73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse (26.-29.07.2018) - Kapfenberg

Ön itt van: Rendezvények > 73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
MüLLER Felix
Neme Férfi/ak
szül.idő 2002
Egyesület SV WöRTHERSEE AUT (Austria)
Indulások
4 - 1500m Freistil männlich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
17:17.89
13 - 400m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
4:24.39
15 - 100m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:01.70
13 - 400m Freistil männlich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
4:22.85
22 - 200m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:04.07
36 - 100m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
56.78
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:23.19
Eredmények
4 - 1500m Freistil männlich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
10.
RT +0.82 50m: 00:30,18, 100m: 01:03,43 (00:33,25), 150m: 01:37,59 (00:34,16), 200m: 02:12,60 (00:35,01)
250m: 02:47,44 (00:34,84), 300m: 03:22,82 (00:35,38), 350m: 03:58,09 (00:35,27), 400m: 04:33,42 (00:35,33)
450m: 05:08,68 (00:35,26), 500m: 05:44,07 (00:35,39), 550m: 06:19,34 (00:35,27), 600m: 06:54,82 (00:35,48)
650m: 07:30,08 (00:35,26), 700m: 08:05,55 (00:35,47), 750m: 08:40,73 (00:35,18), 800m: 09:16,35 (00:35,62)
850m: 09:51,75 (00:35,40), 900m: 10:27,48 (00:35,73), 950m: 11:03,28 (00:35,80), 1000m: 11:38,90 (00:35,62)
1050m: 12:14,65 (00:35,75), 1100m: 12:50,37 (00:35,72), 1150m: 13:26,15 (00:35,78), 1200m: 14:01,66 (00:35,51)
1250m: 14:37,13 (00:35,47), 1300m: 15:12,52 (00:35,39), 1350m: 15:47,85 (00:35,33), 1400m: 16:22,93 (00:35,08)
1450m: 16:57,44 (00:34,51), 1500m: 17:30,20 (00:32,76)
13 - 400m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
8.
RT +0.86 50m: 00:30,04, 100m: 01:02,45 (00:32,41), 150m: 01:36,25 (00:33,80), 200m: 02:09,64 (00:33,39)
250m: 02:43,23 (00:33,59), 300m: 03:16,97 (00:33,74), 350m: 03:50,39 (00:33,42), 400m: 04:22,85 (00:32,46)
15 - 100m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
40.
RT +0.76 50m: 00:29,21, 100m: 01:04,07 (00:34,86)
13 - 400m Freistil männlich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
7.
RT +0.73 50m: 00:30,09, 100m: 01:02,67 (00:32,58), 150m: 01:36,37 (00:33,70), 200m: 02:10,57 (00:34,20)
250m: 02:44,77 (00:34,20), 300m: 03:19,18 (00:34,41), 350m: 03:53,43 (00:34,25), 400m: 04:25,95 (00:32,52)
22 - 200m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
24.
RT +0.71 50m: 00:28,99, 100m: 01:01,00 (00:32,01), 150m: 01:34,20 (00:33,20), 200m: 02:06,74 (00:32,54)
36 - 100m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
41.
RT +0.72 50m: 00:27,20, 100m: 00:56,58 (00:29,38)
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
29.
RT +0.76 50m: 00:30,22, 100m: 01:08,66 (00:38,44), 150m: 01:51,35 (00:42,69), 200m: 02:24,65 (00:33,30)