73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse (26.-29.07.2018) - Kapfenberg

Ön itt van: Rendezvények > 73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
WURM Melissa
Neme Nő/k
szül.idő 1998
Egyesület SV-SIMMERING AUT (Austria)
Indulások
8 - 100m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:14.79
8 - 100m Brust weiblich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
1:13.50
23 - 200m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:40.70
23 - 200m Brust weiblich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
2:40.93
33 - 50m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
33.80
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:31.99
33 - 50m Brust weiblich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
34.38
37 - 200m Lagen weiblich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:33.07
Eredmények
8 - 100m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
3.
RT +0.74 50m: 00:34,13, 100m: 01:13,50 (00:39,37)
8 - 100m Brust weiblich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
4.
RT +0.71 50m: 00:34,37, 100m: 01:13,01 (00:38,64)
23 - 200m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
2.
RT +0.76 50m: 00:35,91, 100m: 01:16,83 (00:40,92), 150m: 01:58,73 (00:41,90), 200m: 02:40,93 (00:42,20)
23 - 200m Brust weiblich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
4.
RT +0.75 50m: 00:35,62, 100m: 01:15,81 (00:40,19), 150m: 01:57,59 (00:41,78), 200m: 02:39,56 (00:41,97)
33 - 50m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
5.
RT +0.71
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
10.
RT +0.76 50m: 00:34,66, 100m: 01:14,27 (00:39,61), 150m: 01:56,18 (00:41,91), 200m: 02:33,07 (00:36,89)
33 - 50m Brust weiblich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Damen
4.
RT +0.75
37 - 200m Lagen weiblich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Damen
7.
RT +0.75 50m: 00:34,28, 100m: 01:13,34 (00:39,06), 150m: 01:55,47 (00:42,13), 200m: 02:32,55 (00:37,08)