73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse (26.-29.07.2018) - Kapfenberg

Ön itt van: Rendezvények > 73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
HöLZL Sonja
Neme Nő/k
szül.idő 1994
Egyesület ATUS GRAZ AUT (Austria)
Indulások
6 - 50m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
28.32
10 - 200m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:29.50
10 - 200m Rücken weiblich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
2:31.97
25 - 100m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:08.95
25 - 100m Rücken weiblich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
1:09.54
31 - 50m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
31.84
35 - 100m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:02.00
31 - 50m Rücken weiblich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
33.82
Eredmények
6 - 50m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
15.
RT +0.70
10 - 200m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
7.
RT +0.64 50m: 00:35,41, 100m: 01:13,70 (00:38,29), 150m: 01:52,51 (00:38,81), 200m: 02:31,97 (00:39,46)
10 - 200m Rücken weiblich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
5.
RT +0.61 50m: 00:33,42, 100m: 01:11,13 (00:37,71), 150m: 01:49,89 (00:38,76), 200m: 02:30,66 (00:40,77)
25 - 100m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
7.
RT +0.67 50m: 00:33,12, 100m: 01:09,54 (00:36,42)
25 - 100m Rücken weiblich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
4.
RT +0.63 50m: 00:33,09, 100m: 01:08,77 (00:35,68)
31 - 50m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
14.
RT +0.61
35 - 100m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
31.
RT +0.70 50m: 00:30,96, 100m: 01:04,82 (00:33,86)
31 - 50m Rücken weiblich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Damen
9.
RT +0.58