73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse (26.-29.07.2018) - Kapfenberg

Ön itt van: Rendezvények > 73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
MLADENOVIC Luka
Neme Férfi/ak
szül.idő 2004
Egyesület SU GENERALI SALZBURG AUT (Austria)
Indulások
2 - 400m Lagen männlich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
5:00.69
9 - 100m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:08.86
9 - 100m Brust männlich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
1:10.47
20 - 50m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
28.87
24 - 200m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:28.67
24 - 200m Brust männlich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
2:29.52
34 - 50m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
32.43
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:18.55
38 - 200m Lagen männlich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:22.57
Eredmények
2 - 400m Lagen männlich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
8.
RT +0.65 50m: 00:30,41, 100m: 01:08,19 (00:37,78), 150m: 01:48,34 (00:40,15), 200m: 02:29,07 (00:40,73)
250m: 03:09,56 (00:40,49), 300m: 03:50,71 (00:41,15), 350m: 04:26,77 (00:36,06), 400m: 05:02,14 (00:35,37)
9 - 100m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
16.
RT +0.79 50m: 00:32,90, 100m: 01:10,47 (00:37,57)
9 - 100m Brust männlich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
12.
RT +0.78 50m: 00:32,27, 100m: 01:08,79 (00:36,52)
20 - 50m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
54.
RT +0.77
24 - 200m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
10.
RT +0.76 50m: 00:33,72, 100m: 01:12,27 (00:38,55), 150m: 01:51,06 (00:38,79), 200m: 02:29,52 (00:38,46)
24 - 200m Brust männlich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
10.
RT +0.81 50m: 00:33,16, 100m: 01:10,66 (00:37,50), 150m: 01:49,39 (00:38,73), 200m: 02:27,07 (00:37,68)
34 - 50m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
17.
RT +0.74
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
24.
RT +0.78 50m: 00:29,94, 100m: 01:10,32 (00:40,38), 150m: 01:49,55 (00:39,23), 200m: 02:22,57 (00:33,02)
38 - 200m Lagen männlich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Herren
15.
RT +0.75 50m: 00:29,61, 100m: 01:08,38 (00:38,77), 150m: 01:47,20 (00:38,82), 200m: 02:21,12 (00:33,92)