73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse (26.-29.07.2018) - Kapfenberg

Ön itt van: Rendezvények > 73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
MüCKSTEIN Julia
Neme Nő/k
szül.idő 2003
Egyesület HSV WR. NEUSTADT AUT (Austria)
Indulások
3 - 800m Freistil weiblich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
10:02.83
6 - 50m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
29.67
12 - 400m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
4:51.23
12 - 400m Freistil weiblich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
4:54.60
21 - 200m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:14.77
35 - 100m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:03.15
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:39.38
Eredmények
3 - 800m Freistil weiblich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
8.
RT +0.85 50m: 00:34,79, 100m: 01:12,16 (00:37,37), 150m: 01:49,93 (00:37,77), 200m: 02:27,99 (00:38,06)
250m: 03:05,51 (00:37,52), 300m: 03:43,51 (00:38,00), 350m: 04:21,38 (00:37,87), 400m: 04:59,34 (00:37,96)
450m: 05:37,45 (00:38,11), 500m: 06:16,37 (00:38,92), 550m: 06:54,78 (00:38,41), 600m: 07:32,97 (00:38,19)
650m: 08:11,35 (00:38,38), 700m: 08:51,05 (00:39,70), 750m: 09:29,93 (00:38,88), 800m: 10:06,59 (00:36,66)
6 - 50m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
64.
RT +0.75
12 - 400m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
9.
RT +0.90 50m: 00:34,31, 100m: 01:10,72 (00:36,41), 150m: 01:47,74 (00:37,02), 200m: 02:25,12 (00:37,38)
250m: 03:01,90 (00:36,78), 300m: 03:38,94 (00:37,04), 350m: 04:17,98 (00:39,04), 400m: 04:54,60 (00:36,62)
12 - 400m Freistil weiblich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
11.
50m: 00:33,33, 100m: 01:10,17 (00:36,84), 150m: 01:47,56 (00:37,39), 200m: 02:25,23 (00:37,67)
250m: 03:02,07 (00:36,84), 300m: 03:39,37 (00:37,30), 350m: 04:16,30 (00:36,93), 400m: 04:52,68 (00:36,38)
21 - 200m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
17.
RT +0.88 50m: 00:32,66, 100m: 01:08,31 (00:35,65), 150m: 01:44,37 (00:36,06), 200m: 02:20,53 (00:36,16)
35 - 100m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
37.
RT +0.73 50m: 00:30,90, 100m: 01:05,22 (00:34,32)
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
22.
RT +0.77 50m: 00:34,19, 100m: 01:16,33 (00:42,14), 150m: 02:03,29 (00:46,96), 200m: 02:40,64 (00:37,35)