73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse (26.-29.07.2018) - Kapfenberg

Ön itt van: Rendezvények > 73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
HORKY Christoph
Neme Férfi/ak
szül.idő 2001
Egyesület SV FRIESEN WIEN AUT (Austria)
Indulások
9 - 100m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:08.09
9 - 100m Brust männlich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
1:09.20
24 - 200m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:29.27
24 - 200m Brust männlich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
2:26.26
34 - 50m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
32.04
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:21.50
34 - 50m Brust männlich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
31.46
38 - 200m Lagen männlich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:16.41
Eredmények
9 - 100m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
12.
RT +0.73 50m: 00:32,74, 100m: 01:09,20 (00:36,46)
9 - 100m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
7.
RT +0.73 50m: 00:32,74, 100m: 01:09,20 (00:36,46)
9 - 100m Brust männlich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
13.
RT +0.70 50m: 00:33,03, 100m: 01:09,49 (00:36,46)
24 - 200m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
4.
RT +0.73 50m: 00:32,83, 100m: 01:09,32 (00:36,49), 150m: 01:46,98 (00:37,66), 200m: 02:26,26 (00:39,28)
24 - 200m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
3.
RT +0.73 50m: 00:32,83, 100m: 01:09,32 (00:36,49), 150m: 01:46,98 (00:37,66), 200m: 02:26,26 (00:39,28)
24 - 200m Brust männlich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
8.
RT +0.71 50m: 00:33,04, 100m: 01:09,84 (00:36,80), 150m: 01:48,59 (00:38,75), 200m: 02:27,95 (00:39,36)
34 - 50m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
16.
RT +0.71
34 - 50m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
6.
RT +0.71
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
11.
RT +0.69 50m: 00:29,66, 100m: 01:05,60 (00:35,94), 150m: 01:44,05 (00:38,45), 200m: 02:16,41 (00:32,36)
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
8.
RT +0.69 50m: 00:29,66, 100m: 01:05,60 (00:35,94), 150m: 01:44,05 (00:38,45), 200m: 02:16,41 (00:32,36)
34 - 50m Brust männlich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Herren
15.
RT +0.72
38 - 200m Lagen männlich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Herren
8.
RT +0.68 50m: 00:29,97, 100m: 01:06,63 (00:36,66), 150m: 01:44,96 (00:38,33), 200m: 02:17,68 (00:32,72)