73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse (26.-29.07.2018) - Kapfenberg

Ön itt van: Rendezvények > 73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
ESPERNBERGER Paul
Neme Férfi/ak
szül.idő 1999
Egyesület ASV LINZ AUT (Austria)
Indulások
7 - 50m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
24.69
15 - 100m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
54.95
15 - 100m Schmetterling männlich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
55.44
20 - 50m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
25.29
28 - 200m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:00.93
20 - 50m Schmetterling männlich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
25.71
28 - 200m Schmetterling männlich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
2:02.86
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:07.82
38 - 200m Lagen männlich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:09.71
Eredmények
7 - 50m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
19.
RT +0.74
7 - 50m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
7.
RT +0.74
15 - 100m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
3.
RT +0.76 50m: 00:26,45, 100m: 00:55,44 (00:28,99)
15 - 100m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
2.
RT +0.76 50m: 00:26,45, 100m: 00:55,44 (00:28,99)
15 - 100m Schmetterling männlich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
4.
RT +0.77 50m: 00:26,33, 100m: 00:55,32 (00:28,99)
20 - 50m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
11.
RT +0.73
20 - 50m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
5.
RT +0.73
28 - 200m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
1.
RT +0.78 50m: 00:28,39, 100m: 00:59,91 (00:31,52), 150m: 01:31,33 (00:31,42), 200m: 02:02,86 (00:31,53)
28 - 200m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
1.
RT +0.78 50m: 00:28,39, 100m: 00:59,91 (00:31,52), 150m: 01:31,33 (00:31,42), 200m: 02:02,86 (00:31,53)
20 - 50m Schmetterling männlich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
9.
RT +0.75
28 - 200m Schmetterling männlich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
1.
RT +0.76 50m: 00:28,86, 100m: 01:00,79 (00:31,93), 150m: 01:32,18 (00:31,39), 200m: 02:03,22 (00:31,04)
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
4.
RT +0.75 50m: 00:27,61, 100m: 01:01,88 (00:34,27), 150m: 01:40,76 (00:38,88), 200m: 02:09,71 (00:28,95)
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
3.
RT +0.75 50m: 00:27,61, 100m: 01:01,88 (00:34,27), 150m: 01:40,76 (00:38,88), 200m: 02:09,71 (00:28,95)
38 - 200m Lagen männlich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Herren
2.
RT +0.77 50m: 00:27,45, 100m: 01:00,89 (00:33,44), 150m: 01:39,53 (00:38,64), 200m: 02:09,03 (00:29,50)