X. SCITEC GYÕR OPEN (19.-22.12.2018) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > X. SCITEC GYÕR OPEN > Egyesület
Egyesület - Részletek
AQUASPRINT ALAP.
IOC HUN (Hungary)
Azonosító
Indulások
6 - 50m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
30.69
8 - 50m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
36.68
14 - 200m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:30.69
108 - 50m Breaststroke Men Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
36.11
18 - 200m Ind. Medley Men Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:51.53
22 - 200m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:55.44
30 - 100m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:21.77
32 - 100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:08.00
130 - 100m Breaststroke Men Final DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
1:18.31
 
Eredmények
6 - 50m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
36.
RT +0.52
8 - 50m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
9.
14 - 200m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
54.
RT +0.58 50m: 00:33,46, 100m: 01:10,79 (00:37,33), 150m: 01:49,04 (00:38,25), 200m: 02:27,18 (00:38,14)
108 - 50m Breaststroke Men Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 3
5.
18 - 200m Ind. Medley Men Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
39.
RT +0.49 50m: 00:35,77, 100m: 01:20,17 (00:44,40), 150m: 02:04,72 (00:44,55), 200m: 02:43,03 (00:38,31)
22 - 200m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
13.
RT +0.52 50m: 00:39,06, 100m: 01:23,31 (00:44,25), 150m: 02:08,38 (00:45,07), 200m: 02:52,36 (00:43,98)
30 - 100m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
7.
RT +0.58 50m: 00:37,18, 100m: 01:18,31 (00:41,13)
32 - 100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
62.
RT +0.52 50m: 00:31,70, 100m: 01:06,31 (00:34,61)
130 - 100m Breaststroke Men Final DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 3
5.
RT +0.54 50m: 00:35,99, 100m: 01:16,53 (00:40,54)
Indulások
8 - 50m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
29.87
14 - 200m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:02.85
108 - 50m Breaststroke Men Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
30.46
16 - 50m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
28.14
22 - 200m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:25.01
122 - 200m Breaststroke Men Final DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
2:29.39
30 - 100m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:06.26
130 - 100m Breaststroke Men Final DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
1:07.11
 
Eredmények
8 - 50m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 1
1.
RT +0.66
14 - 200m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 1
12.
RT +0.64 50m: 00:28,04, 100m: 00:58,86 (00:30,82), 150m: 01:30,97 (00:32,11), 200m: 02:03,17 (00:32,20)
108 - 50m Breaststroke Men Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 1
3.
RT +0.75
16 - 50m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 1
21.
RT +0.62
22 - 200m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 1
4.
RT +0.65 50m: 00:33,30, 100m: 01:11,87 (00:38,57), 150m: 01:50,87 (00:39,00), 200m: 02:29,39 (00:38,52)
122 - 200m Breaststroke Men Final DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 1
3.
RT +0.77 50m: 00:31,95, 100m: 01:09,06 (00:37,11), 150m: 01:47,48 (00:38,42), 200m: 02:26,62 (00:39,14)
30 - 100m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 1
3.
RT +0.79 50m: 00:31,13, 100m: 01:07,11 (00:35,98)
130 - 100m Breaststroke Men Final DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 1
3.
RT +0.65 50m: 00:31,42, 100m: 01:06,86 (00:35,44)
Indulások
1 - 400m Ind. Medley Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:00, Kezdés 13:00
5:34.27
9 - 100m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:07.20
13 - 200m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:23.82
109 - 100m Butterfly Women Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
1:08.09
15 - 50m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
30.53
19 - 100m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:12.69
21 - 200m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:55.44
115 - 50m Butterfly Women Final DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
30.80
119 - 100m Backstroke Women Final DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
1:11.92
25 - 50m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
34.17
29 - 100m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:23.19
 
Eredmények
1 - 400m Ind. Medley Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 12:00, Kezdés 13:00 Junior 3
5.
RT +0.75 50m: 00:32,48, 100m: 01:10,23 (00:37,75), 150m: 01:51,74 (00:41,51), 200m: 02:32,58 (00:40,84)
250m: 03:19,22 (00:46,64), 300m: 04:06,37 (00:47,15), 350m: 04:45,61 (00:39,24), 400m: 05:22,33 (00:36,72)
9 - 100m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
6.
RT +0.75 50m: 00:31,58, 100m: 01:08,09 (00:36,51)
13 - 200m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
17.
RT +0.74 50m: 00:32,96, 100m: 01:08,62 (00:35,66), 150m: 01:44,85 (00:36,23), 200m: 02:20,08 (00:35,23)
109 - 100m Butterfly Women Final DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 3
6.
RT +0.72 50m: 00:32,15, 100m: 01:08,01 (00:35,86)
15 - 50m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
10.
RT +0.70
19 - 100m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
10.
RT +0.81 50m: 00:35,23, 100m: 01:11,92 (00:36,69)
21 - 200m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
20.
RT +0.73 50m: 00:40,87, 100m: 01:27,54 (00:46,67), 150m: 02:14,76 (00:47,22), 200m: 03:01,53 (00:46,77)
115 - 50m Butterfly Women Final DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 3
10.
RT +0.61
119 - 100m Backstroke Women Final DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 3
10.
RT +0.75 50m: 00:35,34, 100m: 01:12,28 (00:36,94)
25 - 50m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
14.
RT +0.69
29 - 100m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
16.
RT +0.71 50m: 00:38,45, 100m: 01:22,83 (00:44,38)