73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse (26.-29.07.2018) - Kapfenberg

Ön itt van: Rendezvények > 73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
POPOV Snejana
Neme Nő/k
szül.idő 2001
Egyesület SV KAPFENBERG AUT (Austria)
Indulások
6 - 50m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
27.87
10 - 200m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:29.17
14 - 100m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:06.26
6 - 50m Freistil weiblich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
27.99
10 - 200m Rücken weiblich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
2:26.52
14 - 100m Schmetterling weiblich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
1:06.24
19 - 50m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
29.92
21 - 200m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:15.33
25 - 100m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:08.33
19 - 50m Schmetterling weiblich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
29.92
25 - 100m Rücken weiblich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
1:08.93
35 - 100m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:01.25
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:35.99
37 - 200m Lagen weiblich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:34.32
Eredmények
6 - 50m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
8.
RT +0.72
6 - 50m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
4.
RT +0.72
10 - 200m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
3.
RT +0.71 50m: 00:34,59, 100m: 01:11,63 (00:37,04), 150m: 01:48,90 (00:37,27), 200m: 02:26,52 (00:37,62)
10 - 200m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
1.
RT +0.71 50m: 00:34,59, 100m: 01:11,63 (00:37,04), 150m: 01:48,90 (00:37,27), 200m: 02:26,52 (00:37,62)
14 - 100m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
8.
RT +0.70 50m: 00:30,60, 100m: 01:06,24 (00:35,64)
14 - 100m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
5.
RT +0.70 50m: 00:30,60, 100m: 01:06,24 (00:35,64)
6 - 50m Freistil weiblich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
8.
RT +0.74
10 - 200m Rücken weiblich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
2.
RT +0.70 50m: 00:33,88, 100m: 01:10,72 (00:36,84), 150m: 01:48,52 (00:37,80), 200m: 02:25,08 (00:36,56)
14 - 100m Schmetterling weiblich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
8.
RT +0.76 50m: 00:30,83, 100m: 01:06,91 (00:36,08)
19 - 50m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
10.
RT +0.74
19 - 50m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
6.
RT +0.74
21 - 200m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
23.
RT +0.77 50m: 00:31,39, 100m: 01:06,74 (00:35,35), 150m: 01:44,56 (00:37,82), 200m: 02:22,49 (00:37,93)
21 - 200m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
12.
RT +0.77 50m: 00:31,39, 100m: 01:06,74 (00:35,35), 150m: 01:44,56 (00:37,82), 200m: 02:22,49 (00:37,93)
25 - 100m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
5.
RT +0.69 50m: 00:33,71, 100m: 01:08,93 (00:35,22)
25 - 100m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
2.
RT +0.69 50m: 00:33,71, 100m: 01:08,93 (00:35,22)
19 - 50m Schmetterling weiblich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
10.
RT +0.73
25 - 100m Rücken weiblich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
7.
RT +0.68 50m: 00:33,23, 100m: 01:09,04 (00:35,81)
35 - 100m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
14.
RT +0.73 50m: 00:29,84, 100m: 01:02,23 (00:32,39)
35 - 100m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
8.
RT +0.73 50m: 00:29,84, 100m: 01:02,23 (00:32,39)
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
13.
RT +0.72 50m: 00:31,80, 100m: 01:10,42 (00:38,62), 150m: 01:57,85 (00:47,43), 200m: 02:34,32 (00:36,47)
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
8.
RT +0.72 50m: 00:31,80, 100m: 01:10,42 (00:38,62), 150m: 01:57,85 (00:47,43), 200m: 02:34,32 (00:36,47)
37 - 200m Lagen weiblich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Damen
9.
RT +0.78 50m: 00:31,06, 100m: 01:08,20 (00:37,14), 150m: 01:55,33 (00:47,13), 200m: 02:31,16 (00:35,83)