73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse (26.-29.07.2018) - Kapfenberg

Ön itt van: Rendezvények > 73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
UNGERBöCK Linda
Neme Nő/k
szül.idő 2000
Egyesület SV-SIMMERING AUT (Austria)
Indulások
3 - 800m Freistil weiblich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
9:28.97
12 - 400m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
4:36.46
12 - 400m Freistil weiblich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
4:35.77
39 - 1500m Freistil weiblich schnellster Lauf MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
18:21.02
Eredmények
3 - 800m Freistil weiblich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
2.
RT +0.77 50m: 00:32,14, 100m: 01:07,78 (00:35,64), 150m: 01:43,52 (00:35,74), 200m: 02:18,64 (00:35,12)
250m: 02:54,21 (00:35,57), 300m: 03:29,60 (00:35,39), 350m: 04:04,66 (00:35,06), 400m: 04:39,68 (00:35,02)
450m: 05:14,66 (00:34,98), 500m: 05:49,63 (00:34,97), 550m: 06:24,46 (00:34,83), 600m: 06:59,49 (00:35,03)
650m: 07:34,40 (00:34,91), 700m: 08:10,01 (00:35,61), 750m: 08:46,08 (00:36,07), 800m: 09:22,26 (00:36,18)
3 - 800m Freistil weiblich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Junioren
2.
RT +0.77 50m: 00:32,14, 100m: 01:07,78 (00:35,64), 150m: 01:43,52 (00:35,74), 200m: 02:18,64 (00:35,12)
250m: 02:54,21 (00:35,57), 300m: 03:29,60 (00:35,39), 350m: 04:04,66 (00:35,06), 400m: 04:39,68 (00:35,02)
450m: 05:14,66 (00:34,98), 500m: 05:49,63 (00:34,97), 550m: 06:24,46 (00:34,83), 600m: 06:59,49 (00:35,03)
650m: 07:34,40 (00:34,91), 700m: 08:10,01 (00:35,61), 750m: 08:46,08 (00:36,07), 800m: 09:22,26 (00:36,18)
12 - 400m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
3.
RT +0.83 50m: 00:31,48, 100m: 01:05,75 (00:34,27), 150m: 01:40,14 (00:34,39), 200m: 02:15,20 (00:35,06)
250m: 02:50,16 (00:34,96), 300m: 03:25,77 (00:35,61), 350m: 04:00,82 (00:35,05), 400m: 04:35,77 (00:34,95)
12 - 400m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
3.
RT +0.83 50m: 00:31,48, 100m: 01:05,75 (00:34,27), 150m: 01:40,14 (00:34,39), 200m: 02:15,20 (00:35,06)
250m: 02:50,16 (00:34,96), 300m: 03:25,77 (00:35,61), 350m: 04:00,82 (00:35,05), 400m: 04:35,77 (00:34,95)
12 - 400m Freistil weiblich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
3.
RT +0.82 50m: 00:31,38, 100m: 01:05,28 (00:33,90), 150m: 01:39,44 (00:34,16), 200m: 02:14,27 (00:34,83)
250m: 02:49,27 (00:35,00), 300m: 03:24,81 (00:35,54), 350m: 04:00,27 (00:35,46), 400m: 04:35,72 (00:35,45)
39 - 1500m Freistil weiblich schnellster Lauf MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Damen
3.
RT +0.91 50m: 00:32,20, 100m: 01:07,11 (00:34,91), 150m: 01:42,65 (00:35,54), 200m: 02:18,21 (00:35,56)
250m: 02:53,91 (00:35,70), 300m: 03:29,30 (00:35,39), 350m: 04:05,13 (00:35,83), 400m: 04:40,69 (00:35,56)
450m: 05:16,67 (00:35,98), 500m: 05:52,62 (00:35,95), 550m: 06:28,63 (00:36,01), 600m: 07:04,61 (00:35,98)
650m: 07:40,86 (00:36,25), 700m: 08:17,10 (00:36,24), 750m: 08:53,32 (00:36,22), 800m: 09:29,61 (00:36,29)
850m: 10:06,30 (00:36,69), 900m: 10:42,81 (00:36,51), 950m: 11:19,42 (00:36,61), 1000m: 11:55,43 (00:36,01)
1050m: 12:32,34 (00:36,91), 1100m: 13:08,57 (00:36,23), 1150m: 13:45,53 (00:36,96), 1200m: 14:22,26 (00:36,73)
1250m: 14:59,17 (00:36,91), 1300m: 15:35,84 (00:36,67), 1350m: 16:12,29 (00:36,45), 1400m: 16:49,39 (00:37,10)
1450m: 17:26,14 (00:36,75), 1500m: 18:02,47 (00:36,33)