X. SCITEC GYÕR OPEN (19.-22.12.2018) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > X. SCITEC GYÕR OPEN > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
CALLESEN Olivia
Neme Nő/k
szül.idő 2004
Egyesület HOVEDSTADENS SVøMMEKLUB DEN (Denmark)
Indulások
1 - 400m Ind. Medley Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:00, Kezdés 13:00
5:23.36
9 - 100m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:11.31
13 - 200m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:18.70
17 - 200m Ind. Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:37.33
21 - 200m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:57.80
23 - 400m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
4:50.80
27 - 200m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:35.62
31 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:05.76
Eredmények
1 - 400m Ind. Medley Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:00, Kezdés 13:00 Junior 2
14.
50m: 00:32,98, 100m: 01:12,12 (00:39,14), 150m: 01:54,97 (00:42,85), 200m: 02:37,53 (00:42,56)
250m: 03:23,91 (00:46,38), 300m: 04:12,30 (00:48,39), 350m: 04:50,10 (00:37,80), 400m: 05:27,36 (00:37,26)
9 - 100m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2
20.
50m: 00:32,65, 100m: 01:10,04 (00:37,39)
13 - 200m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2
22.
50m: 00:31,77, 100m: 01:06,66 (00:34,89), 150m: 01:43,02 (00:36,36), 200m: 02:18,69 (00:35,67)
17 - 200m Ind. Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2
14.
50m: 00:33,47, 100m: 01:14,15 (00:40,68), 150m: 02:00,45 (00:46,30), 200m: 02:36,48 (00:36,03)
21 - 200m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2
19.
RT +0.77 50m: 00:40,54, 100m: 01:26,60 (00:46,06), 150m: 02:13,21 (00:46,61), 200m: 03:00,39 (00:47,18)
23 - 400m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2
RT +0.76 50m: 00:32,12, 100m: 01:07,99 (00:35,87), 150m: 01:44,29 (00:36,30), 200m: 02:21,32 (00:37,03)
250m: 02:58,82 (00:37,50), 300m: 03:36,42 (00:37,60), 350m: 04:13,95 (00:37,53), 400m: 04:50,52 (00:36,57)
23 - 400m Freestyle Women fastest heats MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 2
16.
RT +0.76 50m: 00:32,12, 100m: 01:07,99 (00:35,87), 150m: 01:44,29 (00:36,30), 200m: 02:21,32 (00:37,03)
250m: 02:58,82 (00:37,50), 300m: 03:36,42 (00:37,60), 350m: 04:13,95 (00:37,53), 400m: 04:50,52 (00:36,57)
27 - 200m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2
13.
50m: 00:32,46, 100m: 01:11,44 (00:38,98), 150m: 01:53,22 (00:41,78), 200m: 02:35,51 (00:42,29)
31 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2
36.
RT +0.59 50m: 00:31,32, 100m: 01:04,88 (00:33,56)