X. SCITEC GYÕR OPEN (19.-22.12.2018) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > X. SCITEC GYÕR OPEN > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
DEMACE Salomé
Neme Nő/k
szül.idő 2002
Egyesület SWISS SWIMMING SUI (Switzerland)
Indulások
1 - 400m Ind. Medley Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:00, Kezdés 13:00
5:00.00
5 - 50m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
29.00
11 - 200m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:28.00
111 - 200m Backstroke Women Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
2:30.49
17 - 200m Ind. Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:23.65
117 - 200m Ind. Medley Women Final DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
2:24.02
23 - 400m Freestyle Women fastest heats MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
4:29.72
27 - 200m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:30.32
31 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:01.43
Eredmények
1 - 400m Ind. Medley Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:00, Kezdés 13:00 Junior 1
4.
RT +0.63 50m: 00:32,18, 100m: 01:08,55 (00:36,37), 150m: 01:48,10 (00:39,55), 200m: 02:27,41 (00:39,31)
250m: 03:09,34 (00:41,93), 300m: 03:52,39 (00:43,05), 350m: 04:28,56 (00:36,17), 400m: 05:02,73 (00:34,17)
5 - 50m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 1
21.
RT +0.63
11 - 200m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 1
7.
RT +0.66 50m: 00:35,86, 100m: 01:13,66 (00:37,80), 150m: 01:51,96 (00:38,30), 200m: 02:30,49 (00:38,53)
111 - 200m Backstroke Women Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 1
7.
RT +0.57 50m: 00:35,83, 100m: 01:13,47 (00:37,64), 150m: 01:52,20 (00:38,73), 200m: 02:30,75 (00:38,55)
17 - 200m Ind. Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 1
2.
RT +0.44 50m: 00:31,10, 100m: 01:08,45 (00:37,35), 150m: 01:50,20 (00:41,75), 200m: 02:24,02 (00:33,82)
117 - 200m Ind. Medley Women Final DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 1
3.
RT +0.46 50m: 00:31,01, 100m: 01:08,43 (00:37,42), 150m: 01:49,66 (00:41,23), 200m: 02:23,61 (00:33,95)
23 - 400m Freestyle Women fastest heats MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 1
7.
RT +0.63 50m: 00:31,24, 100m: 01:05,34 (00:34,10), 150m: 01:39,89 (00:34,55), 200m: 02:15,32 (00:35,43)
250m: 02:50,12 (00:34,80), 300m: 03:26,26 (00:36,14), 350m: 04:02,26 (00:36,00), 400m: 04:37,55 (00:35,29)
27 - 200m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 1
31 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 1
16.
RT +0.62 50m: 00:30,04, 100m: 01:02,67 (00:32,63)