12 (00:46,40), 400m: 05:57,37 (00:43,25)
20.
HAAR Julia2007 N
RT +0.79 50m: 00:40,72, 100m: 01:28,52 (00:47,80), 150m: 02:17,38 (00:48,86), 200m: 03:06,61 (00:49,23)
250m: 03:56,45 (00:49,84), 300m: 04:45,92 (00:49,47), 350m: 05:35,50 (00:49,58), 400m: 06:19,26 (00:43,76)
21.
RT +0.88 50m: 00:43,26, 100m: 01:31,68 (00:48,42), 150m: 02:22,02 (00:50,34), 200m: 03:12,02 (00:50,00)
250m: 04:02,56 (00:50,54), 300m: 04:52,10 (00:49,54), 350m: 05:42,31 (00:50,21), 400m: 06:29,50 (00:47,19)
22.
RT +0.77 50m: 00:38,60, 100m: 01:25,71 (00:47,11), 150m: 02:17,16 (00:51,45), 200m: 03:09,38 (00:52,22)
250m: 04:01,01 (00:51,63), 300m: 04:52,89 (00:51,88), 350m: 05:44,20 (00:51,31), 400m: 06:31,66 (00:47,46)
23.
KöLE Nina2007 N
RT +0.90 50m: 00:40,27, 100m: 01:27,67 (00:47,40), 150m: 02:19,55 (00:51,88), 200m: 03:11,69 (00:52,14)
250m: 04:04,72 (00:53,03), 300m: 04:56,11 (00:51,39), 350m: 05:49,76 (00:53,65), 400m: 06:37,93 (00:48,17)
24.
RT +0.91 50m: 00:43,13, 100m: 01:32,98 (00:49,85), 150m: 02:23,83 (00:50,85), 200m: 03:14,77 (00:50,94)
250m: 04:07,59 (00:52,82), 300m: 05:01,06 (00:53,47), 350m: 05:53,46 (00:52,40), 400m: 06:39,85 (00:46,39)
25.
50m: 00:42,68, 100m: 01:34,30 (00:51,62), 150m: 02:27,29 (00:52,99), 200m: 03:20,01 (00:52,72)
250m: 04:14,63 (00:54,62), 300m: 05:07,06 (00:52,43), 350m: 05:59,43 (00:52,37), 400m: 06:46,27 (00:46,84)
26.
50m: 00:44,25, 100m: 01:38,79 (00:54,54), 150m: 02:31,70 (00:52,91), 200m: 03:25,73 (00:54,03)
250m: 04:16,67 (00:50,94), 300m: 05:11,80 (00:55,13), 350m: 06:03,10 (00:51,30), 400m: 06:50,40 (00:47,30)
27.
50m: 00:44,61, 100m: 01:39,13 (00:54,52), 150m: 02:32,73 (00:53,60), 200m: 03:27,21 (00:54,48)
250m: 04:19,75 (00:52,54), 300m: 05:13,76 (00:54,01), 350m: 06:03,87 (00:50,11), 400m: 06:51,63 (00:47,76)
28.
50m: 00:43,87, 100m: 01:36,31 (00:52,44), 150m: 02:29,88 (00:53,57), 200m: 03:24,99 (00:55,11)
250m: 04:20,35 (00:55,36), 300m: 05:15,72 (00:55,37), 350m: 06:07,57 (00:51,85), 400m: 06:59,99 (00:52,42)
29.
SKOFF Sofia2008 N
RT +0.98 50m: 00:46,86, 100m: 01:42,68 (00:55,82), 150m: 02:39,85 (00:57,17), 200m: 03:36,67 (00:56,82)
250m: 04:33,69 (00:57,02), 300m: 05:30,96 (00:57,27), 350m: 06:28,37 (00:57,41), 400m: 07:19,35 (00:50,98)
30.
50m: 00:49,77, 100m: 01:45,01 (00:55,24), 150m: 02:41,94 (00:56,93), 200m: 03:38,80 (00:56,86)
250m: 04:35,75 (00:56,95), 300m: 05:33,82 (00:58,07), 350m: 06:30,34 (00:56,52), 400m: 07:23,16 (00:52,82)
31.
