X. SCITEC GYÕR OPEN (19.-22.12.2018) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > X. SCITEC GYÕR OPEN > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
MAAGøE Sofie
Neme Nő/k
szül.idő 2003
Egyesület HOVEDSTADENS SVøMMEKLUB DEN (Denmark)
Indulások
1 - 400m Ind. Medley Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:00, Kezdés 13:00
5:13.53
3 - 800m Freestyle Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:00, Kezdés 13:00
9:40.29
9 - 100m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:07.18
13 - 200m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:11.75
109 - 100m Butterfly Women Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
1:06.75
113 - 200m Freestyle Women Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
2:12.16
17 - 200m Ind. Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:25.00
117 - 200m Ind. Medley Women Final DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
2:31.08
23 - 400m Freestyle Women fastest heats MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
4:39.29
27 - 200m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:23.69
31 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:00.98
127 - 200m Butterfly Women Final DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
2:29.60
Eredmények
1 - 400m Ind. Medley Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:00, Kezdés 13:00 Junior 2
8.
RT +0.69 50m: 00:32,32, 100m: 01:09,35 (00:37,03), 150m: 01:52,06 (00:42,71), 200m: 02:32,97 (00:40,91)
250m: 03:18,35 (00:45,38), 300m: 04:04,89 (00:46,54), 350m: 04:43,27 (00:38,38), 400m: 05:20,41 (00:37,14)
3 - 800m Freestyle Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:00, Kezdés 13:00 Junior 2
10.
RT +0.53 50m: 00:32,87, 100m: 01:08,55 (00:35,68), 150m: 01:45,14 (00:36,59), 200m: 02:21,93 (00:36,79)
250m: 02:59,10 (00:37,17), 300m: 03:36,42 (00:37,32), 350m: 04:13,11 (00:36,69), 400m: 04:50,05 (00:36,94)
450m: 05:27,30 (00:37,25), 500m: 06:05,01 (00:37,71), 550m: 06:42,51 (00:37,50), 600m: 07:20,51 (00:38,00)
650m: 07:58,17 (00:37,66), 700m: 08:35,65 (00:37,48), 750m: 09:12,65 (00:37,00), 800m: 09:48,54 (00:35,89)
9 - 100m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2
5.
RT +0.51 50m: 00:31,30, 100m: 01:06,75 (00:35,45)
13 - 200m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2
4.
RT +0.68 50m: 00:31,08, 100m: 01:04,42 (00:33,34), 150m: 01:38,60 (00:34,18), 200m: 02:12,16 (00:33,56)
109 - 100m Butterfly Women Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 2
7.
RT +0.51 50m: 00:31,19, 100m: 01:06,78 (00:35,59)
113 - 200m Freestyle Women Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 2
10.
RT +0.71 50m: 00:31,02, 100m: 01:04,96 (00:33,94), 150m: 01:40,16 (00:35,20), 200m: 02:15,19 (00:35,03)
17 - 200m Ind. Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2
9.
RT +0.53 50m: 00:31,89, 100m: 01:12,12 (00:40,23), 150m: 01:56,49 (00:44,37), 200m: 02:31,08 (00:34,59)
117 - 200m Ind. Medley Women Final DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 2
8.
RT +0.74 50m: 00:31,99, 100m: 01:11,97 (00:39,98), 150m: 01:56,51 (00:44,54), 200m: 02:31,29 (00:34,78)
23 - 400m Freestyle Women fastest heats MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 2
6.
RT +0.38 50m: 00:31,95, 100m: 01:06,21 (00:34,26), 150m: 01:41,55 (00:35,34), 200m: 02:16,91 (00:35,36)
250m: 02:52,00 (00:35,09), 300m: 03:27,71 (00:35,71), 350m: 04:03,12 (00:35,41), 400m: 04:37,57 (00:34,45)
27 - 200m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2
7.
RT +0.54 50m: 00:32,95, 100m: 01:11,19 (00:38,24), 150m: 01:50,33 (00:39,14), 200m: 02:29,60 (00:39,27)
31 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2
15.
RT +0.53 50m: 00:30,14, 100m: 01:01,93 (00:31,79)
127 - 200m Butterfly Women Final DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 2
7.
RT +0.53 50m: 00:32,77, 100m: 01:10,19 (00:37,42), 150m: 01:48,10 (00:37,91), 200m: 02:27,03 (00:38,93)