73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse (26.-29.07.2018) - Kapfenberg

Ön itt van: Rendezvények > 73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
POKORNY Julian
Neme Férfi/ak
szül.idő 2003
Egyesület SVS-SCHWIMMEN AUT (Austria)
Indulások
4 - 1500m Freistil männlich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
17:25.09
13 - 400m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
4:23.19
13 - 400m Freistil männlich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
4:24.11
22 - 200m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:07.26
40 - 800m Freistil männlich schnellster Lauf MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
9:12.73
Eredmények
4 - 1500m Freistil männlich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
8.
RT +0.77 50m: 00:29,16, 100m: 01:01,57 (00:32,41), 150m: 01:34,79 (00:33,22), 200m: 02:08,95 (00:34,16)
250m: 02:44,41 (00:35,46), 300m: 03:19,00 (00:34,59), 350m: 03:53,20 (00:34,20), 400m: 04:28,68 (00:35,48)
450m: 05:03,79 (00:35,11), 500m: 05:38,60 (00:34,81), 550m: 06:13,73 (00:35,13), 600m: 06:48,95 (00:35,22)
650m: 07:24,12 (00:35,17), 700m: 07:59,04 (00:34,92), 750m: 08:34,40 (00:35,36), 800m: 09:09,25 (00:34,85)
850m: 09:43,90 (00:34,65), 900m: 10:20,18 (00:36,28), 950m: 10:56,13 (00:35,95), 1000m: 11:31,90 (00:35,77)
1050m: 12:03,97 (00:32,07), 1100m: 12:37,95 (00:33,98), 1150m: 13:13,60 (00:35,65), 1200m: 13:48,09 (00:34,49)
1250m: 14:23,57 (00:35,48), 1300m: 14:59,20 (00:35,63), 1350m: 15:34,80 (00:35,60), 1400m: 16:11,22 (00:36,42)
1450m: 16:42,93 (00:31,71), 1500m: 17:16,21 (00:33,28)
13 - 400m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
10.
RT +0.76 50m: 00:29,48, 100m: 01:02,05 (00:32,57), 150m: 01:35,38 (00:33,33), 200m: 02:09,08 (00:33,70)
250m: 02:43,22 (00:34,14), 300m: 03:17,77 (00:34,55), 350m: 03:52,25 (00:34,48), 400m: 04:24,11 (00:31,86)
13 - 400m Freistil männlich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
10.
RT +0.75 50m: 00:29,51, 100m: 01:01,99 (00:32,48), 150m: 01:35,99 (00:34,00), 200m: 02:09,82 (00:33,83)
250m: 02:44,23 (00:34,41), 300m: 03:17,92 (00:33,69), 350m: 03:51,96 (00:34,04), 400m: 04:24,97 (00:33,01)
22 - 200m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
26.
RT +0.77 50m: 00:28,96, 100m: 01:01,25 (00:32,29), 150m: 01:35,01 (00:33,76), 200m: 02:07,62 (00:32,61)
40 - 800m Freistil männlich langsame Läufe MéRT, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
RT +0.76 50m: 00:30,05, 100m: 01:02,53 (00:32,48), 150m: 01:36,21 (00:33,68), 200m: 02:10,61 (00:34,40)
250m: 02:45,23 (00:34,62), 300m: 03:19,75 (00:34,52), 350m: 03:54,77 (00:35,02), 400m: 04:28,93 (00:34,16)
450m: 05:03,76 (00:34,83), 500m: 05:38,91 (00:35,15), 550m: 06:13,80 (00:34,89), 600m: 06:48,86 (00:35,06)
650m: 07:23,97 (00:35,11), 700m: 07:58,93 (00:34,96), 750m: 08:32,80 (00:33,87), 800m: 09:05,59 (00:32,79)
40 - 800m Freistil männlich schnellster Lauf MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Herren
9.
RT +0.76 50m: 00:30,05, 100m: 01:02,53 (00:32,48), 150m: 01:36,21 (00:33,68), 200m: 02:10,61 (00:34,40)
250m: 02:45,23 (00:34,62), 300m: 03:19,75 (00:34,52), 350m: 03:54,77 (00:35,02), 400m: 04:28,93 (00:34,16)
450m: 05:03,76 (00:34,83), 500m: 05:38,91 (00:35,15), 550m: 06:13,80 (00:34,89), 600m: 06:48,86 (00:35,06)
650m: 07:23,97 (00:35,11), 700m: 07:58,93 (00:34,96), 750m: 08:32,80 (00:33,87), 800m: 09:05,59 (00:32,79)