73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse (26.-29.07.2018) - Kapfenberg

Ön itt van: Rendezvények > 73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
GYURKO Virag
Neme Nő/k
szül.idő 1998
Egyesület SV-SIMMERING AUT (Austria)
Indulások
1 - 400m Lagen weiblich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
5:09.10
14 - 100m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:06.03
14 - 100m Schmetterling weiblich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
1:06.40
19 - 50m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
30.40
27 - 200m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:23.20
19 - 50m Schmetterling weiblich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
30.49
27 - 200m Schmetterling weiblich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
2:23.81
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:28.25
39 - 1500m Freistil weiblich schnellster Lauf MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
17:54.44
Eredmények
1 - 400m Lagen weiblich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
16:43 SW 7.5 Wechselbeinschlag nach der Wende auf der Bruststecke
14 - 100m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
9.
RT +0.73 50m: 00:30,55, 100m: 01:06,40 (00:35,85)
14 - 100m Schmetterling weiblich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
10.
RT +0.71 50m: 00:31,06, 100m: 01:06,41 (00:35,35)
19 - 50m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
17.
RT +0.72
27 - 200m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
2.
RT +0.74 50m: 00:31,67, 100m: 01:07,62 (00:35,95), 150m: 01:45,51 (00:37,89), 200m: 02:23,81 (00:38,30)
19 - 50m Schmetterling weiblich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
13.
RT +0.72
27 - 200m Schmetterling weiblich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
2.
RT +0.80 50m: 00:31,80, 100m: 01:08,10 (00:36,30), 150m: 01:46,32 (00:38,22), 200m: 02:24,09 (00:37,77)
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
6.
RT +0.71 50m: 00:31,57, 100m: 01:09,42 (00:37,85), 150m: 01:54,24 (00:44,82), 200m: 02:29,36 (00:35,12)
39 - 1500m Freistil weiblich schnellster Lauf MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Damen
2.
RT +0.76 50m: 00:31,69, 100m: 01:06,00 (00:34,31), 150m: 01:40,84 (00:34,84), 200m: 02:15,77 (00:34,93)
250m: 02:51,16 (00:35,39), 300m: 03:26,43 (00:35,27), 350m: 04:02,01 (00:35,58), 400m: 04:37,70 (00:35,69)
450m: 05:13,69 (00:35,99), 500m: 05:49,67 (00:35,98), 550m: 06:25,65 (00:35,98), 600m: 07:01,88 (00:36,23)
650m: 07:38,22 (00:36,34), 700m: 08:14,37 (00:36,15), 750m: 08:50,43 (00:36,06), 800m: 09:26,72 (00:36,29)
850m: 10:03,52 (00:36,80), 900m: 10:39,84 (00:36,32), 950m: 11:16,27 (00:36,43), 1000m: 11:52,36 (00:36,09)
1050m: 12:28,80 (00:36,44), 1100m: 13:05,11 (00:36,31), 1150m: 13:41,33 (00:36,22), 1200m: 14:17,69 (00:36,36)
1250m: 14:53,97 (00:36,28), 1300m: 15:30,18 (00:36,21), 1350m: 16:06,58 (00:36,40), 1400m: 16:43,08 (00:36,50)
1450m: 17:18,81 (00:35,73), 1500m: 17:53,94 (00:35,13)