50m: 00:48,81, 100m: 01:43,66 (00:54,85), 150m: 02:41,17 (00:57,51), 200m: 03:39,68 (00:58,51)
250m: 04:38,14 (00:58,46), 300m: 05:36,14 (00:58,00), 350m: 06:31,76 (00:55,62), 400m: 07:24,97 (00:53,21)
Abgemeldet.
Juniorenklasse 1
1.
VERBIC Anna2002 N
RT +0.76 50m: 00:33,01, 100m: 01:10,32 (00:37,31), 150m: 01:49,58 (00:39,26), 200m: 02:30,00 (00:40,42)
250m: 03:11,07 (00:41,07), 300m: 03:52,41 (00:41,34), 350m: 04:33,62 (00:41,21), 400m: 05:11,91 (00:38,29)
2.
WERBER Lena2002 N
RT +0.81 50m: 00:33,98, 100m: 01:12,75 (00:38,77), 150m: 01:53,07 (00:40,32), 200m: 02:34,02 (00:40,95)
250m: 03:15,89 (00:41,87), 300m: 03:57,56 (00:41,67), 350m: 04:38,51 (00:40,95), 400m: 05:17,90 (00:39,39)
3.
RT +0.87 50m: 00:37,49, 100m: 01:18,38 (00:40,89), 150m: 02:00,66 (00:42,28), 200m: 02:43,11 (00:42,45)
250m: 03:25,99 (00:42,88), 300m: 04:09,03 (00:43,04), 350m: 04:50,70 (00:41,67), 400m: 05:29,79 (00:39,09)
Juniorenklasse 2
1.
RT +0.88 50m: 00:36,01, 100m: 01:17,01 (00:41,00), 150m: 01:56,25 (00:39,24), 200m: 02:36,29 (00:40,04)
250m: 03:15,39 (00:39,10), 300m: 03:55,13 (00:39,74), 350m: 04:33,67 (00:38,54), 400m: 05:09,40 (00:35,73)
2.
RT +0.80 50m: 00:33,10, 100m: 01:10,56 (00:37,46), 150m: 01:49,54 (00:38,98), 200m: 02:29,35 (00:39,81)
250m: 03:09,99 (00:40,64), 300m: 03:50,98 (00:40,99), 350m: 04:31,56 (00:40,58), 400m: 05:10,63 (00:39,07)
3.
RT +0.87 50m: 00:34,01, 100m: 01:12,48 (00:38,47), 150m: 01:52,54 (00:40,06), 200m: 02:34,51 (00:41,97)
250m: 03:16,90 (00:42,39), 300m: 03:58,30 (00:41,40), 350m: 04:39,25 (00:40,95), 400m: 05:19,57 (00:40,32)
4.
CHAPMAN Zoe2004 N
RT +0.80 50m: 00:34,48, 100m: 01:14,32 (00:39,84), 150m: 01:55,21 (00:40,89), 200m: 02:37,34 (00:42,13)
250m: 03:19,08 (00:41,74), 300m: 04:01,61 (00:42,53), 350m: 04:43,60 (00:41,99), 400m: 05:23,98 (00:40,38)
5.
RT +0.71 50m: 00:36,75, 100m: 01:18,51 (00:41,76), 150m: 02:01,38 (00:42,87), 200m: 02:44,32 (00:42,94)
250m: 03:27,47 (00:43,15), 300m: 04:10,30 (00:42,83), 350m: 04:51,61 (00:41,31), 400m: 05:32,20 (00:40,59)
6.
RT +0.82 50m: 00:37,77, 100m: 01:21,66 (00:43,89), 150m: 02:07,43 (00:45,77), 200m: 02:53,98 (00:46,55)
250m: 03:41,37 (00:47,39), 300m: 04:27,72 (00:46,35), 350m: 05:14,12 (00:46,40), 400m: 05:57,37 (00:43,25)
Abgemeldet.
