X. SCITEC GYÕR OPEN (19.-22.12.2018) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > X. SCITEC GYÕR OPEN > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
PHILIP Julie Kruse
Neme Nő/k
szül.idő 2007
Egyesület HOVEDSTADENS SVøMMEKLUB DEN (Denmark)
Indulások
1 - 400m Ind. Medley Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:00, Kezdés 13:00
6:50.00
5 - 50m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
33.35
7 - 50m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
42.76
13 - 200m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:52.96
107 - 50m Breaststroke Women Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
40.33
15 - 50m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
38.33
17 - 200m Ind. Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
3:01.20
21 - 200m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
3:25.40
25 - 50m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
42.88
29 - 100m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:33.71
31 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:15.78
129 - 100m Breaststroke Women Final DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
1:28.54
Eredmények
1 - 400m Ind. Medley Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:00, Kezdés 13:00 Junior 4
15:40 SW 7.1 More than one butterfly kick before first breaststroke kick
5 - 50m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 4
11.
7 - 50m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 4
7.
13 - 200m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 4
18.
RT +0.63 50m: 00:35,08, 100m: 01:15,32 (00:40,24), 150m: 01:56,54 (00:41,22), 200m: 02:37,01 (00:40,47)
107 - 50m Breaststroke Women Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 4
5.
RT +0.25
15 - 50m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 4
11.
RT +0.48
17 - 200m Ind. Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 4
16.
RT +0.49 50m: 00:39,18, 100m: 01:28,61 (00:49,43), 150m: 02:15,84 (00:47,23), 200m: 02:55,00 (00:39,16)
21 - 200m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 4
11.
RT +0.61 50m: 00:42,78, 100m: 01:31,57 (00:48,79), 150m: 02:21,20 (00:49,63), 200m: 03:08,65 (00:47,45)
25 - 50m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 4
35.
RT +0.69
29 - 100m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 4
10.
RT +0.65 50m: 00:42,79, 100m: 01:28,54 (00:45,75)
31 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 4
22.
RT +0.63 50m: 00:35,11, 100m: 01:12,54 (00:37,43)
129 - 100m Breaststroke Women Final DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 4
8.
RT +0.52 50m: 00:40,61, 100m: 01:25,58 (00:44,97)