73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse (26.-29.07.2018) - Kapfenberg

Ön itt van: Rendezvények > 73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
HAIDER Stephan
Neme Férfi/ak
szül.idő 1999
Egyesület SV-SIMMERING AUT (Austria)
Indulások
7 - 50m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
24.43
22 - 200m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:55.37
22 - 200m Freistil männlich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
1:56.02
36 - 100m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
53.05
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:14.36
36 - 100m Freistil männlich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
52.52
Eredmények
7 - 50m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
20.
RT +0.74
7 - 50m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
8.
RT +0.74
22 - 200m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
3.
RT +0.71 50m: 00:26,93, 100m: 00:56,32 (00:29,39), 150m: 01:26,25 (00:29,93), 200m: 01:56,02 (00:29,77)
22 - 200m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
3.
RT +0.71 50m: 00:26,93, 100m: 00:56,32 (00:29,39), 150m: 01:26,25 (00:29,93), 200m: 01:56,02 (00:29,77)
22 - 200m Freistil männlich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
4.
RT +0.74 50m: 00:26,46, 100m: 00:55,30 (00:28,84), 150m: 01:25,21 (00:29,91), 200m: 01:55,79 (00:30,58)
36 - 100m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
9.
RT +0.71 50m: 00:25,38, 100m: 00:52,52 (00:27,14)
36 - 100m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
4.
RT +0.71 50m: 00:25,38, 100m: 00:52,52 (00:27,14)
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
9.
RT +0.73 50m: 00:27,68, 100m: 01:03,79 (00:36,11), 150m: 01:44,68 (00:40,89), 200m: 02:15,93 (00:31,25)
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
6.
RT +0.73 50m: 00:27,68, 100m: 01:03,79 (00:36,11), 150m: 01:44,68 (00:40,89), 200m: 02:15,93 (00:31,25)
36 - 100m Freistil männlich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Herren
8.
RT +0.72 50m: 00:25,41, 100m: 00:52,96 (00:27,55)