Jugendklasse 1
1.
RT +0.62 50m: 00:33,24, 100m: 01:09,56 (00:36,32), 150m: 01:47,58 (00:38,02), 200m: 02:26,53 (00:38,95)
250m: 03:06,44 (00:39,91), 300m: 03:45,39 (00:38,95), 350m: 04:24,57 (00:39,18), 400m: 05:02,17 (00:37,60)
2.
RT +0.84 50m: 00:33,37, 100m: 01:11,61 (00:38,24), 150m: 01:51,03 (00:39,42), 200m: 02:31,32 (00:40,29)
250m: 03:11,20 (00:39,88), 300m: 03:52,40 (00:41,20), 350m: 04:31,83 (00:39,43), 400m: 05:08,82 (00:36,99)
3.
RT +0.75 50m: 00:33,64, 100m: 01:12,71 (00:39,07), 150m: 01:53,22 (00:40,51), 200m: 02:34,29 (00:41,07)
250m: 03:15,31 (00:41,02), 300m: 03:57,06 (00:41,75), 350m: 04:37,67 (00:40,61), 400m: 05:15,37 (00:37,70)
4.
FESSL Pia2006 N
RT +0.61 50m: 00:34,05, 100m: 01:13,01 (00:38,96), 150m: 01:53,36 (00:40,35), 200m: 02:34,65 (00:41,29)
250m: 03:15,57 (00:40,92), 300m: 03:57,23 (00:41,66), 350m: 04:38,28 (00:41,05), 400m: 05:16,79 (00:38,51)
5.
EGGER Denise2005 N
RT +0.70 50m: 00:35,48, 100m: 01:18,27 (00:42,79), 150m: 02:04,16 (00:45,89), 200m: 02:49,55 (00:45,39)
250m: 03:35,87 (00:46,32), 300m: 04:21,95 (00:46,08), 350m: 05:06,46 (00:44,51), 400m: 05:48,88 (00:42,42)
6.
RT +0.85 50m: 00:37,12, 100m: 01:21,52 (00:44,40), 150m: 02:08,07 (00:46,55), 200m: 02:53,96 (00:45,89)
250m: 03:41,27 (00:47,31), 300m: 04:26,61 (00:45,34), 350m: 05:12,97 (00:46,36), 400m: 05:54,85 (00:41,88)
7.
RT +0.88 50m: 00:43,26, 100m: 01:31,68 (00:48,42), 150m: 02:22,02 (00:50,34), 200m: 03:12,02 (00:50,00)
250m: 04:02,56 (00:50,54), 300m: 04:52,10 (00:49,54), 350m: 05:42,31 (00:50,21), 400m: 06:29,50 (00:47,19)
8.
RT +0.77 50m: 00:38,60, 100m: 01:25,71 (00:47,11), 150m: 02:17,16 (00:51,45), 200m: 03:09,38 (00:52,22)
250m: 04:01,01 (00:51,63), 300m: 04:52,89 (00:51,88), 350m: 05:44,20 (00:51,31), 400m: 06:31,66 (00:47,46)
9.
50m: 00:42,68, 100m: 01:34,30 (00:51,62), 150m: 02:27,29 (00:52,99), 200m: 03:20,01 (00:52,72)
250m: 04:14,63 (00:54,62), 300m: 05:07,06 (00:52,43), 350m: 05:59,43 (00:52,37), 400m: 06:46,27 (00:46,84)
Schülerklasse 3
1.
RT +0.69 50m: 00:34,35, 100m: 01:13,77 (00:39,42), 150m: 01:54,98 (00:41,21), 200m: 02:36,03 (00:41,05)
250m: 03:17,49 (00:41,46), 300m: 03:59,19 (00:41,70), 350m: 04:39,46 (00:40,27), 400m: 05:16,36 (00:36,90)
2.
