X. SCITEC GYÕR OPEN (19.-22.12.2018) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > X. SCITEC GYÕR OPEN > Egyesület
Egyesület - Részletek
LVIV UKRAINE
IOC UKR (Ukraine)
LSC LVLUA
Azonosító 777
Indulások
10 - 100m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:16.70
18 - 200m Ind. Medley Men Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:39.07
30 - 100m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:19.70
 
Eredmények
10 - 100m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2
49.
RT +0.68 50m: 00:32,72, 100m: 01:15,21 (00:42,49)
18 - 200m Ind. Medley Men Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2
53.
RT +0.70 50m: 00:32,41, 100m: 01:16,08 (00:43,67), 150m: 02:00,48 (00:44,40), 200m: 02:36,67 (00:36,19)
30 - 100m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2
11:43 SW 4.4 Starting before the starting signal
Indulások
1 - 400m Ind. Medley Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:00, Kezdés 13:00
5:13.67
13 - 200m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:12.52
113 - 200m Freestyle Women Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
2:14.05
23 - 400m Freestyle Women fastest heats MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
4:37.31
27 - 200m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:29.86
127 - 200m Butterfly Women Final DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
2:29.25
 
Eredmények
1 - 400m Ind. Medley Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:00, Kezdés 13:00 Junior 3
4.
RT +0.52 50m: 00:32,53, 100m: 01:10,00 (00:37,47), 150m: 01:51,77 (00:41,77), 200m: 02:33,62 (00:41,85)
250m: 03:19,12 (00:45,50), 300m: 04:05,92 (00:46,80), 350m: 04:42,62 (00:36,70), 400m: 05:17,26 (00:34,64)
13 - 200m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
4.
RT +0.80 50m: 00:31,06, 100m: 01:05,18 (00:34,12), 150m: 01:39,97 (00:34,79), 200m: 02:14,05 (00:34,08)
113 - 200m Freestyle Women Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 3
3.
RT +0.80 50m: 00:30,82, 100m: 01:04,95 (00:34,13), 150m: 01:39,17 (00:34,22), 200m: 02:12,42 (00:33,25)
23 - 400m Freestyle Women fastest heats MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 3
6.
RT +0.75 50m: 00:31,25, 100m: 01:05,87 (00:34,62), 150m: 01:41,41 (00:35,54), 200m: 02:17,35 (00:35,94)
250m: 02:52,92 (00:35,57), 300m: 03:28,21 (00:35,29), 350m: 04:03,72 (00:35,51), 400m: 04:37,98 (00:34,26)
27 - 200m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
2.
50m: 00:33,36, 100m: 01:10,96 (00:37,60), 150m: 01:48,94 (00:37,98), 200m: 02:29,25 (00:40,31)
127 - 200m Butterfly Women Final DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 3
3.
RT +0.59 50m: 00:32,89, 100m: 01:09,68 (00:36,79), 150m: 01:47,71 (00:38,03), 200m: 02:27,31 (00:39,60)
KRUK Alina
Indulások
3 - 800m Freestyle Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:00, Kezdés 13:00
8:55.70
13 - 200m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:06.70
113 - 200m Freestyle Women Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
2:08.77
23 - 400m Freestyle Women fastest heats MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
4:19.70
31 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:02.70
131 - 100m Freestyle Women Final DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
1:01.17
 
Eredmények
3 - 800m Freestyle Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:00, Kezdés 13:00 Junior 1
1.
RT +0.61 50m: 00:31,38, 100m: 01:04,91 (00:33,53), 150m: 01:38,94 (00:34,03), 200m: 02:13,26 (00:34,32)
250m: 02:47,31 (00:34,05), 300m: 03:21,67 (00:34,36), 350m: 03:56,26 (00:34,59), 400m: 04:30,88 (00:34,62)
450m: 05:05,44 (00:34,56), 500m: 05:40,48 (00:35,04), 550m: 06:15,62 (00:35,14), 600m: 06:50,72 (00:35,10)
650m: 07:25,47 (00:34,75), 700m: 08:00,19 (00:34,72), 750m: 08:34,27 (00:34,08), 800m: 09:06,62 (00:32,35)
13 - 200m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 1
3.
RT +0.60 50m: 00:30,39, 100m: 01:02,78 (00:32,39), 150m: 01:35,46 (00:32,68), 200m: 02:08,77 (00:33,31)
113 - 200m Freestyle Women Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 1
4.
50m: 00:30,56, 100m: 01:03,31 (00:32,75), 150m: 01:36,70 (00:33,39), 200m: 02:08,65 (00:31,95)
23 - 400m Freestyle Women fastest heats MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 1
1.
RT +0.57 50m: 00:30,91, 100m: 01:04,41 (00:33,50), 150m: 01:38,45 (00:34,04), 200m: 02:12,54 (00:34,09)
250m: 02:46,48 (00:33,94), 300m: 03:20,47 (00:33,99), 350m: 03:53,55 (00:33,08), 400m: 04:25,63 (00:32,08)
31 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 1
7.
RT +0.47 50m: 00:29,88, 100m: 01:01,17 (00:31,29)
131 - 100m Freestyle Women Final DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 1
7.
RT +0.52 50m: 00:29,62, 100m: 01:00,81 (00:31,19)
Indulások
2 - 400m Ind. Medley Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:00, Kezdés 13:00
4:32.70
10 - 100m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
57.70
110 - 100m Butterfly Men Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
58.73
18 - 200m Ind. Medley Men Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:12.70
118 - 200m Ind. Medley Men Final DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
2:12.33
28 - 200m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:06.70
128 - 200m Butterfly Men Final DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
2:10.63
 
