X. SCITEC GYÕR OPEN (19.-22.12.2018) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > X. SCITEC GYÕR OPEN > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
TRABERG Zoe Overby
Neme Nő/k
szül.idő 2006
Egyesület HOVEDSTADENS SVøMMEKLUB DEN (Denmark)
Indulások
1 - 400m Ind. Medley Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:00, Kezdés 13:00
6:09.68
5 - 50m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
34.58
9 - 100m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:22.36
11 - 200m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:59.86
17 - 200m Ind. Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:51.50
21 - 200m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
3:11.09
27 - 200m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:49.99
29 - 100m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:29.91
31 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:14.79
Eredmények
1 - 400m Ind. Medley Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:00, Kezdés 13:00 Junior 3
22.
RT +0.75 50m: 00:38,53, 100m: 01:22,10 (00:43,57), 150m: 02:08,93 (00:46,83), 200m: 02:53,27 (00:44,34)
250m: 03:41,33 (00:48,06), 300m: 04:28,96 (00:47,63), 350m: 05:09,47 (00:40,51), 400m: 05:47,44 (00:37,97)
5 - 50m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
47.
RT +0.64
9 - 100m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
31.
RT +0.57 50m: 00:36,14, 100m: 01:16,41 (00:40,27)
11 - 200m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
31.
RT +0.71 50m: 00:41,32, 100m: 01:24,81 (00:43,49), 150m: 02:08,60 (00:43,79), 200m: 02:49,73 (00:41,13)
17 - 200m Ind. Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
29.
RT +0.59 50m: 00:36,97, 100m: 01:21,29 (00:44,32), 150m: 02:06,28 (00:44,99), 200m: 02:44,02 (00:37,74)
21 - 200m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
21.
RT +0.55 50m: 00:41,75, 100m: 01:28,46 (00:46,71), 150m: 02:15,65 (00:47,19), 200m: 03:02,58 (00:46,93)
27 - 200m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
13.
RT +0.60 50m: 00:37,34, 100m: 01:20,76 (00:43,42), 150m: 02:05,85 (00:45,09), 200m: 02:48,51 (00:42,66)
29 - 100m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
37.
RT +0.60 50m: 00:42,76, 100m: 01:28,33 (00:45,57)
31 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
60.
RT +0.53 50m: 00:34,37, 100m: 01:10,22 (00:35,85)