Steirische Landes- und 4. Int. Steirische Mastersmeisterschaften 2018 (29.06.-01.07.2018) - Graz

Ön itt van: Rendezvények > Steirische Landes- und 4. Int. Steirische Mastersmeisterschaften 2018 > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
1. MANNSCHAFT
Neme Nő/k
Egyesület ATUS GRAZ AUT (Austria)
Indulások
1 - 4x100m Freistil Damen Jugend MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
5 - 4x100m Lagenstaffel Damen Jugend MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
22 - 4x100m Freistil Damen MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
34 - 4x200m Freistil Damen MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 15:30
48 - 4x100m Lagenstaffel Damen MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
Eredmények
1 - 4x100m Freistil Damen Jugend MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Jugendklasse
4.
Dexl Emma (2005 / 13 Jahre), RT +0.73 50m: 00:33,84, 100m: 01:11,82 (00:37,98)
Theißl Lena (2005 / 13 Jahre), RT +0.59 150m: 01:49,84 (00:38,02), 200m: 02:33,93 (00:44,09)
Swonar Jasmin (2004 / 14 Jahre), RT +01.81 250m: 03:09,35 (00:35,42), 300m: 03:49,07 (00:39,72)
Darnhofer Lena (2005 / 13 Jahre), RT +0.55 350m: 04:23,04 (00:33,97), 400m: 05:01,16 (00:38,12)
5 - 4x100m Lagenstaffel Damen Jugend MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Jugendklasse
4.
Dexl Emma (2005 / 13 Jahre), RT +0.80 50m: 00:40,09, 100m: 01:22,36 (00:42,27)
Darnhofer Lena (2005 / 13 Jahre), 150m: 02:07,76 (00:45,40), 200m: 02:58,56 (00:50,80)
Swonar Jasmin (2004 / 14 Jahre), RT +0.73 250m: 03:37,16 (00:38,60), 300m: 04:26,43 (00:49,27)
Theißl Lena (2005 / 13 Jahre), RT +0.35 350m: 05:04,17 (00:37,74), 400m: 05:49,25 (00:45,08)
22 - 4x100m Freistil Damen MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Damen
2.
Stefan Laura (2001 / 17 Jahre), RT +0.68 50m: 00:30,10, 100m: 01:03,35 (00:33,25)
Maurer Rebecca (2000 / 18 Jahre), RT +0.43 150m: 01:34,23 (00:30,88), 200m: 02:07,03 (00:32,80)
Sauer Janine (2000 / 18 Jahre), RT +0.49 250m: 02:36,90 (00:29,87), 300m: 03:09,66 (00:32,76)
Hölzl Sonja (1994 / 24 Jahre), RT +0.35 350m: 03:39,10 (00:29,44), 400m: 04:11,57 (00:32,47)
34 - 4x200m Freistil Damen MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 15:30 Damen
2.
Stefan Laura (2001 / 17 Jahre), RT +0.46 50m: 00:32,04, 100m: 01:08,67 (00:36,63), 150m: 01:46,84 (00:38,17), 200m: 02:23,00 (00:36,16)
Maurer Rebecca (2000 / 18 Jahre), RT +0.31 250m: 02:55,59 (00:32,59), 300m: 03:32,57 (00:36,98), 350m: 04:10,09 (00:37,52), 400m: 04:46,24 (00:36,15)
Sauer Janine (2000 / 18 Jahre), RT +0.36 450m: 05:18,04 (00:31,80), 500m: 05:53,10 (00:35,06), 550m: 06:30,28 (00:37,18), 600m: 07:05,96 (00:35,68)
Hölzl Sonja (1994 / 24 Jahre), RT +0.24 650m: 07:37,52 (00:31,56), 700m: 08:12,36 (00:34,84), 750m: 08:47,97 (00:35,61), 800m: 09:24,15 (00:36,18)
48 - 4x100m Lagenstaffel Damen MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Damen
3.
Hölzl Sonja (1994 / 24 Jahre), RT +0.61 50m: 00:34,87, 100m: 01:10,95 (00:36,08)
Sauer Janine (2000 / 18 Jahre), RT +0.56 150m: 01:48,94 (00:37,99), 200m: 02:32,83 (00:43,89)
Maurer Rebecca (2000 / 18 Jahre), RT +0.45 250m: 03:06,29 (00:33,46), 300m: 03:45,86 (00:39,57)
Stefan Laura (2001 / 17 Jahre), RT +0.31 350m: 04:15,29 (00:29,43), 400m: 04:49,28 (00:33,99)
Staffel Gesamtalter: 77 Jahre