Eredmények
2 - 400m Ind. Medley Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:00, Kezdés 13:00 Junior 2
3.
RT +0.70 50m: 00:29,08, 100m: 01:02,31 (00:33,23), 150m: 01:39,99 (00:37,68), 200m: 02:16,45 (00:36,46)
250m: 02:53,97 (00:37,52), 300m: 03:33,31 (00:39,34), 350m: 04:06,04 (00:32,73), 400m: 04:36,41 (00:30,37)
10 - 100m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2
4.
RT +0.72 50m: 00:28,08, 100m: 00:58,73 (00:30,65)
110 - 100m Butterfly Men Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 2
3.
RT +0.73 50m: 00:27,48, 100m: 00:57,98 (00:30,50)
18 - 200m Ind. Medley Men Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2
1.
RT +0.68 50m: 00:28,22, 100m: 01:03,65 (00:35,43), 150m: 01:41,16 (00:37,51), 200m: 02:12,33 (00:31,17)
118 - 200m Ind. Medley Men Final DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 2
1.
RT +0.66 50m: 00:27,47, 100m: 01:03,02 (00:35,55), 150m: 01:40,62 (00:37,60), 200m: 02:10,51 (00:29,89)
28 - 200m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2
4.
RT +0.70 50m: 00:28,67, 100m: 01:01,70 (00:33,03), 150m: 01:36,53 (00:34,83), 200m: 02:10,63 (00:34,10)
128 - 200m Butterfly Men Final DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 2
3.
RT +0.68 50m: 00:28,52, 100m: 01:01,23 (00:32,71), 150m: 01:35,15 (00:33,92), 200m: 02:07,65 (00:32,50)
Indulások
8 - 50m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
38.10
14 - 200m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:22.70
22 - 200m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:49.70
30 - 100m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:21.70
 
Eredmények
8 - 50m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
23.
RT +0.71
14 - 200m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
46.
RT +0.63 50m: 00:32,78, 100m: 01:09,87 (00:37,09), 150m: 01:48,88 (00:39,01), 200m: 02:25,31 (00:36,43)
22 - 200m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
25.
RT +0.55 50m: 00:39,89, 100m: 01:26,00 (00:46,11), 150m: 02:13,54 (00:47,54), 200m: 03:01,40 (00:47,86)
30 - 100m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
27.
RT +0.52 50m: 00:39,64, 100m: 01:24,45 (00:44,81)
TARAS Oleh
Indulások
12 - 200m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:31.70
20 - 100m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:09.70
26 - 50m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
33.10
32 - 100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:06.70
 
Eredmények
12 - 200m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2
28.
RT +0.70 50m: 00:35,79, 100m: 01:15,04 (00:39,25), 150m: 01:55,49 (00:40,45), 200m: 02:36,07 (00:40,58)
20 - 100m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2
38.
RT +0.66 50m: 00:34,90, 100m: 01:12,56 (00:37,66)
26 - 50m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2
33.
RT +0.75
32 - 100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2
94.
RT +0.68 50m: 00:32,06, 100m: 01:07,20 (00:35,14)
Indulások
6 - 50m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
25.10
14 - 200m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:03.70
106 - 50m Freestyle Men Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
25.21
24 - 400m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
4:23.70
32 - 100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
55.10
 
Eredmények
6 - 50m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2
2.
RT +0.63
14 - 200m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2
19.
RT +0.67 50m: 00:28,42, 100m: 01:00,31 (00:31,89), 150m: 01:32,40 (00:32,09), 200m: 02:03,50 (00:31,10)
106 - 50m Freestyle Men Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 2
3.
RT +0.66
24 - 400m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2
RT +0.63 50m: 00:29,46, 100m: 01:02,59 (00:33,13), 150m: 01:35,93 (00:33,34), 200m: 02:10,30 (00:34,37)
250m: 02:44,42 (00:34,12), 300m: 03:19,19 (00:34,77), 350m: 03:53,37 (00:34,18), 400m: 04:26,23 (00:32,86)
24 - 400m Freestyle Men fastest heats MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 2
14.
RT +0.63 50m: 00:29,46, 100m: 01:02,59 (00:33,13), 150m: 01:35,93 (00:33,34), 200m: 02:10,30 (00:34,37)
250m: 02:44,42 (00:34,12), 300m: 03:19,19 (00:34,77), 350m: 03:53,37 (00:34,18), 400m: 04:26,23 (00:32,86)
32 - 100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 2