73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse (26.-29.07.2018) - Kapfenberg

Ön itt van: Rendezvények > 73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
PLATTNER Benjamin Rudolf
Neme Férfi/ak
szül.idő 1999
Egyesület SU GENERALI SALZBURG AUT (Austria)
Indulások
7 - 50m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
25.68
15 - 100m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
56.85
15 - 100m Schmetterling männlich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
57.51
20 - 50m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
26.54
28 - 200m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:06.72
28 - 200m Schmetterling männlich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
2:08.47
36 - 100m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
55.30
Eredmények
7 - 50m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
42.
RT +0.76
7 - 50m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
18.
RT +0.76
15 - 100m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
11.
RT +0.71 50m: 00:26,40, 100m: 00:57,51 (00:31,11)
15 - 100m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
5.
RT +0.71 50m: 00:26,40, 100m: 00:57,51 (00:31,11)
15 - 100m Schmetterling männlich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
11.
RT +0.70 50m: 00:26,38, 100m: 00:57,54 (00:31,16)
20 - 50m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
23.
RT +0.72
20 - 50m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
11.
RT +0.72
28 - 200m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
3.
RT +0.68 50m: 00:28,92, 100m: 01:01,56 (00:32,64), 150m: 01:34,31 (00:32,75), 200m: 02:08,47 (00:34,16)
28 - 200m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
3.
RT +0.68 50m: 00:28,92, 100m: 01:01,56 (00:32,64), 150m: 01:34,31 (00:32,75), 200m: 02:08,47 (00:34,16)
28 - 200m Schmetterling männlich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
5.
RT +0.70 50m: 00:28,55, 100m: 01:01,59 (00:33,04), 150m: 01:34,98 (00:33,39), 200m: 02:09,57 (00:34,59)
36 - 100m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
23.
RT +0.70 50m: 00:26,16, 100m: 00:55,03 (00:28,87)
36 - 100m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
10.
RT +0.70 50m: 00:26,16, 100m: 00:55,03 (00:28,87)