Steirische Landes- und 4. Int. Steirische Mastersmeisterschaften 2018 (29.06.-01.07.2018) - Graz

Ön itt van: Rendezvények > Steirische Landes- und 4. Int. Steirische Mastersmeisterschaften 2018 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 4 - 400m Lagen Herren (Mért)
Herren
1.
KLICNIK Jan2001 F
RT +0.68 50m: 00:28,63, 100m: 01:02,04 (00:33,41), 150m: 01:41,95 (00:39,91), 200m: 02:21,47 (00:39,52)
250m: 03:04,46 (00:42,99), 300m: 03:48,22 (00:43,76), 350m: 04:23,10 (00:34,88), 400m: 04:57,54 (00:34,44)
2.
RT +0.75 50m: 00:29,65, 100m: 01:05,49 (00:35,84), 150m: 01:49,14 (00:43,65), 200m: 02:32,39 (00:43,25)
250m: 03:16,83 (00:44,44), 300m: 04:01,51 (00:44,68), 350m: 04:40,13 (00:38,62), 400m: 05:17,53 (00:37,40)
3.
PAIER Daniel2002 F
RT +0.42 50m: 00:32,46, 100m: 01:12,23 (00:39,77), 150m: 01:56,63 (00:44,40), 200m: 02:39,50 (00:42,87)
250m: 03:24,29 (00:44,79), 300m: 04:10,43 (00:46,14), 350m: 04:50,32 (00:39,89), 400m: 05:28,73 (00:38,41)
4.
FESSL Jan2003 F
RT +0.74 50m: 00:35,05, 100m: 01:16,00 (00:40,95), 150m: 02:00,20 (00:44,20), 200m: 02:43,39 (00:43,19)
250m: 03:32,85 (00:49,46), 300m: 04:22,84 (00:49,99), 350m: 05:02,91 (00:40,07), 400m: 05:41,33 (00:38,42)
5.
RT +0.82 50m: 00:44,97, 100m: 01:39,50 (00:54,53), 150m: 02:32,17 (00:52,67), 200m: 03:23,37 (00:51,20)
250m: 04:22,10 (00:58,73), 300m: 05:20,94 (00:58,84), 350m: 06:09,45 (00:48,51), 400m: 06:53,61 (00:44,16)
KLEIN Max2007 F
Abgemeldet.
Juniorenklasse 1
1.
KLICNIK Jan2001 F
RT +0.68 50m: 00:28,63, 100m: 01:02,04 (00:33,41), 150m: 01:41,95 (00:39,91), 200m: 02:21,47 (00:39,52)
250m: 03:04,46 (00:42,99), 300m: 03:48,22 (00:43,76), 350m: 04:23,10 (00:34,88), 400m: 04:57,54 (00:34,44)
2.
RT +0.75 50m: 00:29,65, 100m: 01:05,49 (00:35,84), 150m: 01:49,14 (00:43,65), 200m: 02:32,39 (00:43,25)
250m: 03:16,83 (00:44,44), 300m: 04:01,51 (00:44,68), 350m: 04:40,13 (00:38,62), 400m: 05:17,53 (00:37,40)
Juniorenklasse 2
1.
PAIER Daniel2002 F
RT +0.42 50m: 00:32,46, 100m: 01:12,23 (00:39,77), 150m: 01:56,63 (00:44,40), 200m: 02:39,50 (00:42,87)
250m: 03:24,29 (00:44,79), 300m: 04:10,43 (00:46,14), 350m: 04:50,32 (00:39,89), 400m: 05:28,73 (00:38,41)
2.
FESSL Jan2003 F
RT +0.74 50m: 00:35,05, 100m: 01:16,00 (00:40,95), 150m: 02:00,20 (00:44,20), 200m: 02:43,39 (00:43,19)
250m: 03:32,85 (00:49,46), 300m: 04:22,84 (00:49,99), 350m: 05:02,91 (00:40,07), 400m: 05:41,33 (00:38,42)
Schülerklasse 3
1.
RT +0.82 50m: 00:44,97, 100m: 01:39,50 (00:54,53), 150m: 02:32,17 (00:52,67), 200m: 03:23,37 (00:51,20)
250m: 04:22,10 (00:58,73), 300m: 05:20,94 (00:58,84), 350m: 06:09,45 (00:48,51), 400m: 06:53,61 (00:44,16)
KLEIN Max2007 F
Abgemeldet.