73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse (26.-29.07.2018) - Kapfenberg

Ön itt van: Rendezvények > 73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
PREISINGER Felix
Neme Férfi/ak
szül.idő 2001
Egyesület ASKOE SC STEYR AUT (Austria)
Indulások
2 - 400m Lagen männlich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
5:02.37
13 - 400m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
4:20.71
20 - 50m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
28.52
22 - 200m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:02.63
22 - 200m Freistil männlich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
2:02.15
36 - 100m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
57.37
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:20.47
38 - 200m Lagen männlich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:16.57
Eredmények
2 - 400m Lagen männlich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
3.
RT +0.76 50m: 00:29,86, 100m: 01:05,10 (00:35,24), 150m: 01:44,26 (00:39,16), 200m: 02:22,77 (00:38,51)
250m: 03:03,94 (00:41,17), 300m: 03:44,86 (00:40,92), 350m: 04:18,28 (00:33,42), 400m: 04:47,86 (00:29,58)
2 - 400m Lagen männlich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Junioren
2.
RT +0.76 50m: 00:29,86, 100m: 01:05,10 (00:35,24), 150m: 01:44,26 (00:39,16), 200m: 02:22,77 (00:38,51)
250m: 03:03,94 (00:41,17), 300m: 03:44,86 (00:40,92), 350m: 04:18,28 (00:33,42), 400m: 04:47,86 (00:29,58)
13 - 400m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
10.
RT +0.74 50m: 00:29,41, 100m: 01:02,21 (00:32,80), 150m: 01:36,05 (00:33,84), 200m: 02:10,25 (00:34,20)
250m: 02:44,77 (00:34,52), 300m: 03:18,88 (00:34,11), 350m: 03:53,24 (00:34,36), 400m: 04:24,11 (00:30,87)
13 - 400m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
6.
RT +0.74 50m: 00:29,41, 100m: 01:02,21 (00:32,80), 150m: 01:36,05 (00:33,84), 200m: 02:10,25 (00:34,20)
250m: 02:44,77 (00:34,52), 300m: 03:18,88 (00:34,11), 350m: 03:53,24 (00:34,36), 400m: 04:24,11 (00:30,87)
20 - 50m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
50.
RT +0.71
20 - 50m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
25.
RT +0.71
22 - 200m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
13.
RT +0.72 50m: 00:28,10, 100m: 00:59,01 (00:30,91), 150m: 01:31,29 (00:32,28), 200m: 02:02,15 (00:30,86)
22 - 200m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
8.
RT +0.72 50m: 00:28,10, 100m: 00:59,01 (00:30,91), 150m: 01:31,29 (00:32,28), 200m: 02:02,15 (00:30,86)
22 - 200m Freistil männlich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
9.
RT +0.72 50m: 00:27,79, 100m: 00:59,32 (00:31,53), 150m: 01:30,68 (00:31,36), 200m: 02:00,06 (00:29,38)
36 - 100m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
27.
RT +0.72 50m: 00:26,73, 100m: 00:55,41 (00:28,68)
36 - 100m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
14.
RT +0.72 50m: 00:26,73, 100m: 00:55,41 (00:28,68)
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
12.
RT +0.78 50m: 00:28,66, 100m: 01:05,58 (00:36,92), 150m: 01:46,46 (00:40,88), 200m: 02:16,57 (00:30,11)
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
9.
RT +0.78 50m: 00:28,66, 100m: 01:05,58 (00:36,92), 150m: 01:46,46 (00:40,88), 200m: 02:16,57 (00:30,11)
38 - 200m Lagen männlich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Herren
6.
RT +0.75 50m: 00:28,37, 100m: 01:05,20 (00:36,83), 150m: 01:45,64 (00:40,44), 200m: 02:16,04 (00:30,40)