X. SCITEC GYÕR OPEN (19.-22.12.2018) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > X. SCITEC GYÕR OPEN > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
GRUBERT Esther
Neme Nő/k
szül.idő 2003
Egyesület HOVEDSTADENS SVøMMEKLUB DEN (Denmark)
Indulások
1 - 400m Ind. Medley Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:00, Kezdés 13:00
5:19.29
9 - 100m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:07.84
11 - 200m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:24.09
111 - 200m Backstroke Women Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
2:28.06
17 - 200m Ind. Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:28.26
19 - 100m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:07.31
117 - 200m Ind. Medley Women Final DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
2:35.23
27 - 200m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:37.43
31 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:04.44
Eredmények
1 - 400m Ind. Medley Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:00, Kezdés 13:00 Junior 2
12.
RT +0.55 50m: 00:32,64, 100m: 01:11,26 (00:38,62), 150m: 01:52,44 (00:41,18), 200m: 02:32,38 (00:39,94)
250m: 03:21,12 (00:48,74), 300m: 04:10,43 (00:49,31), 350m: 04:46,95 (00:36,52), 400m: 05:23,20 (00:36,25)
9 - 100m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2
15.
RT +0.66 50m: 00:32,02, 100m: 01:08,29 (00:36,27)
11 - 200m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2
5.
RT +0.67 50m: 00:34,61, 100m: 01:12,07 (00:37,46), 150m: 01:50,16 (00:38,09), 200m: 02:28,06 (00:37,90)
111 - 200m Backstroke Women Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 2
5.
RT +0.64 50m: 00:35,40, 100m: 01:12,37 (00:36,97), 150m: 01:50,24 (00:37,87), 200m: 02:27,46 (00:37,22)
17 - 200m Ind. Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2
11.
RT +0.71 50m: 00:32,12, 100m: 01:10,58 (00:38,46), 150m: 01:59,55 (00:48,97), 200m: 02:35,23 (00:35,68)
19 - 100m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2
11.
RT +0.64 50m: 00:35,69, 100m: 01:10,85 (00:35,16)
117 - 200m Ind. Medley Women Final DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 2
9.
RT +0.54 50m: 00:32,15, 100m: 01:09,42 (00:37,27), 150m: 01:57,22 (00:47,80), 200m: 02:33,06 (00:35,84)
27 - 200m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2
17.
RT +0.71 50m: 00:32,66, 100m: 01:12,64 (00:39,98), 150m: 01:56,99 (00:44,35), 200m: 02:44,71 (00:47,72)
31 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2
20.
RT +0.57 50m: 00:30,31, 100m: 01:02,71 (00:32,40)