73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse (26.-29.07.2018) - Kapfenberg

Ön itt van: Rendezvények > 73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
KONZET Peter
Neme Férfi/ak
szül.idő 1997
Egyesület SC IKB INNSBRUCK AUT (Austria)
Indulások
9 - 100m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:06.85
9 - 100m Brust männlich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
1:06.32
24 - 200m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:29.09
24 - 200m Brust männlich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
2:29.62
34 - 50m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
30.38
36 - 100m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
54.47
34 - 50m Brust männlich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
30.26
Eredmények
9 - 100m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
4.
RT +0.64 50m: 00:30,31, 100m: 01:06,32 (00:36,01)
9 - 100m Brust männlich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
6.
RT +0.63 50m: 00:30,26, 100m: 01:06,30 (00:36,04)
24 - 200m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
11.
RT +0.66 50m: 00:32,86, 100m: 01:11,42 (00:38,56), 150m: 01:50,73 (00:39,31), 200m: 02:29,62 (00:38,89)
24 - 200m Brust männlich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
9.
RT +0.67 50m: 00:32,97, 100m: 01:10,19 (00:37,22), 150m: 01:48,10 (00:37,91), 200m: 02:26,01 (00:37,91)
34 - 50m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
5.
RT +0.66
36 - 100m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
20.
RT +0.63 50m: 00:25,79, 100m: 00:54,50 (00:28,71)
34 - 50m Brust männlich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Herren
3.
RT +0.60