73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse (26.-29.07.2018) - Kapfenberg

Ön itt van: Rendezvények > 73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
ESPERNBERGER Martin
Neme Férfi/ak
szül.idő 2003
Egyesület ASV LINZ AUT (Austria)
Indulások
2 - 400m Lagen männlich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
4:51.25
9 - 100m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:09.26
15 - 100m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
59.15
9 - 100m Brust männlich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
1:10.63
24 - 200m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:34.63
28 - 200m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:12.01
28 - 200m Schmetterling männlich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
2:14.45
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:18.35
38 - 200m Lagen männlich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:18.72
Eredmények
2 - 400m Lagen männlich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
5.
RT +0.61 50m: 00:28,21, 100m: 01:01,73 (00:33,52), 150m: 01:41,40 (00:39,67), 200m: 02:20,13 (00:38,73)
250m: 03:00,67 (00:40,54), 300m: 03:43,66 (00:42,99), 350m: 04:17,54 (00:33,88), 400m: 04:51,29 (00:33,75)
9 - 100m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
17.
RT +0.74 50m: 00:32,68, 100m: 01:10,63 (00:37,95)
15 - 100m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
24.
RT +0.79 50m: 00:28,12, 100m: 01:00,25 (00:32,13)
9 - 100m Brust männlich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
14.
RT +0.79 50m: 00:32,94, 100m: 01:09,65 (00:36,71)
24 - 200m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
18.
RT +0.77 50m: 00:35,01, 100m: 01:15,90 (00:40,89), 150m: 01:58,59 (00:42,69), 200m: 02:38,26 (00:39,67)
28 - 200m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
8.
RT +0.80 50m: 00:28,53, 100m: 01:01,68 (00:33,15), 150m: 01:37,33 (00:35,65), 200m: 02:14,45 (00:37,12)
28 - 200m Schmetterling männlich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
7.
RT +0.79 50m: 00:29,40, 100m: 01:03,75 (00:34,35), 150m: 01:38,88 (00:35,13), 200m: 02:12,90 (00:34,02)
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
16.
RT +0.77 50m: 00:29,48, 100m: 01:06,91 (00:37,43), 150m: 01:46,14 (00:39,23), 200m: 02:18,72 (00:32,58)
38 - 200m Lagen männlich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Herren
9.
RT +0.74 50m: 00:28,87, 100m: 01:06,02 (00:37,15), 150m: 01:44,01 (00:37,99), 200m: 02:15,22 (00:31,21)