X. SCITEC GYÕR OPEN (19.-22.12.2018) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > X. SCITEC GYÕR OPEN > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
TIND Falka Bay
Neme Nő/k
szül.idő 2006
Egyesület HOVEDSTADENS SVøMMEKLUB DEN (Denmark)
Indulások
1 - 400m Ind. Medley Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:00, Kezdés 13:00
6:03.36
5 - 50m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
29.14
11 - 200m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:37.28
13 - 200m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:26.10
111 - 200m Backstroke Women Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
2:34.24
17 - 200m Ind. Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:38.76
19 - 100m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:11.10
25 - 50m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
33.74
29 - 100m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:32.79
31 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:03.67
131 - 100m Freestyle Women Final DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
1:03.09
Eredmények
1 - 400m Ind. Medley Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:00, Kezdés 13:00 Junior 3
9.
RT +0.53 50m: 00:36,15, 100m: 01:16,74 (00:40,59), 150m: 01:57,11 (00:40,37), 200m: 02:36,21 (00:39,10)
250m: 03:26,13 (00:49,92), 300m: 04:14,22 (00:48,09), 350m: 04:52,46 (00:38,24), 400m: 05:27,50 (00:35,04)
5 - 50m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
19.
RT +0.52
11 - 200m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
8.
RT +0.61 50m: 00:36,35, 100m: 01:16,44 (00:40,09), 150m: 01:56,49 (00:40,05), 200m: 02:34,24 (00:37,75)
13 - 200m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
27.
RT +0.67 50m: 00:33,67, 100m: 01:11,35 (00:37,68), 150m: 01:49,15 (00:37,80), 200m: 02:24,32 (00:35,17)
111 - 200m Backstroke Women Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 3
8.
RT +0.57 50m: 00:36,78, 100m: 01:16,89 (00:40,11), 150m: 01:56,94 (00:40,05), 200m: 02:34,55 (00:37,61)
17 - 200m Ind. Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
19.
RT +0.68 50m: 00:35,38, 100m: 01:14,13 (00:38,75), 150m: 02:03,51 (00:49,38), 200m: 02:38,67 (00:35,16)
19 - 100m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
11.
RT +0.54 50m: 00:35,50, 100m: 01:12,04 (00:36,54)
25 - 50m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
13.
RT +0.60
29 - 100m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
36.
RT +0.47 50m: 00:42,16, 100m: 01:28,01 (00:45,85)
31 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
9.
RT +0.66 50m: 00:30,93, 100m: 01:03,09 (00:32,16)
131 - 100m Freestyle Women Final DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 3
10.
50m: 00:30,17, 100m: 01:02,25 (00:32,08)