X. SCITEC GYÕR OPEN (19.-22.12.2018) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > X. SCITEC GYÕR OPEN > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
VARGHA Virág
Neme Nő/k
szül.idő 2005
Egyesület AQUASPRINT ALAP. HUN (Hungary)
Indulások
1 - 400m Ind. Medley Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:00, Kezdés 13:00
5:34.27
9 - 100m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:07.20
13 - 200m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:23.82
109 - 100m Butterfly Women Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
1:08.09
15 - 50m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
30.53
19 - 100m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:12.69
21 - 200m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:55.44
115 - 50m Butterfly Women Final DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
30.80
119 - 100m Backstroke Women Final DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
1:11.92
25 - 50m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
34.17
29 - 100m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:23.19
Eredmények
1 - 400m Ind. Medley Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:00, Kezdés 13:00 Junior 3
5.
RT +0.75 50m: 00:32,48, 100m: 01:10,23 (00:37,75), 150m: 01:51,74 (00:41,51), 200m: 02:32,58 (00:40,84)
250m: 03:19,22 (00:46,64), 300m: 04:06,37 (00:47,15), 350m: 04:45,61 (00:39,24), 400m: 05:22,33 (00:36,72)
9 - 100m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
6.
RT +0.75 50m: 00:31,58, 100m: 01:08,09 (00:36,51)
13 - 200m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
17.
RT +0.74 50m: 00:32,96, 100m: 01:08,62 (00:35,66), 150m: 01:44,85 (00:36,23), 200m: 02:20,08 (00:35,23)
109 - 100m Butterfly Women Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 3
6.
RT +0.72 50m: 00:32,15, 100m: 01:08,01 (00:35,86)
15 - 50m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
10.
RT +0.70
19 - 100m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
10.
RT +0.81 50m: 00:35,23, 100m: 01:11,92 (00:36,69)
21 - 200m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
20.
RT +0.73 50m: 00:40,87, 100m: 01:27,54 (00:46,67), 150m: 02:14,76 (00:47,22), 200m: 03:01,53 (00:46,77)
115 - 50m Butterfly Women Final DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 3
10.
RT +0.61
119 - 100m Backstroke Women Final DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 3
10.
RT +0.75 50m: 00:35,34, 100m: 01:12,28 (00:36,94)
25 - 50m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
14.
RT +0.69
29 - 100m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
16.
RT +0.71 50m: 00:38,45, 100m: 01:22,83 (00:44,38)