73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse (26.-29.07.2018) - Kapfenberg

Ön itt van: Rendezvények > 73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
HALBEISEN Max
Neme Férfi/ak
szül.idő 2003
Egyesület TS DORNBIRN AUT (Austria)
Indulások
7 - 50m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
26.04
11 - 200m Rücken männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:17.70
11 - 200m Rücken männlich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
2:20.62
22 - 200m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:03.34
26 - 100m Rücken männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:05.06
22 - 200m Freistil männlich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
2:03.85
26 - 100m Rücken männlich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
1:05.53
32 - 50m Rücken männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
30.37
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:19.17
38 - 200m Lagen männlich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:19.20
Eredmények
7 - 50m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
53.
RT +0.69
11 - 200m Rücken männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
9.
RT +0.64 50m: 00:32,33, 100m: 01:07,79 (00:35,46), 150m: 01:44,08 (00:36,29), 200m: 02:20,62 (00:36,54)
11 - 200m Rücken männlich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
9.
RT +0.65 50m: 00:32,16, 100m: 01:06,38 (00:34,22), 150m: 01:41,65 (00:35,27), 200m: 02:16,69 (00:35,04)
22 - 200m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
18.
RT +0.68 50m: 00:28,71, 100m: 00:59,87 (00:31,16), 150m: 01:32,48 (00:32,61), 200m: 02:03,85 (00:31,37)
26 - 100m Rücken männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
12.
RT +0.68 50m: 00:31,82, 100m: 01:05,53 (00:33,71)
22 - 200m Freistil männlich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
15.
RT +0.74 50m: 00:29,09, 100m: 01:00,68 (00:31,59), 150m: 01:32,83 (00:32,15), 200m: 02:03,96 (00:31,13)
26 - 100m Rücken männlich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
12.
RT +0.69 50m: 00:32,56, 100m: 01:04,94 (00:32,38)
32 - 50m Rücken männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
20.
RT +0.66
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
18.
RT +0.73 50m: 00:30,39, 100m: 01:06,05 (00:35,66), 150m: 01:47,61 (00:41,56), 200m: 02:19,20 (00:31,59)
38 - 200m Lagen männlich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Herren
16.
RT +0.71 50m: 00:30,96, 100m: 01:07,18 (00:36,22), 150m: 01:50,08 (00:42,90), 200m: 02:23,27 (00:33,19)