RT +0.84 50m: 00:36,94, 100m: 01:19,52 (00:42,58), 150m: 02:03,53 (00:44,01), 200m: 02:46,04 (00:42,51)
250m: 03:29,45 (00:43,41), 300m: 04:13,20 (00:43,75), 350m: 04:56,43 (00:43,23), 400m: 05:37,14 (00:40,71)
3.
50m: 00:39,51, 100m: 01:24,45 (00:44,94), 150m: 02:10,54 (00:46,09), 200m: 02:57,47 (00:46,93)
250m: 03:43,86 (00:46,39), 300m: 04:30,30 (00:46,44), 350m: 05:15,56 (00:45,26), 400m: 05:57,04 (00:41,48)
4.
HAAR Julia2007 N
RT +0.79 50m: 00:40,72, 100m: 01:28,52 (00:47,80), 150m: 02:17,38 (00:48,86), 200m: 03:06,61 (00:49,23)
250m: 03:56,45 (00:49,84), 300m: 04:45,92 (00:49,47), 350m: 05:35,50 (00:49,58), 400m: 06:19,26 (00:43,76)
5.
KöLE Nina2007 N
RT +0.90 50m: 00:40,27, 100m: 01:27,67 (00:47,40), 150m: 02:19,55 (00:51,88), 200m: 03:11,69 (00:52,14)
250m: 04:04,72 (00:53,03), 300m: 04:56,11 (00:51,39), 350m: 05:49,76 (00:53,65), 400m: 06:37,93 (00:48,17)
6.
RT +0.91 50m: 00:43,13, 100m: 01:32,98 (00:49,85), 150m: 02:23,83 (00:50,85), 200m: 03:14,77 (00:50,94)
250m: 04:07,59 (00:52,82), 300m: 05:01,06 (00:53,47), 350m: 05:53,46 (00:52,40), 400m: 06:39,85 (00:46,39)
7.
50m: 00:44,61, 100m: 01:39,13 (00:54,52), 150m: 02:32,73 (00:53,60), 200m: 03:27,21 (00:54,48)
250m: 04:19,75 (00:52,54), 300m: 05:13,76 (00:54,01), 350m: 06:03,87 (00:50,11), 400m: 06:51,63 (00:47,76)
8.
50m: 00:43,87, 100m: 01:36,31 (00:52,44), 150m: 02:29,88 (00:53,57), 200m: 03:24,99 (00:55,11)
250m: 04:20,35 (00:55,36), 300m: 05:15,72 (00:55,37), 350m: 06:07,57 (00:51,85), 400m: 06:59,99 (00:52,42)
Schülerklasse 2
1.
SKOFF Sofia2008 N
RT +0.98 50m: 00:46,86, 100m: 01:42,68 (00:55,82), 150m: 02:39,85 (00:57,17), 200m: 03:36,67 (00:56,82)
250m: 04:33,69 (00:57,02), 300m: 05:30,96 (00:57,27), 350m: 06:28,37 (00:57,41), 400m: 07:19,35 (00:50,98)
2.
50m: 00:49,77, 100m: 01:45,01 (00:55,24), 150m: 02:41,94 (00:56,93), 200m: 03:38,80 (00:56,86)
250m: 04:35,75 (00:56,95), 300m: 05:33,82 (00:58,07), 350m: 06:30,34 (00:56,52), 400m: 07:23,16 (00:52,82)
Schülerklasse 1
1.
50m: 00:44,25, 100m: 01:38,79 (00:54,54), 150m: 02:31,70 (00:52,91), 200m: 03:25,73 (00:54,03)
250m: 04:16,67 (00:50,94), 300m: 05:11,80 (00:55,13), 350m: 06:03,10 (00:51,30), 400m: 06:50,40 (00:47,30)
2.
50m: 00:48,81, 100m: 01:43,66 (00:54,85), 150m: 02:41,17 (00:57,51), 200m: 03:39,68 (00:58,51)
250m: 04:38,14 (00:58,46), 300m: 05:36,14 (00:58,00), 350m: 06:31,76 (00:55,62), 400m: 07:24,97 (00:53,21)