73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse (26.-29.07.2018) - Kapfenberg

Ön itt van: Rendezvények > 73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
SPAUN Xaver
Neme Férfi/ak
szül.idő 2001
Egyesület USV KREMS AUT (Austria)
Indulások
13 - 400m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
4:34.71
13 - 400m Freistil männlich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
4:33.90
22 - 200m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:10.12
40 - 800m Freistil männlich schnellster Lauf MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
9:27.55
Eredmények
13 - 400m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
18.
RT +0.76 50m: 00:30,25, 100m: 01:03,75 (00:33,50), 150m: 01:38,39 (00:34,64), 200m: 02:13,33 (00:34,94)
250m: 02:48,77 (00:35,44), 300m: 03:24,06 (00:35,29), 350m: 03:59,65 (00:35,59), 400m: 04:33,90 (00:34,25)
13 - 400m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
11.
RT +0.76 50m: 00:30,25, 100m: 01:03,75 (00:33,50), 150m: 01:38,39 (00:34,64), 200m: 02:13,33 (00:34,94)
250m: 02:48,77 (00:35,44), 300m: 03:24,06 (00:35,29), 350m: 03:59,65 (00:35,59), 400m: 04:33,90 (00:34,25)
13 - 400m Freistil männlich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
16.
RT +0.75 50m: 00:30,32, 100m: 01:03,41 (00:33,09), 150m: 01:37,56 (00:34,15), 200m: 02:12,33 (00:34,77)
250m: 02:47,04 (00:34,71), 300m: 03:22,46 (00:35,42), 350m: 03:57,76 (00:35,30), 400m: 04:32,42 (00:34,66)
22 - 200m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
34.
RT +0.73 50m: 00:29,86, 100m: 01:03,40 (00:33,54), 150m: 01:38,20 (00:34,80), 200m: 02:13,59 (00:35,39)
22 - 200m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
18.
RT +0.73 50m: 00:29,86, 100m: 01:03,40 (00:33,54), 150m: 01:38,20 (00:34,80), 200m: 02:13,59 (00:35,39)
40 - 800m Freistil männlich langsame Läufe MéRT, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
RT +0.77 50m: 00:31,53, 100m: 01:06,05 (00:34,52), 150m: 01:41,48 (00:35,43), 200m: 02:16,84 (00:35,36)
250m: 02:52,32 (00:35,48), 300m: 03:28,07 (00:35,75), 350m: 04:03,98 (00:35,91), 400m: 04:40,48 (00:36,50)
450m: 05:15,61 (00:35,13), 500m: 05:51,21 (00:35,60), 550m: 06:27,09 (00:35,88), 600m: 07:02,94 (00:35,85)
650m: 07:38,72 (00:35,78), 700m: 08:14,22 (00:35,50), 750m: 08:49,75 (00:35,53), 800m: 09:23,24 (00:33,49)
40 - 800m Freistil männlich schnellster Lauf MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Herren
12.
RT +0.77 50m: 00:31,53, 100m: 01:06,05 (00:34,52), 150m: 01:41,48 (00:35,43), 200m: 02:16,84 (00:35,36)
250m: 02:52,32 (00:35,48), 300m: 03:28,07 (00:35,75), 350m: 04:03,98 (00:35,91), 400m: 04:40,48 (00:36,50)
450m: 05:15,61 (00:35,13), 500m: 05:51,21 (00:35,60), 550m: 06:27,09 (00:35,88), 600m: 07:02,94 (00:35,85)
650m: 07:38,72 (00:35,78), 700m: 08:14,22 (00:35,50), 750m: 08:49,75 (00:35,53), 800m: 09:23,24 (00:33,49)