73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse (26.-29.07.2018) - Kapfenberg

Ön itt van: Rendezvények > 73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
HACKL Paul
Neme Férfi/ak
szül.idő 2002
Egyesület SV WöRTHERSEE AUT (Austria)
Indulások
4 - 1500m Freistil männlich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
17:57.20
7 - 50m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
26.67
13 - 400m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
4:25.13
13 - 400m Freistil männlich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
4:29.97
22 - 200m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:04.65
Eredmények
4 - 1500m Freistil männlich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
12.
RT +0.75 50m: 00:29,70, 100m: 01:02,87 (00:33,17), 150m: 01:37,70 (00:34,83), 200m: 02:12,92 (00:35,22)
250m: 02:48,50 (00:35,58), 300m: 03:24,34 (00:35,84), 350m: 04:00,60 (00:36,26), 400m: 04:36,76 (00:36,16)
450m: 05:13,51 (00:36,75), 500m: 05:49,73 (00:36,22), 550m: 06:26,40 (00:36,67), 600m: 07:03,24 (00:36,84)
650m: 07:39,47 (00:36,23), 700m: 08:16,16 (00:36,69), 750m: 08:53,17 (00:37,01), 800m: 09:29,69 (00:36,52)
850m: 10:06,60 (00:36,91), 900m: 10:42,91 (00:36,31), 950m: 11:19,55 (00:36,64), 1000m: 11:56,18 (00:36,63)
1050m: 12:33,06 (00:36,88), 1100m: 13:09,60 (00:36,54), 1150m: 13:46,39 (00:36,79), 1200m: 14:23,54 (00:37,15)
1250m: 15:01,08 (00:37,54), 1300m: 15:37,47 (00:36,39), 1350m: 16:14,06 (00:36,59), 1400m: 16:50,34 (00:36,28)
1450m: 17:26,96 (00:36,62), 1500m: 17:59,78 (00:32,82)
7 - 50m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
54.
RT +0.71
13 - 400m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
14.
RT +0.72 50m: 00:29,47, 100m: 01:02,25 (00:32,78), 150m: 01:36,03 (00:33,78), 200m: 02:10,66 (00:34,63)
250m: 02:45,46 (00:34,80), 300m: 03:20,85 (00:35,39), 350m: 03:56,30 (00:35,45), 400m: 04:29,97 (00:33,67)
13 - 400m Freistil männlich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
12.
RT +0.70 50m: 00:29,41, 100m: 01:02,59 (00:33,18), 150m: 01:36,73 (00:34,14), 200m: 02:11,37 (00:34,64)
250m: 02:46,40 (00:35,03), 300m: 03:21,57 (00:35,17), 350m: 03:56,67 (00:35,10), 400m: 04:29,35 (00:32,68)
22 - 200m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
28.
RT +0.70 50m: 00:28,81, 100m: 01:00,96 (00:32,15), 150m: 01:35,02 (00:34,06), 200m: 02:08,73 (00:33,71)
36 - 100m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
Abgemeldet.