73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse (26.-29.07.2018) - Kapfenberg

Ön itt van: Rendezvények > 73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
HARRICH Jacob
Neme Férfi/ak
szül.idő 2000
Egyesület ATUS GRAZ AUT (Austria)
Indulások
2 - 400m Lagen männlich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
5:13.38
9 - 100m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:10.26
20 - 50m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
28.66
24 - 200m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:32.86
24 - 200m Brust männlich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
2:32.19
34 - 50m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
32.73
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:24.96
Eredmények
2 - 400m Lagen männlich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
11.
RT +0.80 50m: 00:30,23, 100m: 01:06,49 (00:36,26), 150m: 01:50,82 (00:44,33), 200m: 02:35,22 (00:44,40)
250m: 03:19,65 (00:44,43), 300m: 04:04,53 (00:44,88), 350m: 04:43,09 (00:38,56), 400m: 05:21,77 (00:38,68)
2 - 400m Lagen männlich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Junioren
5.
RT +0.80 50m: 00:30,23, 100m: 01:06,49 (00:36,26), 150m: 01:50,82 (00:44,33), 200m: 02:35,22 (00:44,40)
250m: 03:19,65 (00:44,43), 300m: 04:04,53 (00:44,88), 350m: 04:43,09 (00:38,56), 400m: 05:21,77 (00:38,68)
9 - 100m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
18.
RT +0.73 50m: 00:33,06, 100m: 01:10,71 (00:37,65)
9 - 100m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
8.
RT +0.73 50m: 00:33,06, 100m: 01:10,71 (00:37,65)
20 - 50m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
55.
RT +0.68
20 - 50m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
29.
RT +0.68
24 - 200m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
12.
RT +0.73 50m: 00:33,35, 100m: 01:12,00 (00:38,65), 150m: 01:51,61 (00:39,61), 200m: 02:32,19 (00:40,58)
24 - 200m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
7.
RT +0.73 50m: 00:33,35, 100m: 01:12,00 (00:38,65), 150m: 01:51,61 (00:39,61), 200m: 02:32,19 (00:40,58)
24 - 200m Brust männlich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
14.
RT +0.72 50m: 00:33,25, 100m: 01:11,17 (00:37,92), 150m: 01:51,04 (00:39,87), 200m: 02:32,44 (00:41,40)
34 - 50m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
24.
RT +0.69
34 - 50m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
10.
RT +0.69
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
28.
RT +0.69 50m: 00:30,55, 100m: 01:09,21 (00:38,66), 150m: 01:50,28 (00:41,07), 200m: 02:24,43 (00:34,15)
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
17.
RT +0.69 50m: 00:30,55, 100m: 01:09,21 (00:38,66), 150m: 01:50,28 (00:41,07), 200m: 02:24,43 (00:34,15)