73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse (26.-29.07.2018) - Kapfenberg

Ön itt van: Rendezvények > 73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
KAPPACHER Nina
Neme Nő/k
szül.idő 2002
Egyesület SC IKB INNSBRUCK AUT (Austria)
Indulások
8 - 100m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:16.35
23 - 200m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:42.07
33 - 50m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
35.52
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:45.30
Eredmények
8 - 100m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
28.
RT +0.76 50m: 00:38,12, 100m: 01:22,47 (00:44,35)
8 - 100m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
14.
RT +0.76 50m: 00:38,12, 100m: 01:22,47 (00:44,35)
23 - 200m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
21.
RT +0.78 50m: 00:40,16, 100m: 01:24,73 (00:44,57), 150m: 02:10,44 (00:45,71), 200m: 02:56,68 (00:46,24)
23 - 200m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
11.
RT +0.78 50m: 00:40,16, 100m: 01:24,73 (00:44,57), 150m: 02:10,44 (00:45,71), 200m: 02:56,68 (00:46,24)
33 - 50m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
28.
RT +0.77
33 - 50m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
13.
RT +0.77
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
32.
RT +0.83 50m: 00:35,34, 100m: 01:20,56 (00:45,22), 150m: 02:06,88 (00:46,32), 200m: 02:45,65 (00:38,77)
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
16.
RT +0.83 50m: 00:35,34, 100m: 01:20,56 (00:45,22), 150m: 02:06,88 (00:46,32), 200m: 02:45,65 (00:38,77)