73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse (26.-29.07.2018) - Kapfenberg

Ön itt van: Rendezvények > 73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
FESSL Simon
Neme Férfi/ak
szül.idő 1999
Egyesület ATUS KNITTELFELD AUT (Austria)
Indulások
2 - 400m Lagen männlich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
4:56.65
9 - 100m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:11.26
15 - 100m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:00.72
15 - 100m Schmetterling männlich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
59.22
22 - 200m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:59.97
28 - 200m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:16.41
22 - 200m Freistil männlich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
2:02.04
28 - 200m Schmetterling männlich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
2:17.18
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:16.11
38 - 200m Lagen männlich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:16.40
Eredmények
2 - 400m Lagen männlich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
4.
RT +0.84 50m: 00:29,58, 100m: 01:03,49 (00:33,91), 150m: 01:42,27 (00:38,78), 200m: 02:19,93 (00:37,66)
250m: 03:01,66 (00:41,73), 300m: 03:43,93 (00:42,27), 350m: 04:16,77 (00:32,84), 400m: 04:49,42 (00:32,65)
2 - 400m Lagen männlich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Junioren
3.
RT +0.84 50m: 00:29,58, 100m: 01:03,49 (00:33,91), 150m: 01:42,27 (00:38,78), 200m: 02:19,93 (00:37,66)
250m: 03:01,66 (00:41,73), 300m: 03:43,93 (00:42,27), 350m: 04:16,77 (00:32,84), 400m: 04:49,42 (00:32,65)
9 - 100m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
20.
RT +0.84 50m: 00:33,10, 100m: 01:11,55 (00:38,45)
9 - 100m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
10.
RT +0.84 50m: 00:33,10, 100m: 01:11,55 (00:38,45)
15 - 100m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
17.
RT +0.83 50m: 00:27,90, 100m: 00:59,22 (00:31,32)
15 - 100m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
10.
RT +0.83 50m: 00:27,90, 100m: 00:59,22 (00:31,32)
15 - 100m Schmetterling männlich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
16.
RT +0.82 50m: 00:27,95, 100m: 00:59,51 (00:31,56)
22 - 200m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
12.
RT +0.88 50m: 00:28,02, 100m: 00:58,65 (00:30,63), 150m: 01:30,31 (00:31,66), 200m: 02:02,04 (00:31,73)
22 - 200m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
7.
RT +0.88 50m: 00:28,02, 100m: 00:58,65 (00:30,63), 150m: 01:30,31 (00:31,66), 200m: 02:02,04 (00:31,73)
28 - 200m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
10.
RT +0.84 50m: 00:29,52, 100m: 01:04,41 (00:34,89), 150m: 01:40,13 (00:35,72), 200m: 02:17,18 (00:37,05)
28 - 200m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
7.
RT +0.84 50m: 00:29,52, 100m: 01:04,41 (00:34,89), 150m: 01:40,13 (00:35,72), 200m: 02:17,18 (00:37,05)
22 - 200m Freistil männlich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
10.
RT +0.83 50m: 00:28,44, 100m: 00:59,11 (00:30,67), 150m: 01:30,49 (00:31,38), 200m: 02:00,96 (00:30,47)
28 - 200m Schmetterling männlich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
9.
RT +0.86 50m: 00:30,37, 100m: 01:04,84 (00:34,47), 150m: 01:40,46 (00:35,62), 200m: 02:16,40 (00:35,94)
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
10.
RT +0.81 50m: 00:28,18, 100m: 01:04,75 (00:36,57), 150m: 01:45,53 (00:40,78), 200m: 02:16,40 (00:30,87)
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
7.
RT +0.81 50m: 00:28,18, 100m: 01:04,75 (00:36,57), 150m: 01:45,53 (00:40,78), 200m: 02:16,40 (00:30,87)
38 - 200m Lagen männlich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Herren
7.
RT +0.84 50m: 00:29,23, 100m: 01:05,82 (00:36,59), 150m: 01:46,35 (00:40,53), 200m: 02:16,79 (00:30,44)