73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse (26.-29.07.2018) - Kapfenberg

Ön itt van: Rendezvények > 73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
ROTT Anja
Neme Nő/k
szül.idő 1995
Egyesület EW DONAU SC 1903 AUT (Austria)
Indulások
6 - 50m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
29.55
8 - 100m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:20.05
14 - 100m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:09.98
19 - 50m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
30.92
33 - 50m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
35.49
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:39.11
33 - 50m Brust weiblich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
35.46
37 - 200m Lagen weiblich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:41.03
Eredmények
6 - 50m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
44.
RT +0.77
8 - 100m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
18.
RT +0.72 50m: 00:36,97, 100m: 01:20,32 (00:43,35)
14 - 100m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
19.
RT +0.74 50m: 00:31,61, 100m: 01:09,90 (00:38,29)
19 - 50m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
32.
RT +0.70
33 - 50m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
11.
RT +0.69
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
23.
RT +0.67 50m: 00:32,68, 100m: 01:16,91 (00:44,23), 150m: 02:01,55 (00:44,64), 200m: 02:41,03 (00:39,48)
33 - 50m Brust weiblich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Damen
12.
RT +0.70
37 - 200m Lagen weiblich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Damen
16.
RT +0.72 50m: 00:33,53, 100m: 01:16,90 (00:43,37), 150m: 02:02,54 (00:45,64), 200m: 02:39,29 (00:36,75)