73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse (26.-29.07.2018) - Kapfenberg

Ön itt van: Rendezvények > 73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
ZIEBART Victoria
Neme Nő/k
szül.idő 2001
Egyesület ASV WIEN AUT (Austria)
Indulások
8 - 100m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:13.71
8 - 100m Brust weiblich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
1:15.77
23 - 200m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:35.32
23 - 200m Brust weiblich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
2:43.91
33 - 50m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
34.62
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:29.58
33 - 50m Brust weiblich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
35.48
37 - 200m Lagen weiblich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:36.93
Eredmények
8 - 100m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
6.
RT +0.82 50m: 00:35,92, 100m: 01:15,77 (00:39,85)
8 - 100m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
3.
RT +0.82 50m: 00:35,92, 100m: 01:15,77 (00:39,85)
8 - 100m Brust weiblich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
6.
RT +0.78 50m: 00:35,42, 100m: 01:15,02 (00:39,60)
23 - 200m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
4.
RT +0.78 50m: 00:36,72, 100m: 01:18,61 (00:41,89), 150m: 02:00,92 (00:42,31), 200m: 02:43,91 (00:42,99)
23 - 200m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
2.
RT +0.78 50m: 00:36,72, 100m: 01:18,61 (00:41,89), 150m: 02:00,92 (00:42,31), 200m: 02:43,91 (00:42,99)
23 - 200m Brust weiblich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
3.
RT +0.76 50m: 00:36,15, 100m: 01:16,73 (00:40,58), 150m: 01:58,41 (00:41,68), 200m: 02:39,41 (00:41,00)
33 - 50m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
12.
RT +0.78
33 - 50m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
6.
RT +0.78
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
19.
RT +0.80 50m: 00:34,41, 100m: 01:15,94 (00:41,53), 150m: 02:00,06 (00:44,12), 200m: 02:36,93 (00:36,87)
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
11.
RT +0.80 50m: 00:34,41, 100m: 01:15,94 (00:41,53), 150m: 02:00,06 (00:44,12), 200m: 02:36,93 (00:36,87)
33 - 50m Brust weiblich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Damen
10.
RT +0.75
37 - 200m Lagen weiblich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Damen
13.
RT +0.76 50m: 00:34,28, 100m: 01:15,39 (00:41,11), 150m: 01:59,40 (00:44,01), 200m: 02:36,02 (00:36,62)