X. SCITEC GYÕR OPEN (19.-22.12.2018) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > X. SCITEC GYÕR OPEN > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
JARKAS Alexandra
Neme Nő/k
szül.idő 2005
Egyesület IRON SWIM HUN (Hungary)
Indulások
1 - 400m Ind. Medley Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:00, Kezdés 13:00
5:33.87
5 - 50m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
29.92
7 - 50m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
37.76
9 - 100m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:10.91
15 - 50m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
32.30
17 - 200m Ind. Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:37.98
21 - 200m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
3:01.23
25 - 50m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
35.34
27 - 200m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:37.35
31 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:04.43
127 - 200m Butterfly Women Final DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
2:40.52
Eredmények
1 - 400m Ind. Medley Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:00, Kezdés 13:00 Junior 3
12.
50m: 00:33,35, 100m: 01:12,72 (00:39,37), 150m: 01:56,25 (00:43,53), 200m: 02:37,56 (00:41,31)
250m: 03:24,35 (00:46,79), 300m: 04:12,91 (00:48,56), 350m: 04:52,71 (00:39,80), 400m: 05:31,45 (00:38,74)
5 - 50m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
23.
7 - 50m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
24.
9 - 100m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
15.
50m: 00:32,86, 100m: 01:11,12 (00:38,26)
15 - 50m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
20.
RT +0.71
17 - 200m Ind. Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
18.
RT +0.64 50m: 00:33,44, 100m: 01:14,72 (00:41,28), 150m: 02:01,06 (00:46,34), 200m: 02:37,69 (00:36,63)
21 - 200m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
24.
50m: 00:41,75, 100m: 01:29,09 (00:47,34), 150m: 02:16,96 (00:47,87), 200m: 03:04,93 (00:47,97)
25 - 50m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
33.
RT +0.74
27 - 200m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
9.
RT +0.68 50m: 00:33,64, 100m: 01:14,18 (00:40,54), 150m: 01:55,87 (00:41,69), 200m: 02:40,52 (00:44,65)
31 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
26.
RT +0.65 50m: 00:31,22, 100m: 01:05,26 (00:34,04)
127 - 200m Butterfly Women Final DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 3
8.
RT +0.78 50m: 00:34,25, 100m: 01:14,67 (00:40,42), 150m: 01:55,56 (00:40,89), 200m: 02:37,45 (00:41,89)