X. SCITEC GYÕR OPEN (19.-22.12.2018) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > X. SCITEC GYÕR OPEN > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
MAAGøE Matilde
Neme Nő/k
szül.idő 2007
Egyesület HOVEDSTADENS SVøMMEKLUB DEN (Denmark)
Indulások
1 - 400m Ind. Medley Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:00, Kezdés 13:00
5:57.58
5 - 50m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
32.00
9 - 100m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:20.52
13 - 200m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:37.04
105 - 50m Freestyle Women Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
30.38
109 - 100m Butterfly Women Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
1:16.44
113 - 200m Freestyle Women Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
2:29.92
15 - 50m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
34.59
17 - 200m Ind. Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:50.66
19 - 100m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:19.08
115 - 50m Butterfly Women Final DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
32.77
117 - 200m Ind. Medley Women Final DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
2:44.78
119 - 100m Backstroke Women Final DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
1:20.22
27 - 200m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
3:02.23
29 - 100m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:34.48
31 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:10.97
127 - 200m Butterfly Women Final DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
3:02.15
129 - 100m Breaststroke Women Final DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
1:27.52
Eredmények
1 - 400m Ind. Medley Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:00, Kezdés 13:00 Junior 4
6.
RT +0.64 50m: 00:36,07, 100m: 01:18,71 (00:42,64), 150m: 02:05,10 (00:46,39), 200m: 02:49,91 (00:44,81)
250m: 03:39,45 (00:49,54), 300m: 04:27,33 (00:47,88), 350m: 05:06,27 (00:38,94), 400m: 05:43,70 (00:37,43)
5 - 50m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 4
4.
RT +0.79
9 - 100m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 4
4.
RT +0.62 50m: 00:35,78, 100m: 01:16,44 (00:40,66)
13 - 200m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 4
8.
RT +0.75 50m: 00:35,15, 100m: 01:13,83 (00:38,68), 150m: 01:52,81 (00:38,98), 200m: 02:29,92 (00:37,11)
105 - 50m Freestyle Women Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 4
4.
RT +0.83
109 - 100m Butterfly Women Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 4
8.
RT +0.86 50m: 00:36,10, 100m: 01:18,29 (00:42,19)
113 - 200m Freestyle Women Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 4
9.
50m: 00:35,09, 100m: 01:14,27 (00:39,18), 150m: 01:53,48 (00:39,21), 200m: 02:31,90 (00:38,42)
15 - 50m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 4
2.
RT +0.59
17 - 200m Ind. Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 4
6.
RT +0.68 50m: 00:35,82, 100m: 01:19,15 (00:43,33), 150m: 02:07,01 (00:47,86), 200m: 02:44,78 (00:37,77)
19 - 100m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 4
12.
RT +0.95 50m: 00:38,77, 100m: 01:20,22 (00:41,45)
115 - 50m Butterfly Women Final DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 4
3.
RT +0.59
117 - 200m Ind. Medley Women Final DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 4
6.
50m: 00:35,15, 100m: 01:18,20 (00:43,05), 150m: 02:06,82 (00:48,62), 200m: 02:44,09 (00:37,27)
119 - 100m Backstroke Women Final DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 4
6.
RT +0.79 50m: 00:38,69, 100m: 01:18,64 (00:39,95)
27 - 200m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 4
9.
RT +0.83 50m: 00:39,56, 100m: 01:26,90 (00:47,34), 150m: 02:15,41 (00:48,51), 200m: 03:02,15 (00:46,74)
29 - 100m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 4
8.
50m: 00:41,98, 100m: 01:27,52 (00:45,54)
31 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 4
13.
RT +0.61 50m: 00:33,45, 100m: 01:10,47 (00:37,02)
127 - 200m Butterfly Women Final DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 4
6.
RT +0.75 50m: 00:37,13, 100m: 01:20,77 (00:43,64), 150m: 02:06,90 (00:46,13), 200m: 02:50,65 (00:43,75)
129 - 100m Breaststroke Women Final DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 4
10.
RT +0.56 50m: 00:41,41, 100m: 01:26,97 (00:45,56)